31 לסת מפוצלת זכוכית מסמר עיצובים

11. מבטא נייל

אינסטגרם / a_fistful_of_fingernails

אינסטגרם / a_fistful_of_fingernails

אם אתה רוצה לנסות את זה נהדר וייחודי להסתכל על הבית, למה לא להתמקד רק מסמר אחד ולא את כולם? מנסה לקבל את העיצוב הזה בדיוק כמו שצריך, כאשר מעולם לא ניסית את זה לפני הולך להיות מסובך - זה כמו רוב הדברים בחיים, בפועל עושה מושלמת וכל ...

בחר מסמר אחד ופשוט להשתגע קצת - להוסיף עוד כמה חתיכות של צלופן / זכוכית שבורה אפקט וניסוי. אתה תמיד יכול לקחת את זה ולנסות שוב, כי זה רק מסמר אחד, זה לא משנה!

12. גולדן Glitter + זכוכית שבורה מאני

אינסטגרם / _dnixo

אינסטגרם / _dnixo

אם אתה לא יכול להחליט מה נראה שאתה רוצה כאשר אתה הולך לסלון, למה לא לערבב ולהתאים? יש לך זהב נצנצים כדי להפוך את העיצוב מיידי זוהר, ואת זכוכית שבורה להחיל על כמה ציפורניים מסייע להוסיף יותר ממד למראה.

כפי שאתם יכולים לראות, אלה גם מסמרים קצרים. על ידי חיתוך הציפורן לחצי, אם אפשר לומר כך, יש לך יותר אפשרויות פתוחות בפניך, נותן לך את ההזדמנות המושלמת להחליף את הדברים.

13. שבור זכוכית & הזהב סטאדס מאני

אינסטגרם / unistella_edit

אינסטגרם / unistella_edit

ציפורניים הציפורניים הם דרך קלה באמת להחיות את כל המראה וכפי שאתה יכול לראות כאן, יכול לעזור להוסיף מבנה עיצובים אקראיים אחרת. שוב, אתה לא צריך להתרכז על כל מסמר (זה היה מקבל די מטופש!) אבל עם מבטא מוזר או מסמר תכונה, זה נראה מושלם!

14. כל כך חד ...

אינסטגרם / unistella_edit

אינסטגרם / unistella_edit

ללא שם: זכוכית שבורה ... ללא שם: ובכן, חד. אז למה לא להפוך את הציפורניים חדות? חותכים את הזכוכית השבורה שלך לתוך shards ו slithers לפני החלת אותם על הציפורן. שוב, באמצעות foils או קלטת, אתה יכול להוסיף אלה עיצובים א-סימטרית שבו לא כל הציפורן מכוסה. זה כמו שטח שלילי אבל עם קצת יותר כשרון!

15. עיצוב מושלם עבור ציפורניים קצרות

אינסטגרם / unistella_by_ek_lab

אינסטגרם / unistella_by_ek_lab

איזה מראה נהדר, פשוט וקל! כל שעליך לעשות הוא להשתמש בעט שלך שחור מסמר אמנות (או קבוע שחור לק ציפור אם יש לך יד יציבה) כדי ליצור "טיפ" שחור שחור חצי ירח בבסיס. לאחר מכן אתה יכול להחיל את הכסוף / זכוכית שבר זכוכית שבראש כל צבע שאתה אוהב. אתה יכול לעזוב את בסיס הציפורניים בעירום, או לבחור צבע ורוד זוהר או צבע פסטל. קבל ניסיוני! רק תזכור לתייג אותנו בפוסטים של המדיה החברתית שלך #StayGlam עבור הזדמנות להיות בהשתתפות!

16. בסיס כהה + זכוכית הזהב

אינסטגרם / mining_1021

אינסטגרם / כרייה

החדשות הטובות ביותר על אלה חתיכות זכוכית שבורה, במיוחד בזהב כמו זה, היא כי תחת אורות שונים, תקבל השפעה שונה לחלוטין. באור אחד, זה נראה זהב אשר הולך נהדר עם צבע עשיר, כהה מתחת. באור אחר, השברים נראים בצבע ירוק. זה יכול לשנות את המראה כולו של הציפורן שלך, במיוחד אם אתה שם את זה יחד עם צבע זה לא הולך עם מעיל הבסיס שלך. בדוק את mani החדש שלך באורות שונים כדי לוודא שזה עובד טוב.

17. פדיקור זכוכית

אינסטגרם / unistella_edit

אינסטגרם / unistella_edit

אם אתה רוצה לתת את כל הציפורניים שלך tootsies טיפול זכוכית שבורה רק לזכור להשתמש חתיכות קטנות באמת. אתה תמיד יכול לשכבה זה אבל אם אתה מתחיל עם נתח גדול או חתיכה, לא תקבל את אותו אפקט. יש רק שני "קטעים" קטנים על בהונות אלה וזה נראה בדיוק טוב כמו מרובד- up נראה על מסמרים גדולים.

18. מערבבים את זה עם פולנית מוצק

אינסטגרם / remnant_nailist

אינסטגרם / remnant_nailist

אם אתה רוצה משהו בולט מן הקהל, בלוקים מוצקים של צבע הם תמיד בחירה גדולה המושכים את העין. גוונים שונים של ירוק בעיצוב היפה הזה באמת מחמאה את המגמה שיער בתולת ים כולם מדברים על וזה באמת נראה פשוט מאוד מדי. אתה יכול להיות ירוק כהה באמת או צבע שחור מאחורי שברים של אפקט זכוכית שבורה, ואתה יכול אפילו להוסיף קצת נצנוץ על מסמרים ירוקים בהירים אם אתה רוצה מראה המפלגה.

אם אתה לא די אמיץ מספיק עבור צבע זה ניאון, תחליף אותו ירוק פסטל במקום. זה יהיה אותו אפקט.

19. זכוכית שבורה Stailtto מסמרים

אינסטגרם / designbyci

אינסטגרם / designbyci

ציפורניים סטילטו נמצאים. ציפורניים זכוכית שבורה נמצאים. מה זה אומר? סטילטו זכוכית שבורה מסמרים כמובן!

אם אתה רוצה דרך מהירה סופר להחיות את הציפורניים שלך או פשוט אין לי זמן ללכת אל הסלון, להשתמש זכוכית אפקט כדי לכסות את הצ 'יפס ואת שקעים! אתה מכסה את כמות גדולה של חטאים מבחינה טכנית, כך שאתה יכול לתת לעצמך קצת יותר בין פגישות סלון מדי. כמובן, אם אתה צריך במילוי נעשה על אקריליק או מסמרים ג'ל, אתה תמיד יכול ללכת על אפקט חצי ירח שבו אתה מכסה את החלל בין לציפורן לבין הציפורן עם שברי זכוכית צלופן.

חכמה, נכון?

20. רק וואו ... נכון?

אינסטגרם / ruegembon

אינסטגרם / רוגמבון

זה נראה פשוט יפה ולא ממש מבלבל כפי שהוא נראה. זה כמעט קוסמית למראה וכדי להעתיק את זה בעצמך, תצטרך צלופן אפקט כחול זכוכית ירוקה שבורה מעל ראשו של כחול / סגול מבריק / שחור. אם אי פעם הוספת קרינה לציפורניים שלך על ידי החלת שלוש או ארבע הצבעים (הגדלת עוצמת / צל) עם ספוג, לעשות את אותו הדבר עם בלוז כהה, ירוק וסגול לפני החלת זכוכית שבורה על הדף.

No Replies to "31 לסת מפוצלת זכוכית מסמר עיצובים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    4 + 3 =