31 בלונדינית בלונדינית מדהימה | insightyv.com

31 בלונדינית בלונדינית מדהימה

21. בלונדינית בלונדינית חמה

אתה יכול לקבל מבט balayage בלונדינית מבלי לשנות יותר מדי צבע השיער הטבעי שלך, כי היא אחת הסיבות זה נהדר עבור שלב זה הולך וגדל של מחזור השיער שלך.

חַם Blonde Balayage Highlights for Brown Hair

אינסטגרם / אלכסנדרס

למה לא צריך את הצבע הבסיסי של הצבע הטבעי שלך ויש לי כמה handpainted Blayage בלונדינית מדגיש נזרק מעל למעלה? זה הדבר על המראה הזה – זה כל כך תכליתי, אתה יכול לערבב ולהתאים את זה בכל מקרה שתרצה. אתה יכול אפילו לשלב רק שני גוונים או אפילו מספר רב של גוונים. הבחירה היא לגמרי שלך.

22. סנדי לבלונד מבריק

לפני שאתה מחליט ללכת עם צבע מודגש ובהיר כגון balayage זה בלונדיני בהיר, אתה רוצה לוודא שיש לך היה לקצץ טוב מראש להיפטר מכל משקל מתים בקצות.

אינסטגרם / che.r.mariano

Instagram / che.r.mariano

על ידי הולך על קוצצים מראש, אתה לא גוסס כל שיער מת כלומר צבע ילך בדיוק כמו שאתה רוצה את זה יותר מדי. גם בטווח הארוך, עם העבודה המאירה שאתה עושה לה, זה יהיה הרבה יותר טוב בשביל זה. אנחנו יודעים שאתה רוצה מנעולים ארוכים יפה אבל כדי להגיע לשם, לפעמים אתה רק צריך לקחת כמה סנטימטרים.

23. כרמל ובלונדיני

זה נראה מושלם דוגמה balayage. כפי שאתה יכול לראות מן הבלונדיני השחלה דרך, זה לא כל בשכבות אבל במקום עדין יותר מזה. שניהם אקראיים ומכוונים כאחד. הזכרנו את דבר השמש לפנינו, אבל המבט הזה באמת מבטא את זה הרבה יותר ברור.

קַרַמֵל and Blonde Balayage Highlights for Dark Brown Hair

אינסטגרם / chris_el_meth

אם אתה רוצה ללכת קל יותר אבל בלי לתת את השיער שלך הרבה זמן קשה, לשמור על בלונדיניות בהיר יותר עבור קרוב ככל האפשר, כפי שאתה יכול לראות כאן. יש עדיין תערובת טבעית ו שיפוע של צבע עם זה בלונדינית בלונדינית יפה, אבל זה לא בכל מקום, ולכן זה לא גורם נזק רב.

24. ברונדה בלאייג ‘

עוד מגמת שיער זה מובטח לקחת את 2016 על ידי סערה היא נראית ברונדי – שילוב של חום ובלונדיני. ג ‘ניפר לופז לאחרונה נדנדה זה, קים מוריי, קארה Delavingne, ועוד.

ברונד Balayage Hair Color

אינסטגרם / פייברונאיר

זה לא בלונדינית וזה לא ברונטית, אבל אי שם באמצע וזה מה שעשה את זה כל כך פופולרי. מבחינה טכנית אתה מקבל את הטוב משני העולמות עבור אותם פעמים אתה באמת לא יכול לעשות את דעתך.

25. שורשים בלונדיניות מלוכלכים נכנסים סוף בלונדינית בייבי

אם אתה רוצה לשמור על הבלונדיני היפה שלך בלונדינית יפה נראה לבדוק, לדעת מה תחזוקה ותחזוקה נדרש. זה אומר צ’אט טוב עם מעצב השיער שלך מי ימליץ לך על כמה דברים כדי לשמור אתה מסתכל הכי טוב שלך.

מְלוּכלָך Blonde Balayage Hair

אינסטגרם / פייברונאיר

יפה שלך בלונדינית זהוב נראה רגיל להישאר הזהב במשך זמן רב, אלא אם כן אתה לומד איך לשמור את זה נראה טרי רק כמה עצות תצטרך לציין לא לכלול לא לשטוף את השיער שלך כל יום, באמצעות פלסטיק במקום מברשות מתכת כאשר עיצוב השיער ואת צחצוח השיער שלך, הקפד להשתמש מרכך באיכות טובה ולשמור אותו מוגן מפני קרני עוצמה של השמש, למנוע את השיער straighteners שלך, מלקחיים מלקחיים ואת הסטיילינג כלי מחומם ככל שאתה יכול, תמיד יש זמן עבור טוב לעזוב ב-טיפול כגון שמן חם.

26. בלונדינית דבש הזהב

אם יש לך שיער קצר יותר רוצה לעשות את רוב blayage הבלונדיני שלך נראה, נסה להוסיף כמה עוד בלונדינית כבד מדגיש סביב החלק הקדמי של הפנים שלך, כך שהם מסגרת להם יפה?

זָהוּב Honey Blonde Balayage Hair

אינסטגרם / לורנהנדלייר

זוהי דרך מצוינת לבדוק את המים עם שיער בלונדיני, לראות אם זה עובד עם צבע העור שלך ואת צבע העין, לפני צלילה עמוק ו הולך בכל רחבי בלונדינית.

27. חום כהה שורשים + דבש בלונדינית הבהרה

כאשר שינוי צבע השיער שלך די דרמטי כגון הולך מן החומים כהים שחורים הרבה צבעים קלים, להבטיח שאתה מציאותי על התוצאות. זה לא יכול להיות אפשרי לך להשיג את המצית נראה שאתה רוצה לשבת אחד, וזה עלול לקחת לך כמה ביקורים כדי לקבל את האפקט הרצוי.

דבש Blonde Balayage Highlights for Brown Hair

אינסטגרם / lowwelhouse

מנסה להשיג את כל זה נעשה בבת אחת יהיה בדרך כלל לגרום שיער מצב רע וזה יכול לגרום שבירה אשר מעבר לתיקון. אם זה קורה, אתה יכול להיפרד כל עבודות צבע נוספות או תחזוקה אתה צריך ואולי אפילו צריך לחתוך את השיער קצר.

28. בלונד בלונדיני בצבע בז ‘

אנחנו אוהבים את הבלייז הבלונדיני המזורג והמוצק הזה, לא ממש מובנה או מושלם כמו כמה מהמראות האחרות שראינו אבל עדיין דרך יפה ללבוש את השיער שלך בכל זאת.

בז ' Blonde Balayage Ombre

אינסטגרם / salon_sessions

יש יותר גוונים חומים-חומים באמצע הסגנון הבלילי הבלונדיני הזה, נותן לו מראה טבעי יותר, ואתה יכול לקבל תחושה נהדרת עבור כמה קל לשמור על המהות של גוונים טבעיים שלך צבע.

29. קיץ מושלם נראה

תלתלים עבודה מושלמת עם אלה blayage בלונדינית נראה אבל אתה יכול ללבוש את זה ישר מדי כמו זה מראה עיצוב מדהים. העיצוב אומבר – balayage הוא עדיין שם עם חום יפה בהיר אור בלונדינית לדעוך. זה מראה כי אתה יכול ללבוש שיער ישר גם עם המראה הזה, וגם שיער קצר. לוב זה הוא נהדר מושלמת עבור האביב.

קַיִץ Blonde Balayage Hair Look

אינסטגרם / maneinterest

זה מראה די קטוע, אבל עדיין יש את השכבות עדין בסוף, ובנוסף זה נובע כי סגנון קצת יותר לעשות את זה יותר מחמיא.

30. בלונדינית אשי בלונדינית

אלה spiraled ringlets הם בהחלט יפה והם קל ליצור מחדש עם straighteners השיער שלך אם אין לך מלקחיים מסתלסל שלך ביד. זה לא לוקח הרבה זמן אם אתה מפריד את השיער לשני חלקים בסגנון צמות, סלסול חתיכות אקראיות של כל אחד בנפרד.

אפר Blonde Balayage Highlights

אינסטגרם / xostylistxo

ברגע שאתה נותן את המבט שוב ​​למטה, קל tosle את תלתלים עם הידיים שלך וללכת על כמה קטעים כדי לקבל כמה רופפים, גבוה יותר מתחיל ringlets בדיוק כמו שאתה יכול לראות כאן. תלתלים לא כולם צריכים להיות באותו גודל או צורה ולמעשה, את הטבעות ואת ספירלות מוזר רק להוסיף את המראה 3D עם אלה הוספת ממד מדגיש.

31. עדין, פלטינה בלונדינית בלונדינית

גוונים קרמל מושלמים עבור באביב בא בחודשים הקרובים, מבט זה לא קשה מדי או אקונומיקה, הכרחי על השיער, אבל זה עדיין נראה מגניב ומסוגנן. אתה לא צריך ללכת לגמרי בלונדינית פלטינה כאשר אתה בוחר את בחירת הצבע החדש שלך.

עָדִין Platinum Blonde Balayage

אינסטגרם / hairbytashalouisec

יש הרבה גוונים ועורות לבחירה, מכל ספקטרום צבע מדי. אתה יכול להשתמש זה יפה קרמל הצללה לשלב בלונד תות או gingery גוונים.

עם מבט balayage נכנס העונה בגדול עבור האביב והקיץ 2016, זה בהחלט הזמן בשבילך להיות קופץ על העגלה עם אלה #hairinspiration בלונדינית רעיונות תסרוקת Balayage, כפי שאתה יכול לראות, יש משהו לכל אחד.

מאושרת!

No Replies to "31 בלונדינית בלונדינית מדהימה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    38 − = 28