31 שיער צבעוני נראה כדי לעורר את העבודה הבאה שלך | insightyv.com

31 שיער צבעוני נראה כדי לעורר את העבודה הבאה שלך

21. שיער שקיעה

איזה תערובת מדהימה – סגולים, צהובים, אדומים ותפוזים מעורבבים יחד כדי לתת מבט המשכפל שקיעה טרופית. אני מניח שזה מה שנותן לו את השם – שיער השקיעה.

שקיעת החמה Hair Color Idea

אינסטגרם / larisadoll

זה היה מגמה גדולה עבור 2015 ואנו צופים שלה הולך להיות מגמה אפילו גדול יותר עבור 2016 עם יותר ויותר hairstylists מנסה זה שיער צבעוני לחפש את עצמם. מה איתך? האם תהיה אמיץ מספיק כדי לסלע אותו?

22. שיער סגול עם שיער כחול בהיר

עוד מראה נועז ומבריק – כאן הבלוז והירקות מעורבים יחד בתערובת הצבעונית הזו מדהימים, אנחנו לא יכולים להסיר את העיניים ממנה. לא שאנחנו רוצים.

אפל Blue Hair with Light Blue Tips

אינסטגרם / xostylistxo

כדי לקבל צבע בהיר, נועז ומבריק כמו זה, וכדי להבטיח את הצבעים האחרון כל עוד אתה רוצה אותם, אתה הולך צריך להבטיח את השיער במצב מצוין לפני שתתחיל. אם השיער שלך הוא שביר, שבור, פגום או יתר על המידה, זה כנראה הכי טוב לחכות כמה שבועות, לנסות כמה טיפולים שמן חם, לטפל טוב השיער שלך במשך זמן מה, אולי לקבל לקצץ טוב, ואז לבוא בחזרה אליו מאוחר יותר, כאשר השיער שלך הוא מצויד טוב יותר להתמודד עם שיפוץ כזה.

23. עמוק עמוק מגנטה ו כחול עמוק שיער

דיברנו מוקדם יותר על הארלי קווין וכי הסרט מתאבדים הסרט וזה השיער גורם לנו להזיל ריר! זה בעצם הרלי קווין שיער החניכים הפנימיים שלנו לגמרי מאוהבת בזה.

עָמוֹק Metallic Magenta and Deep Blue Steel Hair

Instagram / jeffreyrobert_

כחצי ורוד ורוד, מעורבבים בצמה של דג. מה יכול להיות קריר יותר? (וכך גם המפץ על המגמה!)

24. סגול, כחול ולבן ורוד

זה כמו שיער אופל עם בעיטה למעלה זה הישבן, במקום פופ עדין של ורוד ורוד, בלוז וסגולים, גוונים בהירים יותר משמשים במקום, נותן לך גרסה קצרה וקצת יותר צבעוני של שיער הפוני הקטן שלי מ קודם לכן ב.

סָגוֹל Hair with Light Blue Highlights

Instagram / steviescissorhands_

אנחנו אוהבים את המראה הזה – זה פשוט מראה שאתה לא צריך אורך בצד שלך כאשר אתה רוצה להתנסות עם צבע.

25. טייל כחול בוב קצר

דבק עם הנושא קצר שוב, זה כחול כחול / ירוק קצר בוב הוא בהחלט # hairgoals. זה גורם לנו לרצות לרוץ למספרה ולהוציא את התוספים שלנו והמנעולים שלנו קופצים.

ירוק כחלחל Blue Short Bob Hairstyle

Instagram / rianimal_

מעולם לא רצינו להיראות כמו שיער כחול-ירקרק יותר!

26. שיער סגול בהיר + צמות

אנחנו ממש התנשף כשראינו את זה סגול בהיר בפעם הראשונה. למעשה התנשף – היינו ביראה מוחלטת של כמה יפה הוא מרהיב. וגם זה באמת. אוקיי, אנחנו גמרנו עכשיו.

בָּהִיר Purple Hair with Braids

אינסטגרם / סטפסטילס

יש וריאציות קלות צבע במראה זה אבל על פי רוב, זה סגול אחד הטון. זה רק שיער מבריק וממוזג. אתה לא יכול להשיג עיצוב שיער זה מדהים ללא שיער מצב מעולה הראשון.

27. שערה שרביט קשת

את זוכרת את הממתקים המעופפים האלה שהייתם מקבלים כילדים? הם היו קצת כמו פוליסטירן עם קצת sherbet תוסס בתוכם? ובכן, הממתקים האלה הם בדיוק מה שהזכיר לנו השיער הזה, ושאיזה מין נוסטלגיה אין לרחרח עליה!

קשת בענן Sherbet Hair Color Idea

אינסטגרם / xostylistxo

אנחנו מאה אחוז אוהבים את היופי של הפסטל, המון גווני אפרסק, ירוקים, צהובים, סגולים, ורודים ועוד יותר מבולבלים יחד. ידיים למעלה אם אתה רוצה לנסות את זה לחפש את עצמך מדי!

28. שיער בתולת הים החשמלית

זה נראה מאוד mermaid’y, זה יפה יפה כחול, ירוק סגול מעורבב שיער, כחול בראש, סגול באמצע וירוק על הקצוות, אם כי זה מראה קלוע עוזר להראות את כל היבט של עיצוב צבע השיער מבריק.

כָּחוֹל and Green Mermaid Hair Color Idea

אינסטגרם / יהירות

ראוי מאוד שם שיער שיער בתולת הים אנו מרגישים. מה איתך?

29. נוצה עיצוב שיער

מבט שונה במקצת, ואחד זה לא יהיה לכל אחד מפואר, זה עיצוב שיער נוצה היא דרך אחרת של טכניקת ציור שיער נוזל סיפרנו לך על קודם לכן על – הנחת שיער שטוח באמצעות מברשות נוזל שטיפה של צבע על מראש השיער הבהיר והבהוב ליצור עיצובים יפים ונראה בדיוק כמו זה.

צִבעוֹנִי Feather Design Hair

אינסטגרם / xostylistxo

זוהי דרך חכמה לעבוד עם צבעים שונים אם אתה מוכן לחשוב מחוץ לקופסה.

30. שיער כהה כחול כהה כהה

מראה נוסף של אוקיינוס ​​/ מים, יש משהו מהפנט מאוד במראה השיער הכהה והירוק כהה, תערובת צבועה ביד צבועה בצבעים שנותרו טבעיים וגליים.

אפל Blue and Dark Green Hair

אינסטגרם / haileymahonehair

כאשר הצבע שלך הוא טוב, אתה לא צריך תלתלים, גימיקים או updos מטורף להראות את זה, השיער שלך רק לדבר בעד עצמו.

31. שיער קנדי

עוד מראה יפה פסטל, יש משהו קסום על זה משולבת חכם – הרבה פסטלים מעורבב פעם נוספת, הפעם סגול בשורשים עם שילוב של ירוק מנטה ורוד לקראת הקצוות.

קשת בענן Candy Hair Color Idea

אינסטגרם / קארלית

כאשר אתה צומח מראה צבעוני, למה לא לשקול רק הוספת צבע שונה לשורשים שלך במקום לעשות מחדש את המראה כולו? זה נראה יכול בקלות להיות דהוי צבע עם צבע חדש יותר המשמש להחיות למעלה.

ויש לך אותם – את השיער הכי מגניב מבריק צבעוני נראה כי אתה לגמרי רוצה רוק השנה! איזה מהם האהוב עליך? לא יכולנו לבחור, הם כל כך יפים!

No Replies to "31 שיער צבעוני נראה כדי לעורר את העבודה הבאה שלך"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 8 = 1