31 חמוד חורף בהשראת הציפורן אמנות עיצובים

11. לבן & כחול פתיתי שלג

אינסטגרם / nailsbysophiaa

אינסטגרם / ציפורניים

אנחנו לא יודעים אם זה דבר קפוא או אם זה תמיד היה המקרה, אבל כחול, לבן וכסף נחשבים עכשיו כמה צבעים 'classiest' אתה יכול לבחור השנה. רקע כחול פשוט עם פתיתי שלג לבנים הוא יעיל בדיוק כמו כמה סגנונות מסובכים יותר שאולי ראית, ואת תוספת קלה של נצנצים דיסקרטית רק מוסיף הערעור מושלג.

12. ציפורניים שלג חמוד

אינסטגרם / thenailtrail

Instagram / thenailtrail

כזה מראה פשוט ובכל זאת כל כך יעיל! פשוט לצייר את הציפורניים שלך לבן, צבע על צעיף קטן וכמה עיניים, אפור גזר כתום ומה יש לך - את הציפורניים החגיגיות ביותר, הפשוטה ביותר! לפעמים זה משלם לחזור על יסודות. אתה יכול אפילו לקבל את הילדים שלך לתת לך יד עם אלה!

13. נייל מבטא אייל

אינסטגרם / ohmygoshpolish

אינסטגרם / ohmygoshpolish

עוד דוגמה קלאסית של ביצוע אחד מסמר את המסמר ממוקד, אנחנו אוהבים את זה רודולף חצוף מציץ מתוך קצה. מתי המסמרים החגיגיים נעשו רציניים כל כך?

14. לבן מניקור פינק עם פופ של זהב

אינסטגרם / gabbysnailart

אינסטגרם / gabbysnailart

אפקט מנוקד על מסמר לבן כאן הוא כל כך יעיל, אתה תהיה נסלח לרצות את זה על כל מסמר! בעזרת אחיזת שיער ישנה או משהו עם קצה עגול, לטבול לתוך הצבע ולאחר מכן על הציפורניים שלך, הניח בצורה כזו שזה יכול להיראות כמעט כמו עץ ​​חג המולד. לזרוק קצת נצנוץ צבעוני מנוגד על הדף וזה ייראה כאילו מישהו הפך את אורות עץ חג המולד על.

15. חג המולד סוודר בהשראת מניקור

אינסטגרם / thenailtrail

Instagram / thenailtrail

סוודר חג המולד מסמרים הם חוזרים והם הולכים לשמור חוזר מדי! ציפורניים אלה כל כך הלהקה על המגמה עכשיו עם עזרה של מברשת נקייה וכמה לבן על רקע מנוגד, נהדרות עבור תוספת חגיגית של הרגע האחרון. הוסיפו מעיל עליון מעל לראש והלאה!

16. פינגווין מסמרים

אינסטגרם / fairlycharming

אינסטגרם / די

אנחנו מביאים בחזרה נוצץ עם ציפורניים פינגווין נועזים אלה. חורף הוא הזמן המושלם להגדיר את זה נצנצים חינם אז למה לא ללכת כל החוצה עם בסיס נוצץ? זה עושה את הרקע המושלם עבור פינגווין חמוד!

17. מסמרים לבנים עם איש שלג

אינסטגרם / polishedtwins

אינסטגרם / מלוטש

זה כמו מניקור צרפתי אבל עם חורף נוסף נזרק פנימה למען הסדר הטוב. הוסף כמה טיפים נוספים לבן לכלול כמה נקודות כדי לגרום לזה להיראות כמו שלג, ולזרוק על איש שלג כדי להוסיף באמת את החגיגות. מי אמר תינוק ורוד לא יכול להיות Christmassy?

18. חורף עצים מסמר אמנות

אינסטגרם / ruthsnailart

אינסטגרם / ruthsnailart

זה כזה מבט נהדר וגם עיצוב פשוט מאוד. אם יש לך פולנית לבנה ופולנית ורודה, השתמש קערה קטנה נוספת כדי לערבב קצת משני הצבעים יחד כדי לתת לך את הגוון בין העצים האלה. יש לך את הרקע הוורוד, ורוד מעורבב לבן עם העצים, ולבן על זה על הקצות. כל מה שאתה צריך לעשות הוא להוסיף קצת (אופציונלי) נצנצים ואת המעיל העליון מעל הדף וזה עוד מבט שאתה יכול לעשות בבית בעוד כמה דקות.

19. עיצוב חורף לציפורניים ארוכות

אינסטגרם / nailsbyjema

אינסטגרם / מסמרים

ציפורניים ארוכות לתת לך את ההזדמנות לשחק קצת יותר עם עיצובים יש לך על הציפורניים החורף שלך. אתה יכול להוסיף קצת יותר פרטים על הציפורן, בדיוק כמו שאתה יכול לראות עם זה איש שלג חמוד. למה לא לעשות את רוב זה וללכת נועז ובהיר כמו זה כחול יפה?

20. מניף סוודר לחג

אינסטגרם / judyrox

אינסטגרם / ג'ודירוקס

זה סוודר חג המולד עם רמז לכיתה. יש משהו abut מסמרים זה נראה פשוט יפה וזה עוזר הטון להביט למטה קצת. שימו לב איך יש קו חכם של נצנוצי זהב סביב קצה הציפורן האדומה? זה נראה כי הוא הופך להיות פופולרי מאוד, והוא בהחלט אחד אתה צריך לנסות את החורף אם אתה רוצה להיות על המגמה.

No Replies to "31 חמוד חורף בהשראת הציפורן אמנות עיצובים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 2 = 6