31 קצר שיער טבעי קצר עבור נשים שחורות | insightyv.com

31 קצר שיער טבעי קצר עבור נשים שחורות

בואו נהיה כנים, אחרי כמה זמן של הרחבות שיער ואריגה שלך שוב ושוב, השיער שלך צריך הפסקה ומה זמן טוב יותר לעשות רק את זה מאשר בקיץ כאשר השמש חם, ואתה בהחלט לא רוצה השיער שלך פָּנִים.

אתה יכול לחשוב כי אין לך אפשרויות רבות כשמדובר תסרוקות טבעי קצר עבור נשים שחורות, אבל המציאות היא שונה מאוד. הפוך את עצמך כוס תה (או לתפוס את עצמך כוס יין) ולהתכונן להיות מופתע.

31 קצר שיער טבעי קצר עבור נשים שחורות

כולנו יודעים כי צמיחת השיער שלך הוא תהליך ארוך ומייגע, וזה קל לקבל מתרגש סופר על זה בהתחלה, רק כדי להבין את זה מוצץ מאוחר יותר, כאשר השיער שלך לא גדל מהר ככל שהיית כמו זה, ואת השיער שלך לא יהיה סגנון בדיוק כמו שאתה מתכוון או. עיצובים אלה נותנים לך את ההזדמנות להיות שובב ניסיוני.

1. תלתלים טבעיים + קרמל הבהרה

אם אתה עובר את התנועות של צמיחת השיער הטבעי שלך, למה לא להוסיף התזה תוססת של צבע? אלה curls טבעי כבר livened בחוכמה עם כמה קרמל מדגיש לאורך למעלה ומסתיים, הוספת מימד חדש.

מְתוּלתָל Caramel Short Natural Hairstyle for Black Women

זה פאנק ויפה באותו זמן, ולפחות אתה לא צריך לדאוג לעצב את הצמות הארוכות האלה כל יום.

2. Natural Mohawk תספורת

אם אתה הולך קצר, למה לא ללכת אמיץ סופר קצר? זה תספורת המוהוק הטבעי הוא אחד אמיץ, אבל עבור שום רעש ולא מהומה, אתה לא יכול באמת לנצח אותו.

אפרו Mohawk with Shaved Sides for Black Women

הדבר הטוב ביותר על מראה כזה הוא שאתה ממש יכול לקום וללכת – מסרק את הדף, הקפד לשמור על השיער שלך היטב hydrated ו moisturized, ואתה די הרבה טוב ללכת.

3. קצר תסרוקת טבעית עם הצדדים מגולח

אם אתה חוזר אל הבסיס ועוזב השיער הטבעי שלך להקפיץ חינם לזמן מה, ודא שאתה לא לשטוף יותר מדי. הנקודה העיקרית של הולך au naturel היא לעשות את השיער שלך טובה, אתה לא הולך לעשות את זה על ידי שטיפה זה כל יום.

קצר Natural Hairstyle with Shaved Sides

נסו לשטוף את זה רק כל יומיים עד שלושה, מעודדים את השמנים הטבעיים לעבוד הקסם שלהם על הקרקפת ואת זקיקי. השיער שלך יודה לך על זה – כולנו מכבסים יותר מדי שיער!

4. קצר קצר מחודד טבעי

תלוי כמה קצר אתה הולך, אתה לא צריך כלי חימום מחומם כדי לקבל את המראה הרצוי, אבל אם אתה מתפתה לתפוס את השיער straighteners, לא.

קצר Natural Tapered Cut

אם השיער שלך כבר יבש פגום, או שביר משנים של שימוש כבד שיער, שימוש בכלים אלה מחומם לא יעזור השיער שלך, זה פשוט לפגוע בו. תן את השיער שלך הפסקה – זו הנקודה כאן.

5. TWA תסרוקת (Teeny Weeny אפרו)

אם אתה לא רוצה שיער זה הולך לקבל int הוא בדרך הקיץ, TWA או אפריקאי weeny weey הוא בהחלט אחד נראה הכי מגניב!

טִבעִי TWA Hairstyle for Black Women

שיער זה קצר לוקח את המינימלי ביותר של סגנון ותחזוקה, נותן לך הרבה זמן פנוי כדי להשלים את הגבות האלה ואת שאר שגרת האיפור שלך.

6. סופר קצר, בלונדינית תספורת

אמבר רוז הוא מעריץ של זה נראה – סופר קצר בלונדינית חצוף מדי! אנחנו אוהבים את זה, זה אכזרי, נרגש ו נהדר.

קצר Natural Blonde Haircut for Black Women

אתה צריך לשוחח טוב עם hairstylist שלך לפני ביצוע שינוי צבע מודגש, במיוחד אם זה צבע על כל. זכור כי אין לך הרבה שיער לשחק עם, כך צבע תבחר תצטרך לעבוד היטב עם צבע העור שלך.

7. חמוד טבעית סגנון

כאשר השיער שלך הוא שטף, לשחק עם רעיונות וטכניקות סטיילינג. השיער שלך הוא שיחק הרבה בקלות עם כאשר זה בשלבים רטובים שלה, ואתה תמצא את המנעולים יהיה בקלות לזוז, טוויסט, צמה סלסול לתוך מספר סגנונות שונים.

חָמוּד Short Natural Hairstyle

נשים שחורות לעיתים קרובות לא מבין בדיוק כמה דרכים יש סגנון השיער הטבעי שלהם, ולשחק עם תלתלים פיתולים בזמן שהוא רטוב ייתן לך מגוון רחב של וריאציות כאשר הוא יבש. אולי הגיע הזמן להגיע לניסוי.

8. לדעוך Mohawk

זה רק שינוי עדין – חתך עם מוהוק דהוי גדול על הדף, אבל את undercut כבר בוגר ו מגולח לתוך עיצוב לתת לו משהו חדש ומרגש.

טִבעִי Curly Fade Mohawk Hairstyle

אתה עשוי לחשוב שזה מבט מפחיד למדי, אבל האזורים המגולחים של השיער שלך לא ממש לוקח את זה זמן רב לגדול בחזרה. אתה גם צריך לזכור כי תחזוקה צריך להיות מעודכן עם. רגיל trims אם אתה רוצה לשמור את המראה במשך זמן מה, למשל.

9. Long Pixie תספורת

ריהאנה נראתה כך במשך זמן מה, לסירוגין בין ללבוש את זה באופן טבעי מתולתל בדיוק כמו שאתה יכול לראות כאן, וגם לובש את זה ישר פוקר, נראה יותר כמו לחתוך “פיקסי” אתה בדרך כלל משמש לראות.

טִבעִי Long Pixie Haircut for Black Women

אנחנו אוהבים את האופן שבו תלתלים אלה הדוקים נותרו טבעי – גם אתה יכול להשיג מראה כזה אם אתה משאיר את האריגה לבד לזמן מה. אולי הגיע הזמן שתתחיל לחשוב על תסרוקות קצרות וטבעיות אלה לעצמך?

10. שיער טבעי קצר עם צבע

אם השיער שלך פגום, בתוספת זה כבר בצבע מיובש מדי, ודא שאתה משתמש בשילוב הנכון של שמנים כדי לשמור על בריאות טובה. לפני לשטוף את השיער, להוסיף שמן טיפול ולהשאיר בערך חצי שעה לפני הכביסה.

קצר Natural Hairstyle with Color

פעם זה שטף, מגבת יבש, להתעלם מכה מכה, להוסיף קצת מלתחה לעזוב וסגנון לחכות זה יבש.

No Replies to "31 קצר שיער טבעי קצר עבור נשים שחורות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    6 + 3 =