29 סנגל תסרוקות תסרוקת עבור נשים שחורות – insightyv.com

29 סנגל תסרוקות תסרוקת עבור נשים שחורות

סנגלים פיתולים הם אפשרות טובה בסגנון מגן כי לא רק הם יגן על השיער הטבעי שלך, אלא גם לגרום לך להיראות מדהים! כמו כן, הם מאוד תכליתי כך תוכל להתנסות עם סגנונות מדהימים שונים על בסיס יומי.

פיתולים סנגל (או חבל טוויסטים) ישמור על השיער הטבעי שלך בריא מבלי להקריב את הסגנון שלך. זה תסרוקת מגן היא בחירה טובה עבור נשים שרוצות לקחת הפסקה מ פתרונות עיצוב הכוללים חום וחומרים כימיים. אספנו 29 סגנונות סנגלוס מדהים של סגנונות כי אתה בהחלט אוהב! בדוק אותם!

1. חצי למעלה, חצי למטה סגנון ברייד

מָקוֹר: pinterest.com

מקור: pinterest.com

הראשון ברשימה שלנו של תסרוקות טוויסט סנגל הוא זה updo חצי מדהים מדהים אבל. תסרוקת זו היא קלה לביצוע ונראה סופר חמוד! זה מושלם עבור האביב והקיץ ללבוש כל יום, כי הצמה תמשיך את הפיתולים מתוך הפנים שלך.

2. לראש קשר לחמניה + קוקו

אינסטגרם / tupo1

אינסטגרם / tupo1

אלגנטי קלאסה הן שתי מילים לגמרי לתאר את זה updo מדהים. כפי שאתה יכול לראות, אתה יכול להתלבש טוויסטים שלך במספר דרכים. זו אישה מדהימה מעוצבת החלק הקדמי של השיער שלה על הקשר העליון עז בעוד הגב הוא פשוט שנאספו בזנב סוס גבוה. תן לו ללכת!

3. קלוע צמיד למעלה + 2 צמות צרפתית

אינסטגרם / maketiwiri

אינסטגרם / מקטיווירי

שלב 1: התחל על ידי הפרדת השיער לשני חלקים. קח את החלק העליון ולאבטח אותו עם שיער אלסטי. בשלב זה, התספורת שלך צריך להיראות כמו חצי קוקו, חצי למטה.

שלב 2: להפריד את הקוקו לשלושה חלקים ולהתחיל קלוע צמה הולנדית. לעטוף את הצמה סביב בסיס הקוקו שלך. לאבטח אותו עם סיכות בובי. Voila! סיימת עם החלק העליון!

שלב 3: הפרד את החלק התחתון של השיער לשני חלקים. מכל קטע, צמה צמה צרפתית.

4. קלוע Updo

אינסטגרם / foreverlubin

Instagram / foreverlubin

זהו מראה נחמד מאוד ואלגנטי כי אתה יכול ללבוש בהזדמנויות מיוחדות. הדבר הראשון שאתה הולך לעשות הוא לעשות חלק בצד של השיער, כי אתה רוצה להשתמש כמו שלך המפץ. אחרי זה, לעשות קוקו גבוה. אתה יכול לאבטח אותו עם גומי או להשתמש חתיכת טוויסט שלך. מקוקו, הכלה שמונה צמות ולאבטח את הקצוות. השלב הבא הוא לסובב כל צמה בתוך לחמניה קטנה ולאבטח אותו עם סיכת בובי. ודא הכל הוא חלק הדוק. השלב האחרון הוא לצמה למטה צמה רופף מן המפץ שלך, מערבולת אותו מאובטח עם הרבה סיכות בובי!

5. סנגל גדול טוויסטים לתוך קשר למעלה

אינסטגרם / mrsdivalike

אינסטגרם / mrsdivalike

אנחנו יודעים שאתה אוהב את התספורת הזאת כמו שאנחנו עושים! זה פשוט עדיין מדהים. קטע את החלק העליון של השיער שלך וסובב אותו לחמניה! אבטח אותו עם רצועת שיער גמישה או סיכות בובי. נשמע קל, נכון? אל תשכח להעתיק את השפתיים ורוד, גם!

6. חם טוויסטים אדום לתוך לחמניה גבוהה

מָקוֹר: pinterest.com

מקור: pinterest.com

איזה גוון נועז וקריר! אנחנו אוהבים את זה! ניסוי עם צבעי שיער הוא יתרון נוסף של פיתולים סנגל. אתה יכול סלע צבעים נועזים כמו אדום, סגול, כחול, אפור מבלי להזיק לשיער שלך.

7. מעוות חצי למעלה, חצי למטה סגנון

מָקוֹר: weheartit.com

מקור: weheartit.com

הנה עוד חצי חמוד וקל updo! טוויסטים יכול להיות יקר זמן רב כדי להתקין, אבל הם בהחלט שווה את המחיר והזמן. זוג התספורת הייחודית שלך עם שפתיים אדומות עבור מראה נשי נוספת. בהחלט מהממת!

8. בורגונדי מתפתל גבוה לחמניה

אינסטגרם / peakmilll

אינסטגרם / שיא

שלב 1: לעשות קוקו גבוה. מאז פיתולי סנגל הם די עבה וארוך, מומלץ להשתמש ראש הלהקה אלסטית.

שלב 2: פיצול את הקוקו לשני חלקים, ואז לסובב קטע אחד סביב חוזר. תחב אותו מתחת להרכב הראש האלסטי.

שלב 3: קח את החצי השני לפצל אותו בשני חלקים. טוויסט אותו לתוך שתי לפתול גדול לגדיל לעטוף אותו סביב השיער שלך (להתחיל מהחזית). לאבטח אותו עם סיכות בובי או לדחוף אותו מתחת לסרט.

9. מתפתל לשני צמות צרפתיות

מָקוֹר: kyssmyhair.com

מקור: kyssmyhair.com

פיתולי חבל נראים פנטסטיים בכל סגנון! אתה יכול אפילו הצמה אותם לתוך שתי צמות צרפתית יפה! אנחנו חושבים שהוראה שלב אחר שלב למראה זה אינה הכרחית משום שהצמה אינה קשה כלל!

10. גריי טוויסטס + קוקו גבוה

מָקוֹר: tumblr.com

מקור: tumblr.com

שיער אפור הוא המגמה החמה ביותר של האביב והקיץ! האם אתה נועז מספיק כדי לנסות את גוון השיער הזה? שיער אפור לא יגרום לך להיראות מיד בגיל העמידה, אנו מבטיחים! הסגנון שלך פיתולים אפור לתוך קוקו גבוה. לעטוף כמה פיתולים סביב השיער אלסטי להסתיר אותו.

11. חצי- up, חצי למטה קעקוע מעוות

אינסטגרם / maketiwiri

אינסטגרם / מקטיווירי

עבור תסרוקת זו אתה רק צריך להקת שיער אלסטית. קח את השיער שלך בחזרה לחלק אותו לחצי. הפוך קוקו חלקה מן החלק העליון. חתוך את הקוקו לשניים וסובב אותו כל הדרך למטה. אם השתמשת להקה שיער כדי לאבטח את הקוקו שלך, אתה יכול להסתיר את זה עם כמה פיתולים על ידי עטיפת אותם סביב בסיס הקוקו.

טבעות חצי אדומות

אינסטגרם / tupo1

אינסטגרם / tupo1

אנחנו יודעים זה תסרוקת נראה קשה אבל זה ממש קל. לעשות חצי קבוע קוקו updo. להרים את הקוקו באופן רופף מעט לסובב אותו. לקשור אותו עם כמה פיתולים משוחרר. מהיר, קל וחם!

13. מעוות חצי

מָקוֹר: pinterest.com

מקור: pinterest.com

אפילו Newbie יכול לשלוט זה תסרוקת אופנתי! איך לעשות את זה half updo? תפוס קטע של השיער הקדמי שלך לסובב אותו בקושי. חזור על אותו דבר עבור הצד השני. חבר את הפיתולים משני הצדדים וסובב אותם יחד. החלק הכי טוב של זה updo חצי? זה מאוד מהר לעשות.

14. אדום טוויסטים קוקו + מגולח התחתונה

אינסטגרם / braidsbyguvia

אינסטגרם / braidsbyguvia

כל כך עז, נכון? אם אתה לא זר על תסרוקות עצבני, מגולח – לכו על זה! כאשר אתה לא רוצה רוק מגולח התחתונה יותר, אתה יכול בקלות להסתיר את זה עם פיתולים ארוך, אדום שלך … אף אחד לא יידע לעולם!

15. טוויסט Cornrows חצי Updo

מָקוֹר: pinterest.com

מקור: pinterest.com

כן, אתה יכול אפילו סלע מוהוק קלועה עם פיתולים סנגל! החלק העליון של השיער שלה קלוע כדי לתת את ההשפעה של מוהוק. התספורת היא מושלמת עבור נשים שאינן מוכנים לגלח לחלוטין את הצדדים.

16. סגולים מעוותים

אינסטגרם / tupo1

אינסטגרם / tupo1

שלב 1: משוך את כל השיער שלך בזנב סוס גבוה.

שלב 2: פיצול את הקוקו לשני חלקים.

שלב 3: מכל קטע, ליצור גדול ו משוחרר שתי טוויסט גדיל. לזרוק על פני פיתולים בזה אחר זה. מאובטח עם סיכות בובי.

17. ביג בייס

אינסטגרם / braidsbyguvia

אינסטגרם / braidsbyguvia

אם אתה אוהב את הקשר העליון שלך גדול chunky, יש לנו מכוסה שלך. יצירת חצי קוקו חצי לפצל אותו בשני חלקים. לעטוף קטע אחד סביב הקדמי והאחרת מלפנים. להצמיד במקום עם סיכות בובי.

סנגל

מָקוֹר: kyssmyhair.com

מקור: kyssmyhair.com

תביא את כל השיער שלך בצד אחד ולהתחיל clinding אותו לתוך שתי לפתול גדיל. בריד זה ברפיון. עכשיו להביא את הטוויסט למעלה ולהוסיף כמו סיכות רבות ככל שאתה צריך. קל updo זה נראה כאילו אתה מבלה שעות ביצוע!

19. קלוע למעלה חצי קשר למעלה

אינסטגרם / maketiwiri

אינסטגרם / מקטיווירי

אם אתה אוהב את זה תסרוקת לקרוא את שלב אחר שלב הדרכה על התמונה # 3. הקשר העליון הוא זהה ורק ההבדל הוא זה אחד יש פיתולים שמאלה תלוי למטה.

20. סנגלים פיתולים עם פופ של צבע אדום

אינסטגרם / braidsbyguvia

אינסטגרם / braidsbyguvia

אם אתה לא אמיץ מספיק רוק סלולים צבעוניים, פופ של צבע אדום יכול לעשות את הטריק. סגנון זה הוא כנראה הכי קל ברשימה שלנו אבל אנחנו בהחלט אוהבים את זה! זה די ייחודי.

21. מתפתל לתוך צמה צרפתית צמה

YouTube / Alicia James

/ אלישיה ג’יימס

התחל על ידי braiding החלק הקדמי של השיער שלך לתוך צמה הולנדית ולאבטח אותו עם רצועת שיער אלסטית. עכשיו, אתה יכול לאבטח את הצמה על החלק האחורי של הראש עם סיכת בובי או שאתה יכול לדחוף אותו בצד קוקו בצד. אתה יכול גם להביא את הצמה יותר למעלה צמה עוד צמה הולנדית בצד השני. כך או כך, המראה הוא עז!

22. אדו גבוה

מָקוֹר: tumblr.com

מקור: tumblr.com

שלב 1: התחל על ידי איסוף twists שלך לתוך קוקו גבוה.

שלב 2: פיצול את הקוקו לשני חלקים.

שלב 3: קח קטע אחד והתחל לסובב אותו. לעטוף אותו סביב הבסיס שיצרת עם הקוקו שלך.

שלב 4: מאובטח את החלק עם סיכות בובי.

שלב 5: קח את החלק השני של השיער לעטוף אותו בכיוון ההפוך. שוב, לאבטח אותו עם סיכות בובי.

טוויסט שטח לחמניות Half

מָקוֹר: tumblr.com

מקור: tumblr.com

כאשר אתה במצב רוח עליז, פלרטטנית, לנסות את זה updo חצי חמוד! הנערה על התמונה נראית סופר מאושר עם תסרוקת שלה … אז למה לא אתה גם?

24. פומפדור טוויסט אפדו

מָקוֹר: tumblr.com

מקור: tumblr.com

Pompadour hairstyles הם אלגנטי קלאסי. התספורת לעיל היא מושלמת לאירועים מיוחדים או כמו עבודה updo. זה ייקח אותך לכל מקום.

25. מעוותים צדדים

מָקוֹר: tumblr.com

מקור: tumblr.com

תסרוקת מושלמת עבור אותם ימים שיער “רע”! נסה את זה בלילה הבא שלך או לאירוע לאחר העבודה. זה מעוות בצד בצד updo ייקח לך פחות מ 4 דקות לעשות.

26. טוויסטים כחול סנגל

מָקוֹר: tumblr.com

מקור: tumblr.com

וואו! האם אתה מעיז לנסות את הסגנון הנועז הכחול הזה? התספורת בוודאי תקבל אתה שם לב!

27. סנגל

מָקוֹר: pinterest.com

מקור: pinterest.com

תסרוקת זו דורשת רק סרט ראש אלסטי וכמה דקות מזמנך. התחל על ידי הצבת headband שלך מעל twists. זה צריך לשבת נמוך סביב הראש. עכשיו הגיע הזמן להביא את הפיתולים האלה! תקע את פיתולים סביב headband עד שהם יוצרים רול.

החלף את ראש שחור וזהב עם פרח אחד יהיה לך תסרוקת ללכת מושלמת עבור האביב!

28. צרפתי צמה ברייד

מָקוֹר: pinterest.com

מקור: pinterest.com

אה, צמה צרפתית. אין לנו עוד מה לומר. התמונה והתספורת אומרת הכל, נכון?

29. שתי לחמניות מעוותות

מָקוֹר: pinterest.com

מקור: pinterest.com

אנו מקווים חוסר רעיונות על איך לסגנון פיתולים סנגל הוא עכשיו את רשימה של תירוצים על כך שאין לך תסרוקת מדהימה כל יום! נחזור בקרוב עם תסרוקות מדהימות יותר. המשך לעקוב!

No Replies to "29 סנגל תסרוקות תסרוקת עבור נשים שחורות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.