31 חג המולד מסמר אמנות עיצוב רעיונות | insightyv.com

31 חג המולד מסמר אמנות עיצוב רעיונות

חג המולד מגיע והאווז נעשה שמנוני … או שיצא השיר הישן של כריסטמסי. העונה החגיגית היא כעת בעיצומה עם רבים כבר יש קישוטים לחג המולד שלהם, ורובנו מאחלים שהתחלנו את הקניות מתנה הרבה יותר מוקדם!

זכור לקחת קצת זמן כדי לטפל בעצמך העונה החגיגית הזאת! מה דרך טובה יותר מאשר לקבל את העונה המפלגה לבעוט התחיל עם אלה תענוגות Christmassy – 31 עיצובים אמנות מסמר אתה צריך לנסות השנה!

חַג הַמוֹלָד Nail Art Designs

1. חמוד סנטה קלאוס מסמרים

אינסטגרם / ane_li

Instagram / ane_li

שום דבר לא אומר חג המולד ממש כמו סנטה קלאוס ואת העיצוב הזה הוא אחד הקלה ביותר ואת הטוב ביותר להתחיל עם חג המולד 2015. מסמר אדום עם פס לבן הולך לאורך המרכז אנכית, ולאחר מכן לאורך קצה הציפורן אופקית נותן לך את הרקע המושלם עבור הבטן של סנטה, ואת החגורה היא גם תוספת קלה.

עבור שאר הציפורניים, לשמור על דברים אלגנטיים ופשוטים עם מעיל תחתון עירום (קל לכאב על פניו של סנטה), עם הסכום הנכון של נצנצים זהב כדי לשמור על דברים חגיגיים באלגנטיות. הדבקון הוא תוספת אופציונלית אבל אתה אף פעם לא יודע … Mistletoe בטוח מגיע שימושי כאשר יש בחור חמוד של סביב כדי smooch!

2. נקודות פולקה + עץ חג המולד

אינסטגרם / PaulinasPassions

אינסטגרם / פאולינאס

מי אמר שפולקה לא יכול להיות חגיגי? יש לך מעיל תחתונה קלאסי עם אדום, זהב נקודות ירוקות הוסיף או מפוזרים, או בצורת עץ חג המולד כמו מסמר תכונה אחת המוצגת כאן. עיטור כוכב הזהב מוסיף גימור יפה!

3. ציפורניים קני ציפורניים

אינסטגרם / thenailtrail

Instagram / thenailtrail

אלה פסים אדומים ולבנים המרכיבים את העיצוב מקל קנדי ​​הוא כל כך סמלית של חג המולד אבל אנחנו שוכחים לעתים קרובות על זה פשוט, עיצוב קלאסי כאשר אנו מחפשים עיצובים מסמר חג המולד.

אתה יכול לקבל רצועות של מסמר אשר ניתן למקם על רקע אדום או לבן, לפני הציור על הציפורן כולו עם צבע חלופי. כאשר אתה מסיר את רצועות לסכל, צבע מנוגד יהיה פופ דרך, נותן לך דרך קלה לשחזר את המראה הזה בבית, כאשר יש לך רק כמה דקות כדי חילוף.

רמז שימושי – ציפורניים אדומות ניתן להוסיף בקלות כך שאם אתה תקוע עבור רעיונות, תמיד ללכת עם בסיס אדום חגיגי!

4. סנטה קלאוס החליפה נייל מבטא

אינסטגרם / fairlycharming

אינסטגרם / די

זוכרים שאמרתי שאדום הוא צבע הבסיס החגיגי הטוב ביותר שאתה יכול ללכת אליו? ובכן, זה מסמר העיצוב הוא דוגמה קלאסית של למה. אתה יכול להוסיף חגיגה אדומה נצנצים אדום לשמור דברים פשוטים. אתה יכול גם להוסיף קישוט פנינה ירוקה להוסיף קצת משהו נוסף. אם אתה רוצה לקחת את הדברים עוד יותר, אתה תמיד יכול לגנוב את החליפה סנטה קלאוס צייר בעיצוב הראשון בהודעה זו על מסמר אחד תכונה.

5. חג המולד מניקור מניקור

אינסטגרם / nailsbyjema

אינסטגרם / מסמרים

זה כזה מבט ייחודי אחד כי לא הרבה אנשים יהיה נדנדה זה חג המולד, זה בטוח! (טוב, לא עד עכשיו בכל מקרה!)

אם אתה רוצה משהו קלאסי, אלגנטי, פשוט ועדיין בולטת העונה החגיגית, אלה ירוק ומסמר עץ חג המולד מסמרים הם העיצוב המושלם בשבילך. זה רקע לבן קלאסי עם קלטת המשמש ליצירת משולש עץ משולש. אפקט צבעי מים הוא קצת יותר קשה להשיג אם אתה מתחיל, אבל יש הרבה הדרכות באינטרנט אתה יכול להעתיק. החדשות הטובות הן שאתה לא צריך שום צבע אחר מאשר שני יש לך כאן. הם יכולים להיות מעורבים יחד כדי ליצור מחדש את השיש, מראה בצבעי מים.

6. מניקור צרפתי חגיגי

אינסטגרם / naildecor

אינסטגרם / naildecor

אם כבר יש לך מניקור צרפתי ויש לך רק כמה דקות כדי הג ‘אז את הציפורניים שלך, הדבר הכי קל שאתה יכול לעשות הוא להוסיף מגע של נצנצים. למעשה, בדיוק כמו מעיל הבסיס האדום שהצעתי, אני מאוד ממליץ לך תמיד יש מעיל העליון נצנצים ביד. זה מדהים איך revamped אלה מסמרים קלאסיים הם עם תוספת של כמה נוצץ, ואת הדבקון שוב קצת הוסיף תוספת!

7. חג המולד מסמרים אלגנטי

אינסטגרם / fairlycharming

אינסטגרם / די

ללא שם: ראה … אמרתי לך נצנצים היה נהדר! עוד מבט נהדר ופשוט, את קצה שחור הוא קל מספיק כדי ליצור מחדש את עצמך, ואת עץ חג המולד צורה יכול לקחת כמה יריות אבל בפועל עושה מושלם. הוסף אלה נצנצים אקראי אקראי מעל הדף ומה יש לך? חמש דקות מסמרים חגיגיים!

8. חג המולד מתנות הציפורניים

אינסטגרם / nailsbyjema

אינסטגרם / מסמרים

לא רק נהדר עבור יצירת זה מקל סוכריות עיצוב מ קודם לכן, מסמרים ציפורניים הם דרך מצוינת להוסיף משהו ממש יפה למניקור שלך. ציפורניים אדומות פשוטות (שוב עם אדום!) הם glammed מיד עם תוספת של כמה רצועות כסף כסף, ואת קישוט הקשת הוא עוד דרך מצוינת להוסיף קצת בלינג.

9. חמוד מניקור רעיון

אינסטגרם / polishedtwins

אינסטגרם / מלוטש

לפעמים אתה פשוט צריך ללכת חמוד ומה cuter זה עיצוב איילים מקסים? בחר את הציפורן האהובה עליך לעשות את זה מסמר תכונה שלך, או ללכת כל החוצה ויש להם כל אחד אחרת חגיגית נושאים כמו שאתה יכול לראות כאן. למי אכפת אם אתה לא יכול לבחור האהוב עליך – יש את כולם!

10. ציפורניים קני ציפורניים & קנדי

אינסטגרם / thenailtrail

Instagram / thenailtrail

כדי לשמור על הציפורניים החגיגיות שלך במשך זמן רב יותר, תמיד הקפד להוסיף מעיל בסיס לפני החלת כל העיצובים. זה ייתן משהו פולנית להיצמד, וכאשר אתה מחיל מעיל העליון מדי, זה חותמות ב יצירת מופת שלך סיימה נותן לך ציפורניים ללא תשלום עבור עוד. בנוסף זה עוזר להימנע מכתים איומה כי אתה יכול לעתים קרובות להגיע עם צבעים בהירים כגון אדום וירוק … 

No Replies to "31 חג המולד מסמר אמנות עיצוב רעיונות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    29 + = 35