35 מדהים Updos עבור bridesmaids

ראשית, מזל טוב, אתה הולך להיות bridesmaid או אולי אתה הכלה מחפש השראה שלך bridesmaid השיער ביום, בכל מקרה מרגש פעמים קדימה. חיפוש באינטרנט עבור תסרוקות שושבינה יכול להיות סיוט, יש כל כך הרבה סגנונות שונים לבחירה. העצה שלנו תהיה לקבל מושג כללי על מה שאתה רוצה. זה הרבה יותר קל כי זה יכול להיות מכריע ואתה מאבד את המראה של מה שאתה אוהב בתחילה.

אם הכלה כבר בחרה את התספורת שלה אז את העבודה הבאה היא להחליט על bridesmaids. הייתי מציע את זה בצורה כל כך, כי השיער של השושבינה הוא לא אותו דבר ולאחר מכן משלים את השיער של הכלה. את bridesmaids השיער חייב להיראות מדהים כמו שהם יהיו מצולם כל היום אז זה החלטה גדולה. האם אתה הולך לקבל חתונה נושאים? לדוגמה, ייתכן שתרצה כל bridesmaids שלך יש את השיער למעלה לחמניה כך כולם עקביים או לתת להם ללכת חופשי ולהראות את אופיו. בחרנו 35 updos מדהים לך לחשוב.

1. אלגנטי לחמניה

יש לחמניה.

אֵלֶגַנטִי Bun Updo for Bridesmaids

הלחמנייה פשוטה ואלגנטית תמיד. אתה תמיד יכול להוסיף צמות או פיתולים כדי ליצור תסרוקת מפורטת יותר. זוהי לחמניה הדוקה ומסודרת אשר יימשך כל היום. יש לה girly אך מתוחכם vibe עבור כל bridesmaid. אם אתה עוקב אחר חתונה קלאסית, מסורתי, אז זה יגדיר את החתונה שלך.

2. אפלדו דגנים מקניט

להקניט את הכתר תיצור נפח נפלא.

מקוננים Fishtail Updo for Long Hair

תסרוקת זו היא על להיות מבולגן, צמות נפח. תחשוב על זה כמו 2 תסרוקות על אחד - יש לך את הצמה דיגטיל שיוצר hairband ועוטפת סביב הגב ויש לך לחמניה מלוכלך. מושלם אם יש לך שיער ארוך, כך שאתה יכול להתעסק עם הצמה לחמניה.

3. אפאדו רומנטי עם פרחים

פרחים הם חובה בחתונה.

רוֹמַנטִי Updo with Flowers

הוספת פרחים לשיער, יוצר מראה עדין girly וזה יכול להיות חלק מהנושא שלך. אל תדאג יותר מדי על הצמדת השיער שלך בחזרה מקבל את המראה הזה כמו צילום. ברגע שאתה מוסיף פרחים שלך, זה יהיה במרכז הבמה.

4. צמות לתוך לחמניה מלוכלכת

תן לצמות לספר את הסיפור.

צמות into Messy Bun Updo for Bridesmaids or Prom

זהו מראה מדהים, רומנטי עם הצמות להשתלב לחמנייה מבולגן. זה מובטח כדי לגרום לך להיראות מדהים עבור התמונות.

5. פו מוהוק אופדו

טריק את העיניים עם הסגנון הזה.

פו Mohawk Updo for Bridesmaids

ליצור בסגנון מוהוק faux שנותן את האשליה של שיער קצר יותר. זה כיף, יצירתי ומדהים. זה מושלם עבור boobtube או שמלת כתף אחת.

6. מבולגן, Boho קלוע Updo

האם החתונה בחוף או בחוץ? בחר עבור זה updo מרהיב.

בוהו Braided Updo

זהו הסגנון האידיאלי בוהו השראה. זה סגנון כפרי, מלוכלך קלוע נראה מדהים. תוהו ובוהו קליל של צמות כדי להשלים את המראה, קליפ באבזר שיער כי וילונות כמו שרשרת.

7. Fishtail Updo עם סרט

דגים הם תמיד מנצח.

פישטאיל Updo with Headband

יש צמה fishtail ולשלב אותו עם סרט כדי להדגיש את התספורת. זה סגנון נהדר וזה לא דיגטיל נראה הרגיל כפי שהוא לצדדים, לא הרבה דרכים.

8. בצד לחמניה אפדו

צד תסרוקות לטאטא הם פשוט ואלגנטי.

צַד Bun Updo with Braids and Flowers

צד לטאטא לחמניה עובד יפה עבור bridesmaids. הוספת צמה כדי לחמניה בצד שלך יוסיף נשיות וזוהר. סגנונות לא לעצור שם, אתה יכול לשלב פרחים כדי להתאים את הזר שלך.

9. פשוט מבולגן &

זהו סגנון פשוט מבולגן.

מבולגן Teased Updo for Bridesmaids

זה ייראה חינני למרות שזה updo להקניט מבולגן. עבורנו, זהו סגנון מבולגן מבוקר, שנראה נהדר ו שיק. יש לה vibe וינטג כך זה עשוי להשלים את ערכת הנושא מדי.

10. קלוע Updo

פחות זה יותר.

בוהו Braided Updo for Blondes

זה פשוט קלוע updo נראה יפה ומתוחכם.

No Replies to "35 מדהים Updos עבור bridesmaids"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    3 + 1 =