29 חגיגי חג המולד מסמר רעיונות אמנות

חג המולד מגיע! עונת החגים היא תקופה שבה אופנה ויופי הופך להיות כיף, תוסס ונוצץ. דרך קלה לתת את המראה שלך הוא חגיגה חגיגית עם אמנות הציפורן. אז, יש לנו להרכיב רשימה של 25 של ציפורניים חג המולד הטוב ביותר. יש עיצוב מסמר לכולם, תסתכל ולמצוא האהוב עליך.

29 חגיגי חג המולד מסמר רעיונות אמנות

1. 3D קנדי ​​קני חג המולד מסמרים

הראשון עד שיש לנו את זה 3D מקל סוכריות הרעיון. מקלות קנדי ​​הם מאוד חגיגי ולעשות עיצובים מסמר חמוד. אמנות זו יש מסמר המבטא סוכריות מבטא, יש גם מסמר נצנצים גם מסמרים ירוקים כהים. אתה יכול לשחזר את זה בקלות בבית, תצטרך פולנית ירוק, פולנית נצנצים מקל סוכריות. סוכריות קנדי ​​כמו אלה ניתן לקנות באינטרנט.

3D Candy Cane Christmas Nails

2. Snowman מסמר רעיון

לא היתה לנו רשימה של חג המולד בלי להזכיר אנשי שלג! תווים אלה הם סמלים בסרטים, שירים יכול להיות בנוי על ימים מושלגים. הציפורניים הבאות שלנו תכונה אמנות השלג מדהים. כל ציפורן צויירה עם כפתור פחם ועיצוב צעיף. אנחנו אוהבים את זה ואתה יכול ליצור את שלך עם צעיף בצבע שונה כדי לעשות את זה ייחודי.

איש שלג Nail Art Idea

3. באבל ועצים מסמרים חג המולד

חלק גדול מחג המולד הוא עץ חג המולד. אז, אין זה מפתיע כי עצים לעורר אמנות הציפורן. זה העיצוב הבא כולל תבנית עץ חמוד רב עץ bauble על עץ חג המולד. יש גם עיצוב נצנצים פולקה נקודה. מסמרים כמו אלה יהיה מושלם עבור כל אירוע חג המולד מ לשים את העץ עד היום הגדול.

תַכשִׁיט and Trees Christmas Nails

4. חג המולד הולי מסמרים

הבא יש לנו עיצוב סופר הולי מסוגנן. הולי הוא בהשתתפות כרטיסי חג המולד, הוא שירים הוא קישוט פופולרי. העיצוב בהשתתפות יש שני מסמרים ירוקים כהים עם שני מסמרים מכוסה הולנדי. מסמרים כמו זה יהיה נהדר למסיבת חג המולד. האמנות תצטרך קצת תרגול אבל זה יהיה שווה את זה.

חַג הַמוֹלָד Holly Nails

5. חמוד חג המולד מסמר עיצובים עם איילים

איילים הם פופולריים מאוד בחג המולד, במיוחד רודולף. זה רעיון הציפורן הבא מסמר אחד מבטא מסמר עם עיצוב Rudolph חמוד. שאר הציפורניים היו מעוטרים עם נצנוץ jazzy. ציפורניים כאלה יתאימו לכל גיל וייראו יפה לאורך כל העונה החגיגית.

חָמוּד Christmas Nail Designs with Reindeer

6. חג המולד Wailh נייל עיצוב

זרי חג המולד נראים על דלתות רבות במהלך החגים. קישוטי אלה יכולים כעת גם להופיע על הציפורניים שלך. זה הרעיון הבא מסמר אמנות תכונות עיצוב חג המולד, רק את החלק העליון של זר גלוי. ציפורניים כאלה הן חמוד ומסוגנן. אתה יכול ליצור מחדש את אלה ואולי לעשות את הסרט צבע שונה.

חַג הַמוֹלָד Wreath Nail Design

7. פתית שלג מסמרים נצנצים

חג המולד הוא בעונת החורף כך פתיתי שלג הם עיצובים פופולריים באותה תקופה של השנה. ציפורניים אלה תכונה פולנית אדומה חגיגית עם מסמר מבטא לבן עם פתיתי שלג אדומים. צבע משולבת ועיצוב מושלם עבור חג המולד. אתה יכול גם ג 'אז את הציפורניים על ידי הוספת מסמר מבט נוצץ בדיוק כמו זה.

פְּתִית שֶׁלֶג and Glitter Stiletto Nails

8. ציפורניים אדומות עם קנדי ​​מקל קנים ניחוח מסמר

אם אתה אוהב את העיצוב מקל סוכריות מ קודם לכן בתפקיד, אז אולי תרצה הרעיון הבא שלנו. ציפורניים אלה היו בהשראת מקלות ממתקים מסורתיים אדום ולבן. ציפורן כל צבוע אדום עם מסמר מבטא אחד. המבטא מסמר תכונות פסים אדומים וכסף. אנחנו אוהבים את זה עיצוב מסוגנן וזה פשוט ליצור מחדש. כל מה שאתה צריך זה שני צבעים.

אָדוֹם Nails With Candy Cane Stripe Accent Nail

9. מסמרים נוצץ עם מסמרים מבטא עץ חג המולד

רוצה חג המולד מסמרים כי יהיה וואו? אז זה הרעיון הבא בשבילך. ציפורניים תכונה מודגש בכל נצנוץ ושני עצי חג המולד. כדי ליצור את המראה נצנצים תצטרך לק ציפורן כמו Serendipity. אנחנו אוהבים את הציפורניים האלה!

נוֹצֵץ Nails with Christmas Tree Accent Nails

10. די עץ חג המולד מסמר אמנות

הציפורניים שלך לא צריך להיות אדום להיות חגיגי. אתה יכול ללכת על גוון מגניב מגניב כמו זה. ציפורניים אלה גם תכונה עץ חג המולד המבטא מסמר. מסמרים כמו אלה מושלמים עבור נשים שרוצות לחגוג את חג המולד בסגנון. צבע כזה גם מתאים עיצוב פתית שלג.

יפה Christmas Tree Nail Art

No Replies to "29 חגיגי חג המולד מסמר רעיונות אמנות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    13 − = 10