31 אלות צמות תסרוקות עבור נשים שחורות | insightyv.com

31 אלות צמות תסרוקות עבור נשים שחורות

21. צמידות האלה של טייונה פאריס

כאשר מסתכלים על הגנה על פתרונות עיצוב כגון אלה אלות צמות תסרוקות, יש כמה טריקים אתה יכול להשתמש כדי לשמור על השיער במצב טוב בתורו, לשמור על המראה שלך נראה רענן יותר זמן.

טיונה Parris Goddess Braids

מקור: pinterest.com

כאשר braiding השיער שלך, ודא כי אתה עדין ככל האפשר סביב הקצוות, העורף והמרכז. אתה רוצה את המראה להיות הדוק אבל באותו הזמן, אתה לא רוצה לאבד את השיער כתוצאה של התקרחות alropecia אשר יכול לקרות עם הידוק חזק מדי של העור – עם חוזרים קלוע ו.

22. מבט פשוט וקל

זהו מבט שאתה יכול בקלות ליצור מחדש בבית ואם אתה לא טוב ב braiding, אתה יכול גם לקבל חבר להושיט יד … או שניים.

פָּשׁוּט Goddess Braids Look

אינסטגרם / jada_s

הפרדת השיער לשלושה חלקים, צמה פשוטה עד שתגיע לתחתית ולאחר מכן לקשור את כל שלוש הצמות יחד כדי לשמור אותו בחזרה, או להשאיר אותם רופפים אם אתה רוצה סגנון sassier. זה קל, לוקח רק כמה דקות ברגע שאתה מקבל את העניין, והוא יחזיק חזק כל היום אם אתה מאובטח אותו במקום.

23. שחור ואדום אלות בריידס

אנחנו ממש אוהבים את אלה שחור ואדום הצמות האלה עד לנקודה שבה אנחנו לא יכולים לקבל מספיק מהם. מודגש ובהיר הם בהחלט, ולמרות שזה לא מחפש מישהו שרוצה להתבייש, זה בהחלט אחד לכבד.

שָׁחוֹר and Red Goddess Braids

אינסטגרם / מזפריטה

בדרך כלל היית רואה הרבה אדום כהה יותר על צמות אלות תסרוקות ככה, אבל הפופ הבהיר של סומק הבולשי מספיק כדי לגרום לנו ליפול בתאווה. אולי יום מיוחד לחג האהבה?

24. אלוהות צמות על שיער טבעי

אם אין לך הרחבות והם מבורכים מספיק עם מנעולים ארוך מדהים עצמך, אתה יכול להיות צמות אלילה מדי, למעשה, זה סוג של סגנון מגן, כאשר נעשה כראוי, יכול לשמור על השיער שלך במצב נהדר.

אֵלָה Braids on Natural Hair

אינסטגרם / hairbraidingstudio

הרבה מרכך, הרבה ויטמינים, כל המזונות הנכונים והרבה מים להידרציה הם איך אתה משיג צמות אלות טבעיות כמו זו. אתה צריך לשים את העבודה הקשה אם אתה רוצה שיער ארוך נשים! סמוך עלינו…

25. סגנון מגן מסוגנן

רק בגלל שאתה ‘הגנה’ לא אומר שזה לא יכול להיראות נהדר ואנחנו אוהבים את המראה הזה מסוגנן, דוגמה קלאסית של איך אתה יכול לשמור על מראה קלוע נהדר שיער מותנה נהדר בו זמנית.

מסוגנן Protective Style

אינסטגרם / מזפריטה

אין הבזק של סחרחורת והשיער מבריק ומבריק. יש רק דרך אחת להשיג את המראה הזה – הרבה טיפול השיער שלך והרבה שמן כדי לשמור את זה לבדוק מדי.

26. עיצוב מגניב אלים ברייד

נסו להימנע לשחק עם הצמות האלה הצמות האלה יותר מדי כמו זה יוביל לסחרחורת מיידית, במיוחד עם השמן על הידיים שלך כאשר זה נעשה חם יותר.

מגניב Goddess Braid Design

אינסטגרם / jada_s

יותר מדי צחצוח הוא רק רע כל כך איפה אפשר, פשוט להשאיר את המראה שלך לעשות את הדבר שלו. בכל האמצעים לשמור את זה לבדוק עם מסרק השמן שלך, אבל יותר מדי לשחק עם זה יהיה להשיג בדיוק ההפך ממה שאתה רוצה.

27. שלושה צמות צמות

מסרק עם ידית ארוכה היא הדרך הטובה ביותר להשיג את השורות האלה מושלם התמונה. פשוט לגרור את הזנב דרך השיער שלך שבו אתה רוצה את הפרדות הפרדות השיער צריך טבעי לחלק אם יש לך מוברש מותנה אותו מראש.

שְׁלוֹשָׁה Chunky French Braids

אינסטגרם / מזפריטה

בין אם אתה רוצה פרידה זיג זג, פרידה ישר או פרידה מעוקל כמו זה, זה עובד רק כאשר השורות נקיות כדי לוודא שאתה מקבל כמה יריות בפועל לפני שתתחיל.

28. קלועה קלועה

אנחנו אוהבים את זה נמוך קלוע קלוע נראה, מתוחכם, classy ואלגנטי כמו גם חכם, קל וחמוד.

אֵלָה Braids Low Bun Updo

אינסטגרם / מזפריטה

על ידי מסובב את לחמניה סביב עצמו ככה, זה נראה כאילו לחמנייה כבר ארוגים בחוכמה ולא רק מסובב סביב. השתמש grips כדי לשמור את כל זה במקום ויש לך את הכי חמוד, פשוט נראה שאתה יכול לבקש.

29. קלוע למעלה

עבור אותם ימים כאשר לחמניה נמוכה לא יעשה, קלע העליון הוא קלוע הפתרון לכל דילמות השיער שלך. למעשה, כאשר השיער שלך מגיע עד סוף החיים שלה ואתה זקוק מאוד לפגישה עם hairstylist עסוק שלך, זה ללכת לחפש בטוח.

קָלוּעַ High Bun for Black Hair

Instagram / ashley_brown_pro_stylist

זה שומר על כל דבר מן הפנים, שומר על דברים נקיים, ומפסיק דברים מלהיות אפילו יותר mussed ו frizzy. בנוסף זה לוקח רק כמה דקות לאחר הצמות האלה כבר לבדוק.

30. חמש צמות לתוך לחמניה

הצמות יותר את המודיע אנחנו אומרים, אז מה אתה חושב על כך ‘חמש צמות לתוך לחמניה’ נראה?

חָמֵשׁ Goddess Braids into a Bun

אינסטגרם / פילטיריכטרס

כי כאשר אתה לא רוצה ענק, צמות עבות, להשתמש יותר, קטנים יותר. אתה מקבל את אותו מראה אבל עם קצת יותר עיצוב, ואתה לא תקוע עם הצמות ענק אתה לא רוצה להתחיל עם.

31. שתי אלילות מציגות סגנון

שני צמות מזכיר לנו כל כך הרבה מילדותנו אז אם אתה רוצה שיער באביב ובקיץ ‘לעשות את זה יהיה נוסטלגי מכל הסיבות הנכונות, אתה צריך לבדוק את זה שני סגנון הצורה האלה, מושלם עבור כל זה מתרוצץ מחפש חמוד לך עושה מהודר.

שתיים Goddess Plaits Style

אינסטגרם / פילטיריכטרס

רק זכור accessorise היטב עם זוג עגילים נהדר, ולשמור על המראה שלך לבדוק עם שפע של מרכך ושמן.

ויש לך אותם, את 31 הצמות האלה אלות אתה בהחלט צריך לחשוב על העונות הקרובות. תכליתי, מגניב, טרי ועז, מה עוד אתה יכול לבקש?

No Replies to "31 אלות צמות תסרוקות עבור נשים שחורות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 2 = 1