31 בלונדינית בלונדינית מדהימה | insightyv.com

31 בלונדינית בלונדינית מדהימה

11. בלונדינית קרח בלונדינית

כולם נעלמו מן עמוק שלהם, כהה ברונט גוונים כדי בהירים, גוונים בלונדר עבור האביב ואת קיץ 2016 העונה. חלו Kardashian נראתה לאחרונה ספורטיבי זה יפה בלונדינית מבט פצצה.

קרח Blonde Balayage Long Bob

אינסטגרם / mck_manes

אם אתה רוצה ללכת על בלונדינית בפעם הראשונה ויש לך שיער בלונדיני טבעי, היינו מאוד ממליצים לך לדון בעניין עם מעצב שיער מקצועי הראשון כפי שיהיו הרבה דברים שאתה צריך לקחת בחשבון. דברים כמו צבע העור שלך ואת צבע העיניים חשובים בעת קבלת החלטות צבע השיער.

12. שורשים כהים, דבש בלונדינית מסתיים

שום דבר לא עובד טוב יותר עם אלה blayage בלונדינית נראה יותר טוויסט boho, ועם הקיץ מגיע ממש למעלה, לא היה זמן טוב יותר לנסות להתנסות בעצמך.

אפל Roots Light Ends Blonde Balayage

אינסטגרם / ג’ינפיירסוסה

אתה יכול להשיג את הגלים האלה boho החופים בקלות על ידי ערבוב כמה מלח ים עם מים בבקבוק ריסוס. פשוט spritz ו קראנץ ‘עבור מראה יום קל, כי אתה יכול בקלות לבצע ישירות על הלילה מדי.

13. קולורמלט מושלם.

אם אתה רוצה בוטה, בוטה, אין שום דבר שיעצור אותך. אנחנו אוהבים את המראה הזה ואת זהיר, מושלם מיזוג כי נכנס לתוכו.

חום and Blonde Hair Colourmelt

אינסטגרם /

אם אתה רוצה שיער סופר ישר, ו סופר מלוטש כמו שאתה יכול לראות כאן, אתה חייב להיות מוכן ללכת מעצב. זהו מבט שאינו מאפשר טעויות.

14. בלונדינית בלונדינית ניגודיות גבוהה

מי אמר שאתה לא יכול להיות קל וחושך יחד? זה בניגוד גבוהה בלונדינית הבלונדיני נראה לא רק נשימה יפה, זה בעצם מאוד בעדינות.

גָבוֹהַ Contrast Blonde Balayage

אינסטגרם /

אתה בקושי יכול להבחין את הקו בין השינויים צבע וזה נראה שאתה רוצה להשיג במיוחד אם אתה רוצה להסתכל באיכות גבוהה balayage.

סנדי בלונדינית בלונדינית

מעצבים רבים לא היו ממליצים להבהיר או הלבנה השיער שלך בבית במיוחד אם זה בפעם הראשונה שלך, ויש הרבה סיבה לכך. יש הרבה דברים שיכולים להשתבש ופשוט זוכרים – זה השיער שלך. אתה צריך לחיות עם מה שקורה.

חוֹלִי Blonde Balayage Hair

Instagram / styledbykate_

אם אתה רוצה אחד אלה blayage בלונדינית נראה בפעם הראשונה ואתה רוצה לקבל את זה נכון, לעשות לעצמך טובה רק לראות מקצועי שעשית מחקר שלך על. אם נאמר לך שזה לא זמן נהדר לנסות ולהבהיר את השיער שלך, יש כנראה סיבה טובה עבור זה.

בלונדינית כסף

בלונדינית בלונדינית נראית נהדר עבור אלה שרוצים ללכת בלונדינית בפעם הראשונה, אבל לא בלונדינית מדי. כפי שניתן לראות כאן, יש את כמות מושלמת של אור כהה, נותן לך את האיזון המושלם בין השניים.

כסף Blonde Balayage Hair Color

אינסטגרם / romeufelipe

אם זו הפעם הראשונה שלך, משהו דיסקרטי ועדין כמו זה בהחלט הדרך קדימה. עדיין יש מספיק חושך בשורשים, אבל יש הרבה אור סביב חלק הארי של השיער. אתה יכול אפילו ללכת על זרם נמוך יותר של מדגיש ו למזג עבור מבט למטה יותר.

17. בלונדינית קרח מדגיש

כמובן, אם אתה רוצה ללכת החוצה, למה לא? אנחנו אוהבים את הבלונים האלה קרח בלונדינית, עוד של balayage בלונדינית נראה שאתה פשוט צריך לנסות עבור 2016.

קרח Blonde Balayage Highlights

אינסטגרם / הרגלי

למרות שהחום נשאר נייטרלי יחסית וקרוב לצבע השיער הטבעי של הדגם, לשאר המבט ניתנה ציפוי יפה של הגוון הבלונדיני הקרח, המשלב את השניים בגוונים שונים בין השניים. זה מבט נועז ואחד זה ייקח קצת תחזוקה, אבל זה יביא לך שם לב מכל הסיבות הנכונות.

בלונד הזהב בלונדינית

ביצוע שינוי צבע דרסטי הוא לא משהו שאתה צריך לעשות בקלילות, אם אתה הולך לעבור עם שינוי כהה לאור, להיות מודעים לכך תצטרך לתת את כלי מחומם סטיילינג מתגעגע לזמן מה.

זָהוּב Blonde Balayage Long Bob

אינסטגרם / hairby_leanne

אם אתה הלבנת השיער שלך, אתה מזיק השיער שלך יותר חום, כגון שיער straighteners, תספק נזק נוסף. עשה את עצמך ואת השיער שלך טובה ולתת הטבעי שלך גל לזרוח דרך.

19. בלונד בלאייג ‘אמברה

האם השיער שלך כבר במצב בריא? אם זה לא, אתה עשוי לגלות כי יש לך בעיות מקבל את הצבעים לעשות כל מה שאתה רוצה שהם יעשו. אם יש לך שיער כהה ואתה רוצה ללכת בלונדינית, השיער שלך חייב להיות במצב טוב לפני שתתחיל כל טיפולי הבהרה. אם לא, כל חבורה של דברים יכולה להשתבש.

בְּלוֹנדִינִית Balayage Ombre for Dark Brown Hair

אינסטגרם / melissaannvp

זה תמיד מומלץ לעשות טיפול מיזוג עמוק על השיער שלך סביב 48 שעות לפני הפגישה שלך בסלון השיער. זה נותן לך את ההגנה הטובה ביותר מפני החימום, הברקה ואת הטיפול הכבד הוא עומד לעבור.

בלונד בלונדיני מעורבב

לשיער דק ודק, מראה הבליה הבלונדית שלך צריך לשלב הרבה גוונים של אור וחושך. למה? ובכן, אלה גוונים רב הטון לעזור להוסיף עומק נוסף לשיער. אם זה היה כל צבע או טון אחד, זה לא היה עומק. תחשוב על זה כמו הצללה – הוספת אפקט 3D.

מְעוּרבָּב Beige Blonde Balayage

אינסטגרם / רודריגוצנטרה

כאשר אתה מערבב מדגיש הצללה בדרך זו כדי להוסיף עומק, ולאחר מכן לערבב אותו עם תלתלים וגלים קופצני, השיער שלך ייראה מיד revitalized ועבה יותר. זה טריק כל הסלבריטאים להשתמש!

No Replies to "31 בלונדינית בלונדינית מדהימה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 74 = 81