31 פו לוק סגנונות עבור נשים אפריקאיות אמריקאיות

יש הרבה מה לומר עבור פוקס locs - הם נותנים לך את ההזדמנות לשחק עם כל כך הרבה יותר סגנונות ללא צורך לשים את כל הזמן והמאמץ של ממש גדל אותם.

אם אתה כבר משתעשע עם הרעיון של פוקס locs לזמן מה, או פשוט מחפשים סגנון חדש לסלע, אתה צריך לבדוק את אלה 31 faux loc סגנונות עבור נשים אפריקאיות אמריקאיות!

1. לוקס ארוך + צד מגולח

אינסטגרם / dollhousewigboutique

אינסטגרם / בובה

זה כבר מגמה במשך זמן מה גילוח בצד של הראש שלך מוסיף מראה עצבני אמיתי לאזורים ארוכים כי אחרת היה נראה רק קצת נטל. להיות אמיץ, להיות נועז - גילוח!

2. פו לוקס בוב

אינסטגרם / prince55di

אינסטגרם / הנסיך

אם אתה רוצה משהו קצת יותר מתוחכם, אתה לא יכול לעשות לא בסדר עם bobs faux loc! א collarbone scimming אורך באמת להחניף את הפנים, במיוחד אם יש לך פנים מעוגלות, ואת הקשר העליון הוסיף הוא אופציונלי! הוסף קצת תכשיטי שיער עבור קצת bling ויש לך מראה צדדי זה יכול להיות לבוש למעלה או למטה לכל אירוע.

3. צד נסחף Locs

מָקוֹר: tumblr.com

מקור: tumblr.com

אם אתה רוצה להזריק קצת זוהר לתוך הרבה faux שלך, למה לא לנסות את הצד סחף נראה? זה משלב כי הוליווד לטאטא מעל עם מבט עצבני אמיתי לוק, וגם נותן לך את אחת הדרכים הפשוטות ביותר שאתה יכול ללבוש את השיער שלך כל יום.

4. חום בהיר לוס לתוך לחמניה

אינסטגרם / jackieaina

אינסטגרם / ג'קאיין

אם אתה הולך לחדר הכושר או מתרוצצים עושה סידורים, לפעמים אתה פשוט צריך לזרוק את השיער הזה למעלה ומה דרך טובה יותר מאשר עם זה זוהר נראה (אבל מהיר מאוד לעשות) לחמניה. פשוט הרוח למקומות שלך סביב מאובטח עם סיכות או hairbands ויש לך משהו שלוקח שניות להשלים והולך עם כל התלבושת. כפי שאתה יכול לראות כאן, עם התלבושת הנכונה זה מבט שיכול להיות לבוש למעלה או למטה.

5. לילך פו לוקס

אינסטגרם / its.slam

אינסטגרם / its.slam

צבעוני, בתולת הים הוא בהחלט בהחלט לדפוק על המגמה עכשיו ועכשיו איזו דרך טובה יותר ללבוש locs שלך מענג מאשר עם פופ אמיתי של צבע! אתה יכול לשחק עם צבע הרבה יותר עם פוקס locs ויש כל כך הרבה צבעים לבחירה מדי. למה לא להתחיל עם לילך, אחד הגוונים המגוונים ביותר שאתה יכול לבחור, ולראות איפה הדמיון שלך לוקח אותך?

6. חצי לחמנייה

אינסטגרם / iamjaelroumain

אינסטגרם / iamjaelroumain

זה נראה כי רק צרחות 'עַז"את לא חושבת? אתה מקבל את היתרון של להיות מסוגל להראות את אורך locs יפה שלך תוך ביצוע זה מעשי ערימת אותו על הראש שלך יותר מדי. מראה מזדמנים שיכולים גם להיות לבוש, כל מה שאתה צריך הוא כמה אחיזה או להקות ו-מטורף יחסית קשר העליון ואתה הולך.

7. הצי כחול כחול

אינסטגרם / maryebele_

Instagram / maryebele_

איזה צבע מדהים! זה כחול הוא פשוט יפה להסתכל על וכפי שהזכרנו קודם, נתקל faux locs נותן לך דרך להתנסות עם צבע הרבה יותר. למה לא להסתלק בגוון נועז ונועז בדיוק כמו זה?

8. פוקס לוקס מוהוק

אינסטגרם / 1conik_

Instagram / 1conik_

לפעמים אתה לא רוצה לשמור את זה פשוט וכאשר יש לך את אורך faux locs, יש לך הרבה שיער כדי לשחק עם. למה לא להסתכל על משהו בולט קצת יותר? כמו המוהוק הגדול הזה? יש הרבה עיצובים אתה יכול לסובב את locs שלך, ואתה יכול גם לשחק עם זה רעיון מגולח שוב ....

9. 6 דרכים סגנון Locs שלך

אינסטגרם / jessohno_shedid

אינסטגרם / jessohno_shedid

זה באמת מראה כמה צדדי השיער שלך הוא באמת! פוקס locs יכול להיות מעוות, הצמיד, הסתובב, קשור, אתה שם את זה, לתוך סגנונות שונים כל כך הרבה! אתה יכול לחבוט את זה, לתת לעצמך את הקשקושים הדקיקים, לקשור את מחציתו בחזרה לסגנון יומיומי של ממש, לבחור משהו קצת יותר בחוץ עם השיער חצי למחצה אבל אל הצד נראה, ההילה מעוותת, או פשוט בצד נפרדה ומשכה לאחור. יש כל כך הרבה לבחירה. למה אתה לא מקבל קצת יותר דמיון?

10. אורך אורך סגנון עם פופ של בורגונדי

אינסטגרם / patience_edet

אנינסטגרם / סבלנות

אם אתה לא באמת אמיץ מספיק כדי להתנסות עם ראש מלא של צבע עם faux locs שלך, אתה תמיד יכול פשוט להוסיף רמז של צבע כמו זה burgundy יפה שבו אתה יכול רק לראות להציץ דרך בתחתית ומתחת. כאשר אתה ערימת השיער שלך, תראה יותר של צל אבל כאשר אתה לובש את זה, זה בקושי - שם דיסקרטי יותר. 

No Replies to "31 פו לוק סגנונות עבור נשים אפריקאיות אמריקאיות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    5 + 3 =