31 חג המולד מסמר אמנות עיצוב רעיונות | insightyv.com

31 חג המולד מסמר אמנות עיצוב רעיונות

11. מאט חג המולד מניקור

אינסטגרם / thenailpolishchallenge

Instagram / thenailpolishchallenge

אם אני יכול לתת לך קצה מסמר אחד לעונה זו, זה יהיה לקנות בקבוק של לק. ניתן להחיל אותו על כל צבע מבריק כדי להשיג את אפקט דהוי אתה יכול לזהות כאן, נותן לך לפחות שתי דרכים ללבוש כל בקבוק אחד של לק ציפורניים בבעלותך.

לחלופין, אתה יכול לבחור עבור לק לציפורן מאט בדיוק כמו זה אחד אשר פשוט כל כך קורה להיות מושלם לחג המולד!

12. סנטה מניקור

אינסטגרם / badgirlnails

תמונות

אפילו ציפורניים קצרות צריך revamp חגיגי מעת לעת, אם יש לך מסמרים קצרים יותר מאשר אלה יותר, אתה צריך לנסות משהו חמוד ופשוט כמו אלה מסמרים סנטה. קל להשיג על שתי אצבעות ואצבעות, זה דרך קלאסית להזכיר לעצמך שזה חג המולד!

13. אדום & לבן פתיתי שלג

אינסטגרם / melcisme

אינסטגרם / מלסיזם

אם אתה רוצה לסיים חדה סופר, אתה צריך לשכוח באמצעות Q- טיפים כדי לנקות את הקצוות האלה. מהיר חלקלק של ג’לי נפט סביב הציפורן יעזור לשטוף את כל צבע שמקבל על העור שלך, ומברשת שפתיים ישנים (או חדש) טבול מסיר לקים היא הדרך הקלה ביותר לנגב את כל התאונות.

14. קנדי ​​קני ועץ חג המולד עיצוב

אינסטגרם / xnailsbymiri

אינסטגרם /

קישוטים הם דרך קלה ופשוטה כדי revamp כל עיצוב מסמר וכאשר מדובר מסמרים חג המולד, זה בהחלט נכון. ציפורניים אלה יהיה פשוט כמעט תפלבלי ללא תוספות זהב, אבל בעזרת דבק מסמר כמה ניצוצות נוצצים, יש לך מסמרים 3D, כי הם חייבים לעשות השפעה.

15. סנטה של ​​כובע מסמר עיצוב

אינסטגרם / polishedtwins

אינסטגרם / מלוטש

ציפורניים מעוגלות הם ציפורניים קלאסי להפליא וזה מראה סנטה קלאוס השראה נותן לך רק דרך אחת ללבוש אותם. התייחס כל קצה כמו כובע של סנטה ושוב, להוסיף את זה נצנצים לתכונה הציפורן, ויש לך מראה כי הוא קלאסי מדהימה, וגם חגיגי מדי!

עיצוב מושלם חגיגי

אינסטגרם / phenomenail

אינסטגרם / תופעות

יש לך עצי חג המולד, יש נצנוץ, אפילו כמה baubles! אלה הם ציפורניים מושלם חג המולד אם אתה לא יכול להחליט את מה שאתה נראה שאתה רוצה ללכת. זה blingy מספיק כדי לבלוט אבל באותו זמן, עדיין מאופק יחסית ולכן זה לא נראה כמו עומס חג המולד.

17. ורוד חג המולד מסמרים

אינסטגרם / Glittr

אינסטגרם / גליטר

אם אתה רוצה להיראות כי תימשך כל העונה החגיגית, ללכת עם נצנצים. Glitter ידועה להיות כאב אמיתי להיפטר ולעתים קרובות צריך הרבה הולך עם מסיר- pad. אם אתה רוצה משהו שלא נראה בקלות סדוקה, או יהיה רק ​​יותר מאשר כמה ימים לפני מקבל מרוח, מעיל העליון נצנצים או לסיים הוא הדרך קדימה.

18. חמוד איילים עיצוב

אינסטגרם / clairelofthouse

אינסטגרם / קליירלופהאוס

עם רקע לבן, אין מראה Christmassy אתה לא יכול להשיג. אייל זה הוא תוספת פשוטה מספיק ברגע שאתה מבין שזה רק מעגלים של צבע, ואתה יכול אפילו לשאת את המראה על כל מסמר משני הצדדים אם אתה רוצה משהו יותר מאשר רק מסמר אחד תכונה.

19. פשוט & מסמרים אלגנטי

אינסטגרם / melcisme

אינסטגרם / מלסיזם

על מנת לקבל נקי, לסיים חלקה כמו אלה עירום יפה חג המולד השראה מסמרים, אתה צריך להיות מוכן להיות סבלני. פולנית יבשה מהירה עשויה לעזור לך לקבל את המראה מהר יותר, אבל אלה באמת יכול להיות די רע עבור הציפורניים שלך. הם בדרך כלל מייבשים אותם עם הזמן, זה יכול להוביל למיטה מסמר אחיד. כאשר יש לך מיטה מסמר אחיד, נראה כאילו זה לא יושג בקלות, אלא אם כן אתה רוצה להסתכל falsies.

20. ורוד & מסמרים נוצצים

אינסטגרם / badgirlnails

תמונות

מי אמר ורוד לא היה צבע christmassy? עם תערובת הנכון של נצנוץ מרקם ואת קשת מוזר / ורוד קשת, זה נראה כי ניתן ליצור עבור כל מספר של צבעים, כולל אפרסק, כחול, גוונים רבים אחרים פסטל. 

No Replies to "31 חג המולד מסמר אמנות עיצוב רעיונות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    60 − = 54