41 תסרוקות צ ‘אק הסרוגה ברייד עבור שיער שחור

31. רכות, בינוני גזור סגנון

רק בגלל שאתה יכול ללכת נגד frizz לא אומר שאתה צריך. המראה הרך הוא בחזרה, כפי שניתן לראות מהיופי הזה, יש סיבה טובה לכך.

מָקוֹר: tumblr.com

מקור: tumblr.com

השאירו דברים רך יותר fluffier סביב הבסיס עבור נפח נוסף אבל להשאיר את הקצוות מובנים יחסית לעצור את כל נראה מבולגן מדי.

32. ערכת לימוד לצוואר הסרוגה

רוצה משהו קצת יותר ספירלי? טה דה! אלה הצמות הסרוגה מתולתל הם הדרך המושלמת ללבוש אותם, ולסמוך עלי, עבור נערות שיער רפה וחסר חיים, תלתלים לולייניים חולץ הם חייבים להיות מגמת שיער כרגע.

אינסטגרם / kira_nacole

אינסטגרם / kira_nacole

80 של פרם הוא אמר להיות ביצוע קאמבק ואנחנו לא יכולים לעזור אבל ספור יפהפיות שיער מתולתל בכל הזנות Instagram שלנו. אם אתה רוצה שיער מובטחת כדי לשמור על זה צורה, צמות הסרוגה מושלמים עבור זה.

33. סגנון האורך הארוך של גריי

שיער אפור הוא כזה מגמה מסיבית עכשיו דבק עם הנושא של תלתלים אלה corkscrew גלי גלי, אנחנו באים זה טוויסט אפור ארוך יפה החוצה בסגנון.

אינסטגרם / parispaige300

אינסטגרם / parispaige300

אחת הדרכים הפשוטות ביותר להשיג גלים מדהימים כמו זה לסגנון השיער בזמן שהוא לח או רטוב. אתה פשוט לשים את השיער שלך מתפתל במשך הלילה וכאשר אתה ער למחרת בבוקר, השיער שלך יש להחזיק את הצורה. זה נהדר, דרך בוגד של מקבל אותם קינקי חמוד וגלים ללא צורך להשתמש בכלי עיצוב מחומם.

34. חמוד שחור & כהה נראה אדום

סגנונות סלסול הדוקים אמורים להימשך זמן רב יותר מאשר סגנונות משוחרר הרבה נשים הדו"ח לעתים קרובות הם מקבלים חיים יותר מן המראה מדי.

אינסטגרם / crochetbraidsbytwana

אינסטגרם / crochetbraidsbytwana

אם אתה רוצה משהו שיימשך את המרחק ולתת לך משהו שאתה לא צריך לדאוג במשך כמה שבועות, לבחור סגנון הדוק יותר כי בסופו של דבר להשתחרר החוצה גל רך לאורך זמן.

35. גדול, שחור הסרוגה הצמות סגנון

למרות תלתלים הדוקים טובים יותר עבור תוחלת החיים המרבי, הם גם נוטים יותר frizz כדי לוודא שאתה משתמש מיזוג הגון החלקה בסרום וטיפול כדי לעצור את זה קורה.

אינסטגרם / kaatlanae

אינסטגרם / קאטלאנה

יש הרבה מוצרים שונים בשוק אבל זה בהחלט שווה לשאול את מעצב אופנה כפי שהם יידעו מה הלקוחות דיווחו תוצאות טובות עם השיער שהיא מותקנת.

36. סגנון חיתוך בינוני

חומץ תפוחים יכול לשמש על צמות הסרוגה לנקות את הקרקפת אבל אתה הולך רוצה לדלל את זה הרבה כדי למנוע גירוי לעור או זקיקי השיער.

אינסטגרם / jojofine01

אינסטגרם /

ערבוב מים חמים, חומץ תפוחים ומיץ יחד ב 'לשטוף' להשתמש כל שבועיים עד שלושה יהיה עמוק לנקות הכל כראוי, נותן לך יותר חיים מתוך המראה שלך.

37. דבש בלונדינית הבהרה

לפני שיש לך את הצמות הסרוגה מותקן, אתה צריך להכין את השיער שלך את התוצאות הטובות ביותר.

אינסטגרם / tailo_g(

Instagram / tailo_g

אתה צריך לעשות טיפול בחלבון על השיער שלך כדי להבטיח שהוא חזק ובריא לעמוד בשורות תירס הדוק אורכים כבדים או השיער להיות מחובר אליו. חלבון מסייע להגביר את חומרי הזנה לשיער יהיה שמנמן אותו גם, נותן לך יותר כוח וצמיחה טובה יותר שיער.

אתה גם צריך לבצע טיפול לחות עמוק על מנת להבטיח כי הוא hydrated היטב.

38. טוויסט החוצה צמות הסרוגה לוב

דרך מצוינת להבטיח את השיער נשאר לחפש אותו בצורה הטובה ביותר, וכי השיער שלך לא פגום בתהליך, היא לצמה השיער שלך עם שיער סינתטי לתת לו רמה נוספת של הגנה במהלך תהליך cornrow.

אינסטגרם / nenonatural

אינסטגרמה / nenonatural

תחשוב על זה כמו להוסיף עוד גבר לצבא שלך - יש לך עוד עומס של כוח כדי לשמור את המראה לבדוק.

39. צמות הסרוגה באמצעות שיער מרלי

לדברי מומחים, יש טריק כדי להפוך את ההתקנה של הצמות הסרוגה קל יותר וזה מייבש יבש טבוח טרי / שיער רטוב לפני תחילת cornrows.

Youtube: TheChicNatural

יאהו

כל סטייליסטית יהיה טריקים משלהם טיפים על איך לעשות התקנה, תחזוקה, והסרה של צמות הסרוגה קל יותר כדי לוודא שיש לך שיחה טובה איתם בזמן שאתה יושב שם לנסות לקחת רמזים שימושי.

40. מראה צבעוני

צבע אחד? שני צבעים? שלושה צבעים? עם זאת צבעים רבים אתה באמת אוהב. כי אתה יכול לבחור שיער סינתטי או שיער אנושי אמיתי, יש לך את האפשרות של צבעים בהירים יותר צבעים טבעיים יותר - צמות הסרוגה ניתן לצבוע.

אינסטגרם / beauty_depot

אינסטגרם / יופי

אנחנו אוהבים את זה כמעט טבעי אדום, בלונדינית ברונטית מבט ואנחנו חושבים שאתה בהחלט צריך לתת את זה זריקה!

41. אלה נראים כל כך טבעי, נכון?

למי אכפת אם הם נראים טבעיים? למי אכפת בכלל? זה הדבר על צמות הסרוגה - הם חזרו ואנשים באים עם דרכים חדשות ומשופרות ללבוש אותם הפעם סביב.

אינסטגרם / lolaomonaija

אינסטגרם / lolaomonaija

יש לך כלים רבים נוספים לרשותכם בימים אלה אז למה לא לנצל את רוב ההזדמנות? לשחק מסביב ולהיות טבעי, או להיות לא כל כך טבעי. להיות מה שאתה רוצה להיות - תראה איך אתה רוצה להסתכל. לעשות משהו חדש להיות יצירתי.

***

צמות הסרוגה עשוי להיות דבר של תשעים אבל הם בהחלט לחזור שוב כמו מגמות אופנה אחרות לפני זה. דבר אחד בטוח, האיפור והסגנון שלנו הוא בהחלט טוב יותר מאשר אז, אבל כוח הנערה ... זה בהחלט תקוע סביב!

No Replies to "41 תסרוקות צ 'אק הסרוגה ברייד עבור שיער שחור"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 2 = 1