29 חורף קל וחג המולד מסמר רעיונות

21. נייל הדגשה אייל

מה הולך טוב יותר עם reindeers מאשר מסמרים אדומים? בנוסף, אתה לא יכול לקבל יותר Christmassy מאשר גם אדום, אתה יכול? לכן אנחנו אוהבים את החורף קל ורעיונות מסמר חג המולד.

אָדוֹם Reindeer Christmas Accent Nail

מה שלא תעשה, אל תשכח את האף האדום הגדול. זה יקלקל את המבט!

מוצרים משומשים: סין זיגוג לבן על לבן טבעת באדום.

22. בועות חג המולד נוצצות

איזה רעיון נהדר - באמצעות חתיכות גדולות של נצנצים כדי ליצור עיצוב חג המולד מסמר חג המולד כי הוא חייב לתפוס את האור להפליא.

נוצץ Christmas Baubles Nail Art Design

קפיצה מהירה עם עט מסמר שחור יעזור לך לסגת את החרטום ואת המחרוזת בראש, ושוב, אבני חן נוספו באמת להביא את כל המראה לחיים. זוכה נוסף אם תשאלו אותנו.

23. עיצוב פשוט ואלגנטי

איך אתה מרגיש לגבי מסמרים חג המולד הכחולים?

כָּחוֹל and Gold Christmas Tree Nail Design

זה לא צל באופן אוטומטי באביב, אבל עכשיו ראית כמה מגניב זה גוון כחול של כחול נראה עם עץ חג המולד נוצץ זהב, אתה לא משוכנע קצת?

מוצרים משומשים: צבעים חטאים מהופנט, ו פולנית אסי מעבר לקו.

24. עיצוב חורף נוצץ

איזה רעיון נהדר! זה מבט הולוגרפי כמעט אומבר על הגב, וזה החלק שאתה רוצה לעשות קודם. על ציפורניים אלה, אלה עיצובים כסף הם מדבקות להחיל מעל הדף.

נוצץ Winter Deer Nail Art Design

הדרך האחרת שאתה יכול לשחזר את אלה היא על ידי ציור הציפורניים שלך כסף, ולאחר מכן הנחת מדבקות על גבי (במטרה להסיר אותם פעם את הציפורניים יבשים), ולאחר מכן ציור מעל הדף עם זה כחול כחול עד סגול נראה הולוגרפית. כאשר אתה לוקח את מדבקות משם, אתה צריך להישאר עם המתווה כסף שימר בדיוק כמו שאתה יכול לראות כאן.

מוצרים משומשים: F.U.N Lacquer ב פרוסט

25. אדום & זהב נצנצים מסמרים Ombre + עץ חג המולד

Glitter בבסיס הציפורניים הוא רעיון כל כך פשוט, ואחד כי הוא התעלם לעתים קרובות כשמדובר בחורף קל ורעיונות מסמר חג המולד. זה אחד היה תואם לחלוטין עם עץ חג המולד "squiggly".

אָדוֹם and Gold Christmas Nail Art Design

בואו נודה בזה, זה עיצוב עץ חג המולד הוא הרבה יותר קל ליצור מחדש מאשר כמה עיצובים מורכבים אחרים נתקלנו!

מוצרים בשימוש: OPI כל מה שאני רוצה לחג המולד וכל נוצץ וזהב.

26. מסמר הדגשת שלג

הפוך רק אחד הציפורניים שלך תכונה גדולה, כגון זה מסמר פתית שלג, כאשר אתה פשוט אין לי זמן ללכת אל הסלון, או לתת לעצמך מניקור בבית.

כָּחוֹל and Silver Glitter Snowflake Winter Nails

זוהי דרך מצוינת לתת את mani חדש חכירה של החיים כאשר אין לך את הזמן (או סבלנות) כדי לעשות מחדש את כולם, וזה יעזור להביא את חג המולד לעודד את החיים שלך. זה מה שאנחנו כל הזמן אומרים לעצמנו בכל מקרה!

מוצרים משומשים: ליליאן איב במוות בלבד.

27. יפה snowflakes + עץ חג המולד מבטא נייל

וואו! איזה מראה נהדר. ראשית, יש לך את זה כסף נוצץ / גוון Shimmery בתחתית. אז אתה מוסיף כמה פתיתי שלג לבנים בהירים, או צבועים ביד או מדבקות.

חוֹרֶף Snowflake Nail Art Design

לאחר מכן, לקבל doodling עם עץ חג המולד שלך. ודא הכל נשאר בדיוק איפה זה צריך עם מעיל העליון טוב, ולאחר מכן להראות את הציפורניים שלך עבור כל העולם כדי לראות.

מוצרים המשמשים: חבילה מפלצת פתיתי שלג פתיתים, לק ציפורן לבן ויניל עץ חג המולד.

28. עיצוב חמוד לציפורניים קצרות

אם יש לך ציפורניים קצרות, אתה עדיין יכול לשחק עם אלה החורף קל ורעיונות מסמר חג המולד, אתה רק צריך לתקן אותם טיפה כדי להתאים אורך קצר שלך.

חָמוּד Reindeer Christmas Nail Design for Short Nails

אנחנו אוהבים את אלה עיצובים איילים אדום, דרך מצוינת של "קיצור" עיצוב כדי להפוך אותו מתאים מסמר קטן יותר. עדיין יש לך את הרקע הלבן, עדיין יש לך את העיצוב הזיקוק, ואתה עדיין יש נצנוץ על הקצות. זה כל היתרונות של ציפורניים ארוכות כאשר אתה חושב על זה.

מוצרים משומשים: סין זיגוג בבנו של מפצח האגוזים.

29. עיצוב הולי

אלה ציפורניים עיצוב הולי מושלם עבור כאשר אתה רוצה smooch למחוץ את זה חג המולד, והם מאפשרים לך לקבל קצת יצירתי מדי.

הולי Nail Art Design for Short Nails

פירות ועלים צבועים בקלות, ואתה יכול לכלול מגע של נצנוץ עם נצנוץ הוסיף מידה טובה. יש הרבה דרכים אתה יכול ליצור את זה מחדש, כך שזה מתאים לך. אנחנו לא יכולים לחכות כדי לראות מה אתה בא עם.

מוצרים משומשים: OPI ב-זה של Hula- ריוס! + צבע אקרילי.

ושם יש לך אותם - 29 חורף קל עיצובים מסמר חג המולד שאנחנו חושבים שאתה הולך לאהוב. אנחנו לא יכולים לחכות לחג המולד, ואנחנו לא יכולים לחכות כדי להוציא את מסמרי חג המולד! השאלה היחידה היא, למי אנחנו הולכים?

No Replies to "29 חורף קל וחג המולד מסמר רעיונות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    17 − 11 =