31 היפה ביותר Updos עבור הנשף | insightyv.com

31 היפה ביותר Updos עבור הנשף

הנשף הוא תאריך חשוב מאוד בלוח השנה שלך בתיכון. לכן זה חיוני אתה מוצא את התספורת הנכונה שמתאים לך. הפוך את השיער שלך נראה אלגנטי ומסוגנן על ידי בעל updo. אם אתה מחפש תסרוקות הנשף באינטרנט, ישנם אלפים, אז יש לנו לבוא עם 31 של העדכונים הטובים ביותר עבור הנשף שלך. לאחר השיער שלך, יהיה להשוויץ שמלה מדהימה שלך כמו גם לגרום לך להרגיש בטוח.

כולם יודעים כי זמן הנשף הוא זמן המפלגה אז אתה צריך לוודא השיער שלך נראה נהדר. תסתכל על התסרוקות הזוהרות שלנו ולראות איזה מהם בולט בשבילך. אם אתה נתקל מספרה מקצועי לעשות את השיער שלך, הם יהיו כל כך אסיר תודה לך כבר בחרת את הסגנון שלך כדי לקבל מבט! אם אתה עושה את השיער שלך בלילה, כמה הצעות שלנו עשוי להזדקק קצת בפועל, זוכר בפועל עושה מושלמת!

1. אלגנטי נמוך לחמניה אפו

אם אתה רוצה סגנון אלגנטי ומתוחכם, ללכת עם זה לחמניה נמוכה.

אֵלֶגַנטִי Bun Updo for Prom

אינסטגרם / hairwithlinda

זה יעבוד עם כל סוג השיער ולהראות את השמלה המדהימה שלך. נסה לא לאחוז את השיער שלך חזק מדי תוך קשירת אותו בחזרה. זה פשוט לעשות ומראה מרשים.

2. Messe Updo לשיער ארוך

מערבלים מעולמים הם כל הזעם עכשיו, מבולגן יותר.

מבולגן Prom Updo for Long Hair

אינסטגרם / hair_by_zolotaya

אם יש לך שיער ארוך יותר, נסה את זה updo מבולגן עבור סגנון מבולגן אבל מבוקר. הדבר הטוב ביותר על סגנון זה הוא שאם כל השיער נושר החוצה במהלך הלילה, זה יוסיף את המראה!

3. אופטו חמוד עם צמה בצד

לכו על המראה החמוד עם צמה זו צד מדהים.

צַד Braid Updo for Prom

אינסטגרם / kristin_ess

ההחלטה הקשה יותר לעשות עם סגנון השיער הזה הוא איזה צד אתה צמה. בחר את הצד הטוב ביותר שלך יש בצד השני מבולגן, תלוי למטה. זה ייראה נהדר בתמונות; רק לזכור לפנות לצד הצמה שלך להכות תנוחה!

4. מתולתל אפולו אלגנטי

תלתלים נראה מדהים לכל אירוע במיוחד לנשף שלך!

מְתוּלתָל Prom Updo for Long Hair

פייסבוק / תסרוקת מאת Mehtap

אם אתה רגיל שיש שיער ישר, ללכת על תלתלים. אתה בהחלט מרגיש את ההבדל ולכן, ירגיש מיוחד. זה סגנון מתולתל יביא תשומת לב ומשלים לאורך כל הערב כדי לעבוד את זה ילדה.

5. Milkaid בריד אפדו

אם אתה רוצה סגנון יפה ואת girly, ללכת על הצלב milkaid updo.

אֵלֶגַנטִי Milkmaid Braid Updo for Prom

אינסטגרם / hair_by_zolotaya

אם יש לך פרינג ‘, סגנון זה יעזור להראות את זה ולהביא תשומת לב לעיניים שלך. זה כל כך קל להשיג. שיער את השיער שלך, לגרוף אותם ואת הסיכה.

6. קלאסי & אלגנטי תראה

יש לנו כמה סגנונות אלגנטיים המפורטים כאן וזה אחד מהם.

פָּשׁוּט and Elegant Updo for Prom

אינסטגרם / אשפטייר

שיק ומסוגננת היא כל מה שאתה צריך ועם שיער זה updo, יהיה לך את זה! טוויסטים וצמות חיוניים להשגת המראה הזה. לך עם הזרם ולעשות כמה פיתולים פה ושם. זכור, אין עיצוב מסוים לעקוב, להפוך את ייחודי.

7. לחמניה מלוכלכת עם צמה

כולנו אוהבים שיער מבולגן עכשיו.

מבולגן Braided Updo for Prom

אינסטגרם / ulyana.aster

עם שיער זה updo, יש לך את הצמה girly מעורבב עם updo לחמניה מבולגן. אתה יכול ללבוש את זה בסגנון כלאחר יד או לבוש כך it’a מושלם עבור הנשף!

8. בצד סחף לחמניה

בעל לחמניה בצד נראה חינני.

לַחמָנִיָה to the Side Updo for Prom

אינסטגרם / hair_by_zolotaya

זה התספורת המושלמת כדי לגרום לך להרגיש מלכותית ומיוחדת. עם לחמניה בצד לטאטא עם צמות, אתה על הזוכה! זה ייראה נהדר עם כל סגנון של השמלה שבחרת.

9. מבולגן, קלוע Updo עם פרחים

אנחנו אוהבים את הסגנון הזה בוהו. זה מוסיף קיץ vibe לשיער שלך.

מבולגן Braided Updo with Flowers

אינסטגרם / היידימריגארט

שילוב פרחים בשיער שלך מציג את הצד העליז וההיפי שלך. זה מתאים הן שיער בהיר כהה, אז לא חושב שאתה צריך שיער בלונדיני לעשות את זה. אתה תמיד יכול לשנות את הצבעים של הפרחים כדי שיתאימו לך. צבעי פסטל נראה תמיד trending, מה צבע השיער יש לך. הוסף כמה פרחים צבעוני צבעוני כדי updo קלוע מבולגן שלך, אשר יציג את הדמות שלך בצד האופנה שלך.

10. צמה בצד לחמנייה

זהו צמה קלילה יותר, לא מבולגן כמו האחרים.

צַד Braid into Low Bun Prom Updo

אינסטגרם / instibraid

זה הכל עד מה אתה מעדיף את הנשף לילה, כמה אנשים כמו תסרוקות מבולגן וחלק מעדיפים סגנון מסודר, מלוטש. זה הטוב ביותר של שני העולמות, עם לחמניה להיות מבולגן הצמה להיות הדוק ומבוקר. זהו צד צמה מעורבב עם לחמנייה ו מ הקדמי, זה מראה את hairband הצמה. זה נראה מדהים.

No Replies to "31 היפה ביותר Updos עבור הנשף"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    5 + 3 =