31 פו לוק סגנונות עבור נשים אפריקאיות אמריקאיות | insightyv.com

31 פו לוק סגנונות עבור נשים אפריקאיות אמריקאיות

11. בלו פו לוקס

אינסטגרם / indiana.ifill

אינסטגרם / אינדיאנה

אם תמיד רציתם את הבלונדיניות היפהפיות של ביונסה, אז תמשיכו! כאשר אתה מוצא את הגוון הנכון של בלונדינית בשבילך, וזה ישתנה מהגוון עור לגוון העור, תגלה כי המראה קל יותר לשלוף כאשר הראשון אולי חשבתי. רק תראי את הבלונדינית היפה הזאת!

12. חוט לוקס + צד גילוח עיצוב

אינסטגרם / krishtun

אינסטגרם / קרישטון

יש כמה יתרונות להיות מתוך בחירת החצר locs וכן להיות זול יותר, תוכל גם למצוא כי אתה יכול לשחק עם הרבה יותר צבעים הרבה יותר קל! כאשר נעשה כראוי, אתה אפילו לא תוכל להיות מסוגל לדעת שאתה צוק סלע צמות ברוב המקרים, וכמו תמיד, הצדדים מגולח הם אופציונליים! תלוי כמה אמיץ אתה מרגיש!

13. שני מוקדים

אינסטגרם / bonzenga

אינסטגרם / בונזנגה

שני toned locs הם דרך מצוינת להראות את שני הצדדים של האישיות שלך אז למה לא? אתה יכול ללכת על נייטרלי, רינגטוננים רינגטוננים כמו זה כהה redy חום וזהב, או שאתה יכול ללכת קצת יותר נועז. זוהי דרך מצוינת להמציא מחדש את הסגנון הנוכחי שלך.

14. מתולתל פוקס לוקס

אינסטגרם / jessohno_shedid

אינסטגרם / jessohno_shedid

אתה לא יכול לדבר על faux locs ללא אזכור עבור אלה יפה, מקפץ curls. דרך מצוינת glam דברים קל ללבוש, אתה יכול אפילו לעזוב את locs כדי סלסל לילה נותן לך דרכים רבות יותר מאשר אי פעם ללבוש את השיער החדש שלך.

15. פופ ירוק

אינסטגרם / biancalashawn

אינסטגרם / ביאנקלשון

ירוק הוא לא צבע כי רבים היו בוחרים בעת בחירת פוקס locs אבל רק להסתכל על כמה יפה זה אפרוח זה! אתה צריך למצוא את הגוון הירוק בשבילך, ואנחנו תמיד ממליצים ללכת ירוק כהה ולא בהיר, רעיל ירוק, אבל זה בהחלט מביא משהו שונה על השולחן.

16. קלוע חצי אפדו

אינסטגרם / shaybuttaelbarbette

אינסטגרם / שיבוטאלברט

עבור אותם ימים עצלן שבו אתה צריך לעשות משהו מאוד פשוט עם locs שלך, זה קלוע, updo חצי נראה נהדר ולוקח רק רגעים לעשות. זה בעצם צמה צרפתית אבל עם יותר קווצות של locs שלך. זה נראה מצויין!

17. צמה בצד

אינסטגרם / jackieaina

אינסטגרם / ג’קאיין

עוד פשוט, גדול וקל להשגה נראה, זה צמה בצד כל כך בתולת ים למראה, אתה תהיה נסלח עבור אוטומטית רוצה לצבוע אותו גוונים פסטל! הצד צמה הוא חמוד בדרך כלל נותן לך את ההזדמנות המושלמת להשוויץ בגוונים שונים אתה מתנדנד.

18. לחמניה גבוהה

אינסטגרם / hair_alexandriaa

אינסטגרם / hair_alexandriaa

זה מאוד דבורה המלכה נראית ויש סיבה לכך … זה נראה מדהים! עבור אותם ימים אתה רק רוצה להראות את האיפור שלך או אלה עגילים חדשים יפה, לחמנייה גבוהה מושלמת.

19. שני אפו טוד

אינסטגרם / zahrajamila

אינסטגרם /

גבוה יותר, יותר טוב עם זה two updo שרירי נותן לך עוד דרך מצוינת להראות את גוונים שונים או גוונים אתה מתנודד שלך locs. ערימה זה גבוה ככל שאתה מעז אבל רק לוודא שיש לך את הגישה כדי להתאים!

20. סגול & צהוב סגנון

אינסטגרם / idlelocs

אינסטגרם / idlelocs

כמה נועזים ועזים אתה מרגיש היום? נועז מספיק נועז לנסות את זה תוססת, סגול וצהוב בסגנון? אלה שני צבעים עשירים ובוודאי יש אווירה של בכיתה ותחכום עליהם, ללא קשר עד כמה הם נועזים מופיעים לראשונה. 

No Replies to "31 פו לוק סגנונות עבור נשים אפריקאיות אמריקאיות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    97 − 93 =