30 עיניים ללכוד קיץ נייל אמנות עיצובים

11. ציפורניים קשת

אינסטגרם / amvpnails

אינסטגרם / amppnails

קבל שובב עם כל לקים לקים בבעלותך וליצור אפקט קשת מדהים. העיצוב המושלם עבור הבריכה לצד הבריכה. מעיל למעלה הוא Smokey Mountain Lacquers '' Holo Top Coat '.

12. ציפורניים סגולות וזהב

אינסטגרם / TrendyPolish

אינסטגרם / TrendyPolish

סגול וזהב הם בגוונים שאושרו בקיץ. אתה יכול ללבוש אותם בנפרד או לערבב אותם יחד כדי ליצור עיצוב ציפורניים מאוד תוססת. זהב, מסמר מבטא סצנה היא תמיד בחירה טובה.

13. ניאון מעבר צבע מסמרים + משולשים זהב

אינסטגרם / justagirlandhernails

אינסטגרם / justagirlandhernails

לחקות שקיעה בקיץ על הציפורניים שלך עם אפקט אודברי. ציפורניים המשמשים את צבע הזהב הוא KB שימר 'Goldie Rocks'. לקים משומשים אחרים הם אורלי 'Passionfruit' וצבע טרי 'גויאבה'.

14. ניאון, שחור וציפורניים זהב

אינסטגרם / naildecor

אינסטגרם / naildecor

זה הציפורן עיצוב יעשה ראש לפנות! האפקט האומברי נוצר באמצעות לקים הציפורן של סין גלאז בגוונים 'תחתיות למעלה' ו 'שמש של אפרסק'.

15. פרחים לבנים + זהב נצנצים Glitter נייל

אינסטגרם / just1nail

אינסטגרם / פשוט

הנה טיפ לכל אוהבי שיזוף: כדי להיראות השמש נשק, פשוט לצייר את הציפורניים בגוונים אפרסקים. לק ציפורן זהב המשמש את המבטא הוא מסמר סאלי הנסן 'גולדן כלל'. אפרסק המבריק מסמר אפרסק הוא יוליג '9 עד 5'.

16. ניון חברון ומסמרי פולקה

אינסטגרם / amvpnails

אינסטגרם / amppnails

הניגוד בין עירום לניאון נראה מודרני ורענן. נקודות פולקה והדפסים שברון הם ניגודים מוחלטת, אבל כאשר הם משויכים נכון הם עושים עיצוב מעניין למדי. הבסיס לק ציפורן הוא OPI 'אל Pretzel לחצנים שלי'. ניאון מבטאים נוצרו באמצעות אורלי 'זוהר סטיק' ו 'ג'.

17. זהב וניאון שבטי ציפורניים

אינסטגרם / SelinasNailArt

אינסטגרמה / סלינאס

כמה השראה גיאומטרי רציני קומץ של הלקים בהירים הוא המפתח עיצוב השבט המושלם השבט. כל לקים הציפורניים המשמשים את המראה הזה הם של סין גלאז 'בגוונים' מתערבב עם קרינגל ',' שמש של אפרסק 'ו' ורוד מתח '.

18. נקודות פולקה צהובות וורודות

אינסטגרם / just1nail

אינסטגרם / פשוט

פולקה נקודות ולימונים? כן בבקשה! זוג זה חמוד מניקור עם שמלת תחרה לבנה וסנדלים ורודים. הם לכה בסיס ציפורן צהוב הוא צבע טרי של 'אלכס לימונדה סטנד'.

19. ניאון מסמרים + צ 'יטה מבטא נייל

אינסטגרם / just1nail

אינסטגרם / פשוט

הניקוי הצהוב של הניאון הוא L.A. צבעוני 'הבהוב'. כדי להשיג מראה ניאון יותר, שכבת ניילון שלך על פני אחד לבן. כמו כן, אם אתה לא אוהב את החיה להדפיס, אתה יכול ללכת על rhinestones או פריטי.

20. ציפורן מגניב עיצוב

אינסטגרם / just1nail

אינסטגרם / פשוט

שילוב גדול של צבעים ודפוסים! ההמשכיות ההדרגתית נעשתה עם לכה לציפורניים של "פאנקי פינגרס" בזהב וטענת לכה של "לוח המחוונים".

No Replies to "30 עיניים ללכוד קיץ נייל אמנות עיצובים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 2 = 1