35 מוארת קיץ ציפורניים עיצובים | insightyv.com

35 מוארת קיץ ציפורניים עיצובים

עיצובים נייל הם דרך להראות את הדמות שלנו להיות מקורי. כאשר אתה רואה מישהו עם מסמרים מרגש, העיניים שלך נמשכים מיד אליהם. בואו נודה בזה, כולנו רוצים ציפורניים קיץ סקסי העונה אבל כמה מאיתנו לא כל כך גדול בעיצוב מסמר. עיצובים נייל יכול להיראות מדהים אבל מרתיע לעשות את עצמך. לא להיכנס לפאניקה, אנחנו ב Stay Glam יש לבוא עם 35 עיצובים מסמר קיץ בהיר לכולם. יש לנו ציפורניים פשוטות, נועזות, נוצצות, מרשימות ומדהימות. כאשר אתה רואה את אלה עיצובים מסמר מדהים, אתה לא מסתכל אחורה ואולי יהיה לך סגנונות אלה כל השנה ולא רק עבור הקיץ. אתה תמיד יכול להוסיף צבעים כהים לעיצוב שלך. תיהני להסתכל על ציפורני הקיץ שלנו ואנו מקווים שתנסה כמה סגנונות החוצה!

1. ציפורניים קיץ מושלם

יותר צבעים יותר טוב. זה מה שהקיץ כולו. עם ציפורניים אלה צבע מושלם הקיץ, תוכל להשוויץ בצד הקיץ שלך בצד מהנה שלך. הצבע השחור הוא לא כל כך קשה עם צבעים בהירים. זוהי דרך להנמיך את הצבעים כהים בתיבה הציפורן שלך. לכו על צבעים בהירים עבור האגודל והאצבע הראשונה ואז לערבב את זה עם מגע של נוצץ אמנות הציפורן. זה מדהים שקיעה מסמר אמנות עיצוב בולט ומתייחס הקיץ.

בָּהִיר Summer Nail Design 2016

2. חמוד אבטיח עיצוב

במשך השנים האחרונות, הפרי היה בחירה פופולרית עבור מסמרים אופנה. זה אבטיח חמוד עיצוב יהיה להמיס את הלב. בסדר, זה לא אבטיח מובהק, אבל נותן אשליה של אבטיח. זה קל וכל אחד יכול לעשות את זה. ורוד פסטל, מנטה ירוק ולבן צל לעבוד כל כך טוב ביחד. סיים את המראה על ידי הוספת מבט אבטיח למבטא את הציפורן. אל תשכח להמתין עד שתתחיל עם צבע אחר. 3 נקודות שחורות יש צורך האבטיח אז לא לשכוח את זה!

קצר Watermelon Nail Design for Summer

3. גלית ועיצוב פרחים

ציפורניים נצנצים ופרחים הם משחק בגן עדן. שניהם נצנצים ופרחים הדפסים הם נשית מאוד girly אז למה לא לשלב את שני עבור אפקט וואו נוסף. הוסף כמה צבעים חיוורים כדי להשלים את הציפורניים המפורטות. מנטה ירוק ורוד עבודה בהירה היטב יחד.

בָּהִיר Flower Nail Design for Summer

4. ניאון כתום מסמרים Ombre

אתה צריך להיות ניילון כתום לק ציפורן אוסף הציפורן שלך. אם יש לך מסמרים ombre כתום, אני יכול להבטיח לחברים שלך יהיה להגיב על איך הם נראים נהדר. זה עשוי להפוך את הציפורניים שלך פולנית בסגנון ללכת לעונה! לקבלת הברק הנוסף על הציפורן שלך טיפים, להוסיף מבריק סופר מבריק צחצוח.

קַיִץ Neon Orange Ombre Nails

5. פסים צבעוניים

פסים הם תמיד כיף. אם אתה מרגיש את הקיץ vibe, ללכת על סגנון זה. לתפוס כמה צבעים בהירים מהמסמר מסמר לקשט את שתי ציפורניים באמצע. כפי שאתה יכול לראות מהתמונה, אתה לא צריך לעקוב אחר רצף, פשוט ללכת עם מה שאתה מרגיש. קח שני צבעים מהבחירה שבחרת לצייר את הציפורניים האחרות ללא אפקט פס.

צִבעוֹנִי Striped Nail Design for Summer

6. ציפורניים קשת

אם אתם מחפשים להתבלט, ללכת עם הציפורניים הקשת. זה יוצא דופן ואנשים יתהו איך אתה באמת צבוע הציפורניים שלך ככה! מאוד summery ו ייראה נהדר עם כל התלבושת.

קשת בענן Ombre Nail Design for Summer

7. אננס מסמרים

כולנו יודעים כי האוכל הוא אופנתי … למה לא להוסיף אותו הציפורניים שלך מדי! אננס נמצאים בכל מקום עכשיו והם כל כך קל לצייר. תיהני עם הציפורניים שלך על ידי הוספת קצת נצנוץ אננס שלך. זה כיף ותוסס.

וָרוֹד and Yellow Pineapple Nails for Summer

8. ורוד & ציפורניים זהב

צבעי פסטל מקסימים לקיץ. זה בצבע ורוד פסטל נראית מדהימה girly כאשר teamed עם נצנצים. זה ייראה אידיאלי לכל אירוע.

וָרוֹד and Gold Summer Nails

9. די כחול ולבן עיצוב

תביא את הצד האומנותי שלך לציפורניים שלך עם עיצוב זה מדהים כחול ולבן. זה עשוי להיראות מסובך אבל תאמין לי, כל מה שאתה צריך הוא סרט מסמר ואתה תהיה מקצועי לפני שאתה יודע את זה. בחרו גוון לבן וכחול וקבלו ציור. הוסף את הקטעים כפי שאתה רוצה לזכור, אין כללים כשמדובר עיצוב הציפורן!

כָּחוֹל and White Nail Design for Summer

10. מושלם ציפורניים

אתה הולך בחופשה בקרוב? גם אם אתה לא הולך לשום מקום והם מרגישים קצת למטה, לצייר את הציפורניים שלך ככה וזה יביא לך במצב רוח הקיץ. אלה הם בהירים, תוססים ומושלמים לתקופה זו של השנה.

חַג Nail Design for Summer

No Replies to "35 מוארת קיץ ציפורניים עיצובים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    92 − = 91