31 אלות צמות תסרוקות עבור נשים שחורות – insightyv.com

31 אלות צמות תסרוקות עבור נשים שחורות

במבט ראשון אתה תהיה נסלח לחשוב על אלה היו רק cornrows אבל לפני שאתה ממשיך אתה צריך לדעת אלה לא רק סגנונות חדשים cornrow, אלה אלה הצמות אלת הצמה. ללא שם: אלה הם משהו שונה …

קחו למשל את אחד מסוגי ה- go-to, קל לחיות עם, תחזוקה נמוכה, וכו ‘, זה עיצוב נהדר לבחור מתי אתה מנסה לתת שיער כי כבר טיפול יתר או טיפול כימי, הפסקה עבור בזמן.

בואו נסתכל:

1. אלות בריידס תסרוקת צ ‘ינון

מה עושה אותם שונים מ cornrows? ובכן, אלה תסרוקות אלת הצמה הושלמו עם צמות גדולות יותר, בולטת יותר מאשר עמיתיהם.

אֵלָה Braids Chignon Hairstyle

אינסטגרם / kersti.pitre

הם בדרך כלל שוכבים על הקרקפת ובדרך כלל עם פרידה במרכז, לכיוון הגב ועורף הצוואר בסגנון הילה. אתה יכול להוסיף לאותו אופי תמים, אבל עושה את זה כמו זה, הצמות האלה צמיד תסרוקת, על ידי סיבוב הצמות יחד לתוך לחמניה נמוכה והצמדת למקומו. אתה יכול אפילו לשקול גלישת צעיף סביב לחמנייה שלך עבור אביזר נוסף.

2. ארבע הצמות אלות סגנון

ארבע? למה ארבעה? למה לא את השאלה שאתה צריך לשאול. אנחנו אוהבים את זה ארבע הצמות האלה בסגנון ואנחנו חושבים שאולי פשוט אוהב את זה קצת יותר מדי.

ארבעה Goddess Braids Style

אינסטגרם / conteh_hair_braiding

ודא הקווים שלך הם מסודרים וחדים יהיה לך זמן נהדר עם המראה הזה כיף. אתה יכול גם להשאיר את הצמות משוחרר למטה בגב או לעצב אותם לתוך טוויסט או לחמניה עיצוב עבור אותם ימים אתה לא יכול להיות מוטרד סלע אותו. הבחירה היא לך, אלה צמות האלה כל כך תכליתי!

3. אפולו אלגנטי

עבור אותם הזדמנויות כאשר רק את הטוב ביותר יעשה, זה updo אלגנטי הוא עיצוב נהדר ואם אתה רוצה bling את זה קצת יותר, אתה יכול אפילו לשקול הוספת חתכים שיער על קווצות אקראיות עם אור יפה המשקף מתכות אבני חן.

אֵלָה Braids Elegant Updo

אינסטגרם / מזפריטה

אם אתה הולך רוק אלה אלת הצמה תספורת, ודא שיש לך שיער מותנה נהדר מלכתחילה. זה ימשוך את השיער די חזק ואם זה כבר פגום, אתה עלול למצוא את זה דליפות כדי שבירה נוספת שיער זה פשוט לא יעשה כמו שאתה אומר.

4. סגול וכחול סגנון

כאשר יש לך נדנדה ‘לעשות כמו יופי זה כחול מדהים, יש לך כל זכות להראות את זה ומה דרך טובה יותר כדי להדגיש את הסגנון שלך מאשר עם פופ חדש של צבע?

סָגוֹל and Blue Goddess Braids

אינסטגרם / iamglamfreak

אתה לא צריך ללכת כחול כמובן, יש שפע של אפשרויות לבחירה, אבל יש משהו על זה סגול, כחול ושחור משולבת שגורם לנו ללכת קצת חלש בברכיים. כחול בכחול – אנחנו אוהבים את זה!

5. אלילה Fishtail ברייד Updo

צמה דיגטלים עובד קצת אחרת מן הצמה נורמלי אבל בתסרוקת האלה אלת הצמה, זה נראה די מדהים אתה לא חושב?

אֵלָה Fishtail Braids Updo

אינסטגרם / פילטיריכטרס

צמה של דיגטיל משתמשת בארבע גדילים לעומת שלושה, וחלופות אלטרנטיביות בין שני הצדדים על מנת לקבל את האפקט המצופה. זה קצת מסובך עבור הטיימר הראשון אבל אחרי כמה ללכת (וכמה מדריכים YouTube), זה לא לקח לנו זמן רב כדי להרים את זה חדש צמיד funky טכניקה.

6. שלוש צמות אלות

ראינו ארבעה תסרוקות אלות צמות אז זה הגיוני להראות לך מראה דומה אבל הפעם, עם שלוש צמות במקום.

שְׁלוֹשָׁה Goddess Braids Style

Instagram / eboni_styles_

צמה אחת, שתי צמות, ארבע, חמש-עשרה, זה לא משנה. בחר מספר ולבקש את hairstylist ללכת עם זה. אתה בשליטה ואין זכות או לא נכון כשמדובר סגנונות שיער יפה כמו אלה.

7. קלוע לראש

צמות אלה יש מספר שמות שונים הקשורים אליהם מן הצמות אלות תסרוקות כדי הילה הכתר, המשרתת חלב, צמות אלת הכתר, ועוד.

קָלוּעַ to the Back Goddess Braids

אינסטגרם / hairby_beauti

אם אתה רוצה להיראות ככה זה יישאר במקום במשך זמן מה, כדאי לך לעשות את זה על שיער בן יומיים יום שבו השיער הוא לא שמנוני מדי או שמנוני אבל באותו זמן, לא יבש מדי, רך או רכה כמו שזה יכול להיות כאשר זה פשוט שטף.

8. חמוד & עיצוב פשוט

לפני שאתה הולך על מראה מדהים (אבל חזק) נראה ככה, ודא שאתה עובר טיפולים התניה עמוקה לפחות שבועיים כדי להבטיח השיער שלך במצב טוב מספיק כדי לעמוד בלחץ ולחץ על להיות ממוקם על זה.

חָמוּד Goddess Braid Design

אינסטגרם / מזפריטה

הדבר האחרון שאתה הולך רוצה הוא נזק נוסף שבירה השיער שלך למרות המראה נחשב תחזוקה נמוכה צדדי, זה עדיין יכול לגרום נזק כלשהו.

9. קרמל בראון בראון

הראינו לך סגול וכחול ואם הם לא היו בדיוק את הטעם שלך, למה לא להסתכל על אלה תסרוקות צמה האלה עם תערובות יפה או חום קרמל רץ דרכם.

קַרַמֵל Brown Goddess Braids

Instagram / eboni_styles_

הניגוד בצבע בין אור לחושך כאן עובד טוב מאוד וזה עוזר להוסיף עומק נוסף למראה חד מימדי. הכל על צמות האלה צועקת עם מרקם אז זה הגיוני להוסיף עוד עם פופ של צבע מדי.

10. סגנון מעוקל

לאדילי וכמעט אלוהית בטבע, מה לא לאהוב את הסגנון המעוקל הזה, עוד אחת מהצמות הגדולות של אלות הצמות שהן פשוטות, קלות ותכליות ללבוש הן מיום ליום והן בלילה עד לילה.

מְעוּקָל Goddess Braids Updo

אינסטגרם / Ridelmetwists

כאשר אתה מבטיח השיער שלך הוא לחות וחזק לפני שיש cornrows שלך או צמות לשים עם סגנון זה כמו, תסרוקת חדשה שלך תימשך עוד ואתה תהיה פחות לסבול עם זה frizziness אתה יכול למצוא לעתים קרובות עם שיער אפרו in צמות.

No Replies to "31 אלות צמות תסרוקות עבור נשים שחורות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.