31 Best כתף אורך תסרוקות בוב | insightyv.com

31 Best כתף אורך תסרוקות בוב

אם יש לך שיער ארוך וחושבים על מקבל את קוצצים, לקרוא את המאמר שלנו כדי לקבל כמה רעיונות של סגנונות מה יתאים לך. כל אחד צריך קצת השראה כשזה מגיע לשינוי. לאחר שראה את הכתפיים האלה אורך כתפיים מדהים, אתה תהיה רץ הספר!

את הכתף הקלאסי בוב כבר במגמת במשך כמה שנים וזה נראה חזק כמו פעם. זה לא הולך אופנה רק עכשיו, אנחנו חושבים שיש עוד שנים לבוא, במיוחד כאשר סלבריטאים בוחרים את הסגנון הזה. כאשר אנשים נוטים לחשוב על הבוב, הם מציירים סגנון משעמם כי הוא צולע ואין לו סגנון כלשהו אבל כיום; את בוב מגיע בכל צורות שונות וצלילים.

אנו מבינים לחלוטין כי השיער שלך חשוב לך ומאותו קפיצה ראשונית, שיער ארוך עד קצר יותר; זה עניין גדול אז אתה צריך לבחור את התספורת בחוכמה. אין טעם לגדל את השיער שלך במשך זמן רב כדי לקבל תספורת אשפה. אתה רוצה להרגיש מדהים כשאתה יוצא את הספר. הכתף בוב נראה טוב כל השנה נראה מדהים עם כל התלבושת, אז אם יש לך להגדיר את הלב שלך על הצטרפות למועדון בוב הכתף, עשית החלטה טובה ומגמת!

בחרנו 31 כתף הטוב ביותר אורך כתפיים בוב לך לקנא מעל. בין אם אתה מחפש מרקם, שכבות, אפור, נחושת, balayage, מודגשת, מבולגן, או בוב בסגנון ombre, יש לנו את כולם.

1. בוב תספורת + בלונדינית Balayage הבהרה

כָּתֵף Length Bob Haircut with Blonde Balayage Highlights

אנשים רבים עדיין לשמוע על המגמה שיער balayage, טכניקה צרפתית כי כרגע צובר פופולריות בכל רחבי העולם. זה הוקם בחזרה בשנת 1970 של אנשים עכשיו מתחילים לאהוב את זה. זה מורכב מדגיש רך ואת צבע מוחל בצורה שונה על שיטת הדגשת תקן. הספר שלך יעבוד על האינסטינקט שלהם לצבוע את הסעיפים שהם חושבים ייראה טוב, כדי להיות בטוח ללכת הספרית שלך מהימן! עם תסרוקת זו, אתה לא צריך לדאוג שמירה על מדגיש שלך לעתים קרובות כל כך וזה דרך זולה יותר להיראות טוב! מושלם אם אתה מחפש סגנון מבט טבעי.

2. מבולגן & מרקם סגנון בוב

מבולגן and Textured Bob Haircut Idea

כולם יודעים כי השיער מבולגן הוא הדבר הגדול ביותר עכשיו ואם אתה לא יודע, איפה היית? אנחנו חושבים messier כך טוב יותר את השיער שלך לגרד את הידיים כדי ליצור את זה מבולגן, כתף הכתף בוב. הטיפ הטוב ביותר לשמור על תספורת מבולבלת נראה טוב היא להבטיח לך לטפל השיער שלך על ידי מיזוג והוספת טיפול שיער מדי פעם. אם אתה סובל שיער יבש, אתה עדיין יכול ללכת על סגנון זה אבל לטפל השיער שלך וזה ייראה מדהים. אף אחד לא רוצה לראות שיער יבש מבולגן!

3. בלונדינית Ombre בוב

בְּלוֹנדִינִית Ombre Shoulder Length Bob Haircut

המראה האומבי עדיין הולך חזק. המילה אומברה היא צרפתית, שמשמעותה צבעים שונים המשתלבים זה בזה, מאור לחושך. השורשים נוטים להיות כהים יותר, וכמחצית הדרך למטה, המצית ייכנס לתוקף. כתף באורך הכתף עם שיער בלונדיני אודם נראה מדהים. שוב, כל תסרוקת לא צבוע מן השורש יחסוך לך כסף!

4. בוב גזור על שיער סמיך

בֵּינוֹנִי Length Bob Haircut for Thick Hair

יש לך שיער סמיך? אם אתה חושב שיער אורך הכתפיים נראה הכי טוב עם שיער דק, לחשוב שוב! אורך הכתפיים הקלאסי נראה מדהים עם כל סוגי השיער. זה קל לשמור ו לניהול כך שאתה לא צריך להדגיש על זה. עם שיער עבה יותר, זה יהיה לשבת בחן כל כך וזה תמיד יהיה נפח נוסף.

5. Balayage Ombre בוב

בלאייג ' Ombre Shoulder Length Bob Haircut

אם אתה לא מתלבט על ombre או balayage, אתה תמיד יכול לבחור עבור שניהם. זה אולי נשמע מוזר אבל זה נקרא bob בלאי balayage. זה רך ויפה. אם אתה מרגיש בטוח עם הספר שלך, אתה תמיד יכול לבקש יותר balayage מדגיש כפי שהם חלים ביד. אתה יכול להגדיר את רמת כמה חזק אתה רוצה את זה נראה כל כך את הכוח שלך כל!

6. שכבות בוב Cut + בלונדינית Balayage הבהרה

כָּתֵף Length Bob Haircut with Blonde Balayage Highlights

אם כבר הסתכל על bobs לעיל והם עדיין לא מרגיש את קוצצים קצר אבל אוהב את המראה balayage, היינו מציעים לך את bob שכבתית אבל עם הבלונדיני blayage מדגיש. זה קצת יותר גדול bob וכאשר יש לך gotten משמש אורך זה, אולי תוכל ללכת קצר יותר במועד מאוחר יותר. אתה עדיין נראה אופנתי שיק עבור זה תספורת וצבע. בוב שכבות עם הבלונדיני Balayage מדגיש יגרום לך להרגיש בטוח וסקסי.

7. ישר, בוב בוב

יָשָׁר Blunt Shoulder Length Bob Haircut

זה מושלם סופר מלוטש צריך bob. אם אתם מחפשים שינוי כולל, לכו על לחתוך בוטה ישר כי בהחלט יהיה לקבל תשומת לב של אנשים. ספרים מספרות אוהבים לחתוך תספורת קהה. הם צריכים להיות חריפים וישרים. לאחר חתך קהה יגרום השיער שלך נראה בריא ועבה יותר. אם אתה מקבל משועמם לאחר כמה חודשים בערך, אתה יכול תלתל אותו למראה רך. זה מאוד בסגנון המסלול מוכן כל כך תמוך הדברים שלך בחורה!

8. כתום שרוף Ombre

שַׂרוּף Orange Ombre Shoulder Length Bob Haircut

שורשים כהים נראים נהדר עם שיער Ombre. Ombre לא צריך להיות גוונים בלונדינית, הם יכולים להיות כל צבע שאתה רוצה. גוון כתום שרוף יראה את הסגנון שלך ומראה עצבני. זה מתאים לכל סוגי השיער ויש לו אווירה תוססת. הולך על גוון כתום, יהיה לרכך ולחמם את גוון העור שלך.

9. קרמל בוב תספורת עם שכבות

קַרַמֵל Shoulder Length Bob Haircut with Layers

האם אתה אוהד של גוון עדין של קרמל של בלונד ואהבה שכבות? אז זה הסגנון בשבילך. זה נשית מאוד. זוהי גרסה ארוכה יותר של בוב קלאסי, אשר נראה סופר אופנתי. אם השיער שלך מרגיש צולע צריך דחיפה, להוסיף שכבות. הם מיד להרים לך מנעולים ואתה תרגיש טרי השתנה.

10. בוב בלונדיני אפר

אֵפֶר Blonde Shoulder Length Bob Hairstyle

אנשים רבים בוחרים ללכת על בלונדינית אפר. אנחנו לא מאשימים אותם, זה בולט ונראה נהדר. אפר צוות בלונדינית עם כתף אורך bob לחתוך עבור מראה אופנתי סופר! להיות מגוונים על ידי השארת צבע האפר לצמוח. אנשים רבים מעדיפים את מבוגר נראה עם השורש מראה, אז לא ממהרים להזמין עוד מינוי שיער עדיין. תן לזה לגדול.

No Replies to "31 Best כתף אורך תסרוקות בוב"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    56 − = 49