31 אופנתי מסמר רעיונות אמנות עבור מסמרים קבורה | insightyv.com

31 אופנתי מסמר רעיונות אמנות עבור מסמרים קבורה

21. ציפורניים נודד ורוד עירום עם אבני חן

במשך ימים שבהם אתה לא יכול לעשות את דעתך, עירום הוא הציפורן המושלמת. זה הולך עם הכל. זה לא משנה איך אתה לובש את האיפור שלך באותו יום, או איזה תלבושת יש לך זרקו יחד, הציפורניים העירום שלך תמיד ללכת וזה גוון ורוד עירום מושלם עבור ביצוע זה צל פוני פניני. את rhinestones גם לעזור כמובן.

עָרוֹם Pink Coffin Nails with Rhinestones

אינסטגרם / chaunpnails

22. בורגונדי מאט מסמרים עם פרטים שחורים

אמרנו לך שלילי הציפורניים החלל הולך להיות גדול והנה דוגמה נוספת, ערבוב מבריק בורדו, מט בורדונדי, מסמר תכונה, עירום שמאל אבל עם פירוט שחור.

ארוך Burgundy Matte Coffin Nails

אינסטגרם / laquenailbar

23. מסמרים עירומים עם זכוכית מנופצת כסף

ראית פעם מסמרים מרוסקים? או מסמרים זכוכית שבורה כפי שהם ידועים גם? ובכן, זוכר שאמרנו לך כי ציפורניים הארון בעירום היו הבסיס המושלם? זו הסיבה … רק על ידי הוספת מסמר אחד תכונה עם אלה זכוכית מנופצת כסף, חתיכות הולוגרפית, יש לך עיצוב חדש, מראה חדש, דרך חדשה של התבלינים דברים up.

עָרוֹם Coffin Nails with Golden Sequins

אינסטגרם / jessysnaglar

24. סגול אומבי & שטח שלילי מסמרים קבורה

הציפורניים האלה מדהימים מכל הסיבות הנכונות. ראשית, זה משולבת סגול ולבן, במיוחד עם השורה החיצונית השחורה, הוא בהחלט פנטסטי. אתה יכול לעשות את אותו הדבר עם אדום עבור מסמרים ליל כל הקדושים דם מדי! אבל כל המראה הוא הביא יחד מבריק, שטח שלילי עם שחור כמו המפרט, כי סגול מאט יפה אשר שימש כדי ליצור את זה נוצץ. זה רק מבט נהדר מתחילתו ועד סופו. בהחלט ברשימת התאווה.

סָגוֹל Ombre Negative Space Coffin Nails

אינסטגרם / nailsbymztina

25. מאט Ombre + Glitter מסמר הדגשה

ציפורני ארונות, שלא כמו השם המצמרר, לא צריכים להיראות ליל כל הקדושים. אתה יכול לנטרל את הצורה החדה עם תכונות יפות כגון רמז קטן של נצנוץ ואת האומדן הטבעי חלקה חלקה. אתה יכול ללבוש את זה מבריק או מט וזה ייראה פנטסטי בכל מקרה. ציפורניים גדולות לעבודה מדי – דיסקרטי מספיק כדי להתקשר משלך.

דָהוּי Ombre Coffin Nails

אינסטגרם / naglaravelin

26. פינק וציפורני ארונות עירום

אם אתה אוהב עירום מק אז אתה תאהב את עירום. זה ורוד אפרסק, עירום ונוצץ משולבת מושלמת לכל אירוע. ללבוש את העירום לעבוד, לערבב את זה עם גוון ורוד עבור כאשר אתה מרגיש טרי funky, להוסיף כמה קישוטים וזה נפלא נצנוץ פופ עבור יום שישי בלילה פאנק. התחל ביום שני ובסופו של דבר עם יצירת מופת ביום שישי. איזה רעיון אדיר!

וָרוֹד and Neutral Coffin Nail Design

אינסטגרם / שקיות

27. עיצוב שחור מודגש

אם אתה הולך על צורה מודגש כגון אלה מסמרים הארון מדהים, תצטרך סגנון מודגש כדי לנטרל אותם. ללכת גדול או ללכת הביתה, נכון?

בחר עבור שני מסמרים הטון באמת לעשות משפט. זה עיצוב שחור מודגש יש רק את הכמות הנכונה של רירית לבן להביא את כל זה לחיים.

נוֹעָז Black Coffin Nail Design

אינסטגרם / chaunpnails

28. מסמרים סגולים מט

רק בגלל שיש לך את החדר ואת הצורה לשחק מסביב עם עיצובים מסובכים ו נפץ, לא אומר שאתה צריך. אנחנו אוהבים את הפשטות של סגול מאט בצבע אחד, ואת אלה rhinestones ו מדבקות לעצור אותם נראים בדיוק כמו הציפורניים שהיו לך בשבוע שעבר. מסמרים צבע אחד גם להקל על לגעת בבית אם אתה מקבל צ ‘יפס או כתמים אז אין צורך לשמור ממהר אל מסמר הציפורן.

דָהוּי Purple Coffin Nails with Rhinestones

אינסטגרם / laquenailbar

29. כחול גליטר

זה טיפים כחולים אנחנו רוצים להתמקד עם אלה ציפורניים הארון המדהים. טיפים נצנצים כחולים בעיצוב שברון מסייע להאריך את הציפורניים ולגרום להם להופיע ארוך יותר. האפקט מתחדד הוא טריק חכם מאוד וכאשר נעשה שימוש עם זוהר זה כחול בהיר defecting, נותן לך מבט פשוט שעושה הצהרה גדולה. תחשוב על glitterers צבעוניים שונים אתה יכול להשתמש עבור זה נראה.

כָּחוֹל Glitter Coffin Nail Design

אינסטגרם / מרגריט

30. בורגונדי דהוי + מסמרים מבטא מגניב

ללא שם: ראה, הנה אנחנו שוב עם אלה מסמרים chvron מגניב. יש לך מקום לשחק עם עיצוב מסובך יותר אז למה לא לשחק קצת מסביב? השתמש שברון שחור ולבן כמו רקע מגניב עבור מדבקות אלה, ולשמור את שאר הציפורניים פשוט דהוי בורגונדי, כך שזה לא נראה מוגזם מדי. זה רק את הסכום הנכון של בלינג – לא מעט מדי, לא יותר מדי.

דָהוּי Burgundy Coffin Nail Design

אינסטגרם / mindyhardy

31. עיצוב ורוד ואפור

מי רוצה להשתיק משעמם בכלל? עבור אותם ימים אתה לא רוצה להיות כמו כולם, ללכת גדול וללכת נוצץ, בדיוק כמו אלה עיצובים ורוד ואפור מדהים. הציפורן הוורודה והזהירה כסופה היא האהובה ביותר שלנו והיא מזכירה לנו את ברבי קצת – נערה, נשית וחמודה. אנחנו חושבים ציפורניים אלה הארון היה להפוך מסמרים גדולים לאירוע מיוחד … אתה יודע כמו חג האהבה או יום השנה שלך אולי?

וָרוֹד and Gray Coffin Nail Design

אינסטגרם / מרגריט

אלה 31 אופנתי מסמר רעיונות אמנות עבור מסמרים קבורה הם מבריקים אבל אנחנו יודעים שיש מאה דרכים אחת הם יכולים להיות tweaked להשיג שונה לגמרי, המראה החדש. כאשר אתה רוצה ציפורניים ייחודיות, לחשוב מחוץ לקופסה. מערבבים שילובי צבעים אתה לא בדרך כלל מנסה רק להיות אמיץ ולראות איך זה נראה. האם הייתם חושבים להשתמש בוורודים עם כסף ואפור כבוש? לא, אבל המראה היה נפלא בכל מקרה, לא? יצירתי, לקבל המצאה, אנחנו רוצים לראות את הארון שלך יצירות אמנות!

No Replies to "31 אופנתי מסמר רעיונות אמנות עבור מסמרים קבורה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 26 = 31