41 יפה Micro Braids תסרוקות

יש כמות אינסופית של תסרוקות אתה יכול לבחור מתוך ו צמות מיקרו הם אחד מהם. צמות מיקרו היו פופולריים ומגמתים במשך שנים. הם נעשים על ידי חבורה של צמות, אשר הם התמזגו יחד כי לכסות, את כל הראש. הם קל לשמור והם תחזוקה נמוכה. הם נראים מדהים והם מאוד מסוגנן לאחר שהם סיימו, אבל יכול לקחת כמה שעות כדי לסיים. כמו כן, הם מאוד תכליתי כך שתוכל לשנות את הסגנון שלך על בסיס יומי.

לפני שתתחיל, ודא השיער שלך מספיק ארוך, בריא יכול להתמודד עם הצמות מיקרו כפי שהם יכולים לפגוע שיער רזה וחלש. ואז לקבל את עצמך נוח ויש לי חבר לצד שלך כדי לעזור לך. לאחר הצמות מיקרו בהחלט ליהנות לך, במיוחד אם יש לך אורח חיים עסוק. ברגע שיש לך את הצמות מותקן, הם יכולים להימשך חודשים. אנו מציעים שתוציא את הצמות שלך כל חודשיים שלושה כך שהשיער הטבעי שלך יוכל לנשום ולהתיישב. אתה יכול להגיד שזה כמו שלך זמן ההתאוששות השיער. זה גם טוב בשבילך כי אז אתה יכול restyle השיער שלך או לצמה אותם אחרת. השארת הצמות שלך במשך יותר משלושה חודשים, יכול לגרום נזק לשיער שלך על ידי הפיכת אותו דק ואז זה יתחיל לשבור.

כדי לשמור על הצמות שלך, הקפד להשתמש במרכך כדי לשמור על לחות וטריות. אין להשתמש במצב כבד כפי שהם יכולים לגרום הצטברות השיער, וכתוצאה מכך קרקפת יבשה. השתמש תרסיס או נוסחת שמן, כך שתוכל להתמקד באזורים באופן ספציפי יותר ואתה יכול לשלוט על הסכום שאתה מיישם טוב יותר. לשתות הרבה מים מדי, כמו זה יעזור השיער שלך להיראות פנטסטי. לפני שאתה הולך לישון, אתה יכול להגן על הצמות שלך על ידי לובש צעיף. זה יעזור לשמור אותם מסודרים ומסודרים.

יש לנו לבוא עם 41 סגנונות יפה הצמות מיקרו יכול להיות לך. תהנה!

1. מדהים צמות מיקרו

ברגע שיש לך את הצמות היפות שלך, נסה את זה תסרוקת updo. כפי שאתה יכול לראות, צמות מיקרו גם נראה יפה כאשר התאספו לתוך updo אלגנטי.

מיקרו Braids Updo Hairstyle

אם תחליט על צמות מיקרו, להכין את השיער שלך מראש. הקפד לשטוף את השיער שלך היטב להשתמש במרכך לאחר מכן. זכור, כאשר יש לך צמות, אתה לא תוכל לנקות כפי אינטנסיבי כפי שאתה יכול עכשיו. ודא שיש לך הכל לצד שלך, כך שאתה לא צריך לזוז בתהליך. כמו כן, ודא שיש לך מספיק שיער! אין דבר גרוע יותר מאשר מקבל באמצע הדרך ולהבין כי יש לך נגמר. השתמש במסרק כדי לסבך את השיער שלך אז זה קל יותר מהר לצמה. אתה רוצה להפוך את התהליך פשוט ככל האפשר ללא בעיות בין לבין.

כאמור, ודא שאתה עושה לקחת את הצמות שלך כל חודשיים שלושה או משהו כזה, וכאשר אתה מחליט לצמה את השיער שלך שוב, לנסות סגנון אחר. זה יעזור השיער שלך על ידי הראש לא גורם ללחץ ומתח באזור אחד לאורך זמן.

2. חמוד סגנון קיץ

הקיץ מגיע כל כך אתה צריך לחשוב על מה תסרוקת אתה יכול להתבלט.

חָמוּד Micro Braids Hairstyle

זה סגנון חמוד בקיץ בהחלט לקבל ראשים מסתובב. הפרד את השיער לשני חלקים ואז צמה לולאה מסביב. בטוח הכול עם סיכות בובי.

3. גבריאל האיחוד של צמות מיקרו

גבריאל יוניון נראית כל כך יפה, נכון?

גבריאלה Union Micro Braids Style

בדוק את התספורת שלה - אלה צמות מיקרו נראה מדהים. היא מניעה את הצמות שלה כדי שתוכלו.

4. 7 דרכים שונות כדי סגנון שלך צמות מיקרו

הסטיילינג לא מפסיק אחרי שיש לך את הצמות המיקרו, זה כאשר מתחיל הכיף!

דרכים to Style Micro Braids

יש כל כך הרבה סגנונות שונים אתה יכול לעשות עם הצמות שלך. בדוק את 7 רעיונות שונים. השיער למעלה, השיער למטה, אפילו צמה עבור הצמות שלך מיקרו, כמה מגניב זה? כולם נראים נהדר!

5. פשוט, שחור braids

ישבת במשך שעות על גבי שעות בזמן שאתה והחבר שלך (או ספר) ליצור יצירת מופת עם השיער שלך.

שָׁחוֹר Micro Braids Style

אתה יכול לפחות ליהנות התוצאה הסופית בלי לעשות שום דבר נוסף על השיער שלך. זה מראה קלאסי נראה מושלם.

6. Micro Braids + צד מגולח

גילוח השיער שלך עשוי להיראות מפחיד בהתחלה ולא הרבה אנשים מעזים לעשות את זה, אבל זה נראה בסגנון מדהים.

מיקרו Braids with a Shaved Side

זה יכול רק להשפיע לך לעבר shaverers. לזרוק את השיער לצד אחד כדי להשוויץ בצד המגולח הייחודי שלך, וכאשר אתה מקבל משועמם, רק לזרוק אותו בחזרה פרידה במרכז! אם אתה עדיין לא בטוח, אתה תמיד יכול לגלח קטע זעיר, קטן יותר מהתמונה ולראות מה אתה חושב.

7. בורגונדי Micro Twists

נסה אלה פיתולים מיקרו בורגונדי להשוויץ הדמות שלך ואת הסגנון.

מיקרו Twists Half Up Half Down Hairstyle

סגנון זה כל כך סקסי! שחרר את האופנה הפנימית שלך ולך על צליל חם ומקסים לצמות שלך.

8. Micro Braids מוהוק סגנון

לכו על סגנון Rocker Mohawk על ידי יצירת גרסה גירל ילדה מדהים.

מיקרו Braids Mohawk Style

זה עובד כל כך טוב עם הצדדים מגולח ואת צבע מחשמל כגון אדום או ערמוני. הצדדים מגולח יסייע לך להצמיד בחזרה את הצמה העיקרית. בעיקרו של דבר, זה צמה הראשי עשוי צמות מיקרו זעירים שלך מנוסח לתוך מוהוק. עבודה מהחלק האחורי והצמדה הצמה העיקרית שלך על הגב של השיער שלך. רוק שלך Mohawk עם סגנון.

9. Micro Braids & תלתלים מדהים

אין כללים כשמדובר braind השיער שלך.

מיקרו Braids and Curls Style

אתה לא צריך לצמה את כל הראש אבל רוב האנשים עושים, אז למה אתה לא חושב מחוץ לקופסה רק הצמה החלק הקדמי. אם אין לך סבלנות, זה כנראה האפשרות הטובה ביותר עבורך. אז אתה לא צריך לשבת במשך שעות. לאחר מכן תוכל ליצור סגנון ייחודי שלך צמה מיקרו ייחודי עם תלתלים טבעיים שלך.

10. צמות מיקרו לתוך צמה בצד

צמות בצד הן נשיות ו girly כמו גבריאל האיחוד מראה לך למטה.

מיקרו Braids into a Side Braid

שלא כמו צמות תיבת (או ציוץ צדק פואטי), צמות מיקרו דקלים וקלים יותר לסגנון. צמות הצמות המיקרו שלך לתוך צמה מסודרת בצד כדי לשמור אותם על הפנים שלך. הסגנון הוא פשוט וקל לעשות. אתה יכול להמשיך את הצמה העיקרית שלך כל הדרך למטה או בסופו של דבר באמצע, אשר נראה אלוהי!

No Replies to "41 יפה Micro Braids תסרוקות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    51 + = 59