31 רעיונות פטריוטיות נייל עבור 4 יולי – insightyv.com

31 רעיונות פטריוטיות נייל עבור 4 יולי

11. כוכבים ופסים הבוהן נייל עיצוב

אם אתה לא יכול להתאים את הכוכבים ואת פסים על מסמר אחד, למשל – ציפורניים שלך, למה לא להפריד אותם, סיביות שונות עבור מסמרים שונים? אנחנו אוהבים כמה מהם מסמרים צבעוניים וחלקם יש כוכבים או פסים, ואנחנו גם אוהבים את הדרך כי זה יכול להיות מותאם אישית לחלוטין כדי להפוך אותם יותר ייחודי לך. ניצחון גדול עבור אלה – אתה יכול בקלות להשתמש סטנסיל כדי לקבל אותם כוכבים לבנים גדולים.

כוכבים and Stripes Toe Nail Design for the 4th of July

12. מסמרי פולקה

Dotticure היא שיטה חדשה חדשה מאני זה נותן לך דרך חדשה כדי להשיג כמה אפקטים די פנטסטי. אנחנו אוהבים את הדרך שבה הנקודות הזעירות שימשו כאן כדי לשחזר את הדגל האמריקאי – אדום, לבן וכחול. קל ליצור מחדש את המראה הזה – אתה יכול להשתמש בכל דבר כדי ליצור את הנקודות האלה. הפוך אותם כולם באותו גודל, או בגדלים שונים, באמצעות כלים שונים. אתה יכול לקנות כלים doting הציפורן, או שאתה יכול אפילו להשתמש בקצה מחט גדולה לראות, אחיזת קירבי, ועוד.

אָדוֹם White and Blue Polka Dot Nails

13. ציפורניים נוצצות

חגיגת יולי 4 הישן ביותר החלה בשנת 1785 ברוד איילנד, בריסטול כדי להיות מדויק. אם אתה רוצה לחגוג את הסגנון (ולהציג את הציפורניים הפטריוטיות שלך עבור יולי 4), אתה צריך הראש כאן כדי לראות את תהלוכות, צועדים להקות, ועוד, כל מסורתי לחגוג את יום העצמאות. מסורת חמה נוספת עבור יולי 4 הוא BBQ, אז למה לא להזמין את כל המשפחה סביב כדי לתת לך את ההזדמנות המושלמת כדי להשוויץ ציפורניים המותג החדש שלך?

נוצץ Nail Design for the 4th of July

14. פסים כוכבים עם פופ של נצנצים

אנחנו אוהבים את אלה, בשמירה פטריוטית מושלמת עם האירוע. זה כמעט גורם לנו לרצות להסתובב בשירה “שלי, העלמה האמריקאית שלי פאי”! זוהי דרך מצוינת ופשוטה לעבוד כמה אדום, לבן וכחול לחגיגות יום העצמאות שלך. אנחנו אוהבים במיוחד את הציפורן כסף נצנצים תכונה – דרך מצוינת להוסיף קצת ניצוץ לאירוע.

פסים and Stars Nail Design for the Fourth of July

15. עיצוב פשוט מסמרים קצרים

רק בגלל שיש לך מסמרים קצרים לא אומר שאתה לא יכול סלע כמה סופר חצוף 4 יולי אלה פטריוטית. אנחנו גם אוהבים את העובדה כי הציפורניים האלה לא הלכו עם צבע כחול עמוק, כחול עמוק. זה רק הולך להראות כי אתה לא צריך לבחור את הצבעים ואת גוונים מסורתיים יש את אותו אפקט. אנחנו אוהבים את האור הכחול המשמש בעיצוב זה, וזה בהחלט אחד היינו ליצור מחדש עבור עצמנו.

אֲמֶרִיקָאִי Flag Nail Design for Short Nails

16. אדום & לבן צרפתי עצה + דגל הדגשה מסמרים

אלה רעיונות מסמר פטריוטי עבור יולי 4 הם סופר חצוף סופר נפלא, דרך נהדרת של בעל דגל אמריקאי טוב על הציפורניים שלך בלי לעשות את זה יותר מדי. הציפורניים נשמרו באופן יחסית נייטרלי אבל עם טיפים לבנים ואדומים, ועל הציפורניים בהשתתפות, יותר פירוט שימש כדי לשחזר את הכוכבים ואת הפסים. השתמש סרט מסמר כדי לסמן את האזורים שאתה לא רוצה לצייר לציפורניים ככה, או הראש לסלון שבו הם עושים airbrushing. העיצוב הוא לעתים קרובות מסודר יותר עם טכניקות airbrushing.

אֲמֶרִיקָאִי Flag Accent Nail

17. Eye-Catching פדיקור עיצוב

אמרנו את זה קודם, ואנחנו נגיד את זה שוב – אל תשכחי את בהונותיך. אחת הדרכים להגיע יפה נראית ככה עם מינימום רעש ו מהומה היא להשתמש wraps מסמר – דרך חכמה מאוד של לקשט את הציפורניים ללא כל הטרחה מעורבים. עם לעטוף, אתה פשוט למתוח אותו על הציפורן שלך, לוודא שזה מאובטח במקום, לנקות לחתוך את כל הקצוות הגסים ולאחר שתסיים, לתת פעם אחת עם כמה מבריק למעלה מעיל כדי לוודא שהוא לא ‘ לא לקבל bashed או סדוקה.

אֲמֶרִיקָאִי Flag Pedicure Design for the 4th of July

18. ציפורניים חמודות של דיסני

אם אתם מחפשים חמוד יותר מאשר רציני, היינו ממליצים בחום על ציפורניים דונלד דאק מקסים, שילוב של שני רעיונות עיצוב יחד – פטריוטיזם עם הדגל האמריקאי, ואת דיסני עם ברווז קטן חמוד. מי אמר שהציפורניים שלך חייבות להיות רציניות? אנחנו אוהבים קצת את דיסני!

חָמוּד Disney Nail Design for the 4th Of July

19. עיצוב מגניב Ombre

מה ללבוש מגניב ללבוש את הציפורניים שלך עבור יולי 4? אנחנו אוהבים את המבט האומברי הכחול על הציפורניים האלה, שהושלמו עם הכוכבים הפטריוטים האלה מעל. אם אתה רוצה ליצור מחדש את המראה הזה, אנחנו ממליצים לך לחפש סטנסיל כוכב אבל לפני שאתה עושה את זה, ליצור את האומבר שלך באמצעות גוונים כחולים שונים צבועים פסים על ספוג. כאשר הספוג נלחץ על הציפורן שלך, זה צריך להשאיר עיצוב מסובך, אשר ניתן להוסיף נצנצים או להבהב מעל הדף, או להשאיר כפי שהוא.

אומבר Memorial Day Nail Design

20. עיצוב DIY קל

לקבלת עיצוב DIY קל, כי אתה לא צריך לחכות לפגישה, למה לא להסתכל על אלה רעיונות צבע פטריוטי מסמר עבור יולי 4? הרעיון הוא פשוט מאוד – צבע אחד מסמרים אבל עם כמה תוספות קטנות לעשות את זה קצת יותר יום העצמאות נושאים. עבור זה מסמר כחול דהוי, אתה יכול להשתמש במעיל העליון דהוי על אותו כחול כמו ציפורן אצבע. יש לנו את העיצוב Dotticure שהזכרנו קודם. אנחנו מנבאים סגנון זה הולך להיות אחד גדול. הגיע הזמן ללכת!

קַל DIY Nail Design for the 4th of July

No Replies to "31 רעיונות פטריוטיות נייל עבור 4 יולי"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.