31 מדהים הסרוגה הסרוגה תסרוקות

הסרוגה פיתולים נקראים גם סנגלים פיתולים אבל לעת עתה, אנחנו הולכים להישאר עם פיתולים הסרוגה. הם היו גדולים בתחילת שנות ה -90 לפני ביצוע reappearance כמה פעמים, בדיוק כמו אופנת השיער בדרך כלל לעשות. יש הרבה סיבות למה הם טובים לשיער שלך, חלק מהם נלך תוך זמן קצר, אבל יותר מזה, הם פשוט נראים נהדר, לעתים קרובות הסיבה מאחורי כל כך הרבה נשים יושבת על כסא שיער במשך שעות כדי לקבל אותם בוצע.

אם אתה מחפש חדש 'לעשות, אתה צריך לבדוק את אלה 31 מדהים סרוגה תסרוקות הסרוגה:

1. שכבות, אורך אורך הסרוגה פיתולים

מְרוּבָּד Medium Crochet Twists

אינסטגרם / mynaturalsistas

שמור על דברים קצרים וחמודים כמו אלה מתפתל, אורך בינוני הסרוגה הסרוגה. סגנון זה קל לשמור על מושלם עבור ימי הקיץ החמים.

2. סרוגה הסרוגה הסרוגה

אם יש לך שיער טבעי קצר ואתה רוצה שיער ארוך, פיתולים הסרוגה להציע לך את האפשרות המגן המושלם כדי להשיג בדיוק את זה. פעם, אם אתה רוצה שיער ארוך, אתה רק צריך לחכות שזה יגדל, אבל למרבה המזל בימים אלה אנו יכולים להאיץ את הדברים קצת.

לִסְרוֹג בְּמַסרֵגָה אַחַת Senegalese Twists

אינסטגרם / קיטאנה

זה עלול לקחת כמה שעות אבל עם קצת זמן ומסירות (ו $ $), גם אתה יכול להיות מנעולים ארוכים בדיוק כמו אלה פיתולים יפה.

3. 3D מעוקב פיתולים עם פופ של בורגונדי

טכניקות הסרוגה שהשתמשנו בשנות ה -90 המוקדמות התפתחו ויש כיום דרכים רבות יותר מאשר אי פעם לקבל את הסרוגה הסרוגה שלך מעוצב ומעוצב. אתה יכול להשיג קצת מתולתל טבעי נראה כמו זה אם אתה רוצה, או שאתה יכול ללכת על איזה updo אלגנטי.

לִסְרוֹג בְּמַסרֵגָה אַחַת 3D Cubic Twist Hairstyle

אינסטגרם / isis_hair_inc

זה הדבר הטוב ביותר על סגנונות אלה - הם להתאמה אישית בכל כך הרבה דרכים, בדיוק כמו הוספת זה פופ בהיר או בורגונדי, אתה תהיה מפונק עבור הבחירה.

4. הסרוגה Jumbo Twists

לפני שאתה בוחר בסגנון כזה, אתה צריך להיות מודע לכך שזה יכול לקחת בכל מקום בין שעתיים לשלוש שעות כדי להשלים את המראה, עד שמונה ובמקרים מסוימים, אפילו יותר מזה. יש לך שיחה טובה עם hairstylist שלך לפני שאתה מחליט יש כל שיער נוסף, רק כדי לוודא שיש לך את הזמן להקדיש לזה.

לִסְרוֹג בְּמַסרֵגָה אַחַת Jumbo Twists Style

אינסטגרם / הגנה

אתה לא רוצה להגיע באמצע הפגישה שלך רק כדי להבין שאין לך זמן לשבת דרך כל זה. אף אחד לא אוהב חצי סרוג ראש!

5. ג'מבו סנגלוס טוויסטים עם צד מגולח

אם אתה רוצה סגנון "spunky", תצטרך להסתכל גילוח. זה נשמע מפחיד אבל הוא צומח הרבה יותר מהר ממה שאתה חושב, וזה נראה ממש מגניב ועצבני כי כבר אופנה במשך זמן מה, ולא נראה שיש סימנים של הולך.

לִסְרוֹג בְּמַסרֵגָה אַחַת Jumbo Senegalese Twists

אינסטגרם / brittj_mua

זוהי דרך מצוינת להפוך את השיער שלך להתבלט למעשה, כאשר אתה חושב על, מאפשר לך פשוט להיפטר אלה אזורים בעייתיים של שיער יבש פגום כדי להתחיל מחדש שוב.

6. שחור ולבן Twists

לפני הכותרת לפגישה שלך, אם אתה רוצה את הסטיגמה המדהימה שלך הסרוגה תסרוקות להיראות טוב כמו זה, אתה צריך להתכונן לזה. כל העניין של שימוש תסרוקות מגן כמו אלה היא להגן, כך לפני שאתה תוחב השיער הטבעי שלך מתחת רעמה יפה או מנעולים הסרוגה, ודא שאתה עושה את העבודה הכנה.

שָׁחוֹר and Brown Crochet Twists

אינסטגרם / queenpokoo

אתה צריך לחות ככל שאתה יכול. הצמות האלה יכולות להימשך כמה חודשים כדי לוודא שאתה עושה את זה טוב, אחרת אתה לא יכול לקבל את ההזדמנות לעשות את זה במשך זמן מה החדש שלך לא היה די מגונן כמו שקיווית.

7. פיתולי הסרוגה + קורניים גלויים

כשזה מגיע לסובב את הסרוגה, יש לך שתי אפשרויות - אתה יכול להישאר עם מה שאתה יודע וללכת על אותו נראה אתה תמיד הלך, או שאתה יכול לחשוב מחוץ לקופסה וללכת על משהו קצת שונה, בדיוק כמו אלה פיתולי הסרוגה עם תירס גלוי.

שָׁחוֹר Crochet Twists with Cornrows

אינסטגרם / minervamensah

זה לא משנה בכל מקרה, כמובן, כי פיתולים אלה נראים מדהים בכל מקרה, אבל לפעמים זה שווה לחשוב על משהו קצת חדש וייחודי. אתה משלם הון על הסגנון הזה, ואתה תהיה לשבת שם במשך זמן מה מדי, אתה יכול גם לעשות את זה שווה את זה.

8. שחור ואדום טוויסטים הוואנה בוב

סגנונות קצרים הם פשוטים כמו סגנונות ארוכים כאשר אתה מסתכל תסרוקות לסרוג טוויסט, וזה אחד הוא סופר נהדר. אנחנו בהחלט חושבים שאתה צריך להוסיף את זה לרשימה.

שָׁחוֹר and Red Bob Havana Twists

אינסטגרם / misskendrak

אם אתה רוצה שיער יפה זה מעוצב בקלות אבל בלי כל תחזוקה כלל לעתים קרובות עם שיער ארוך, זה סוג של מבט שאתה צריך ללכת על.

9. מתולתל, בינוני אורך Twists

שימו לב לקצות השיער. כאשר אתה מזמין שיער, זה בדרך כלל מגיע עם קצה קהה, ישר אליו וכאשר החוטים מותקנים, השיער שלך ולכן פיתולי הסרוגה שלך צפויים להיות קצה קהה ו ישר.

מְתוּלתָל Medium Length Crochet Twists

אינסטגרם / יופי

אתה יכול לקצץ את הקצוות קצת פעם הם מותקנים לתת לך מראה טבעי יותר, או סתם לשעשע את השיער קצת.

10. הסרוגה סנגלוס טוויסטים Half Updo

רזה הסרוגה מתפתל תסרוקות כמו זה אחד גדול כי אתה יכול לטפל בהם בעצם כמו שאתה "שיער רגיל" - אתה יכול לסדר אותם כמעט באותו אופן.

לִסְרוֹג בְּמַסרֵגָה אַחַת Senegalese Twists Half Updo

אינסטגרם / תודינמיטצ'יק

אם אתה רוצה Updo מורכב כמו זה, אתה יכול לעשות את זה, בדיוק כמו יופי זה מראה, ובמקרים מסוימים, פיתולים למעשה עובד לטובתך לשמור אותם במקום הרבה יותר טוב שיער רגיל.

No Replies to "31 מדהים הסרוגה הסרוגה תסרוקות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 1 = 1