28 תספורת חתונה אופנתית עבור כלות – insightyv.com

28 תספורת חתונה אופנתית עבור כלות

21. פוק הוק אופדו

אינסטגרם / heatherchapmanhair

אינסטגרם /

מרגיש מודגש לחתונה שלך? מפנה ראשי יהיה קל עם זה. לא הרבה נשים היו בוחרים את המראה הזה, אבל אנחנו חושבים שזה ייחודי לחלוטין ומודרני. כדי לרכך אותו, לייפות את הכלה שלך לעשות עם פרחים או אביזרים נוצץ שיער. הסגנון אידיאלי לחתונה באביב או בקיץ.

22. קלועה Halo Half Updo

אינסטגרם / ermiranebihu

אינסטגרם / ermiranebihu

ללא קשר למיקום החתונה שלך ואת הנושא, זה די updo חצי הוא הבחירה המושלמת. צמות, גלים רטרו, ואת היפה ריינסטון מדהימה יהפוך אותך פיה מקסים. הסגנון יש תחושה קלאסית, אך מודרנית אליו.

23. זנב סוס נמוך

אינסטגרם / Modaxhair

אינסטגרם / מודאקסיר

עוד תסרוקת פשוטה אבל עדיין יפה עבור כלות צעירות ומודרניות שלנו לעתיד. זה סגנון חלק מתוחכם בהחלט יש את גורם וואו כי רוב הכלות מחפשים. לבחור עבור כלה זהב רק אם יש לך שיער כהה.

24. קלוע עם לחמניה נמוכה עם פרחים

אינסטגרם / amberfillerup

אינסטגרם / אמברפילר

האם יש משהו רומנטי יותר מאשר לחמניה קלוע מעוטר אשכול של פרחים טריים? אנחנו לא חושבים כך. צמות ופרחים הם התאמה מושלמת לחתונה בקיץ. החלק הכי טוב על הסגנון הזה? אתה באמת יכול לעשות את זה בעצמך. מדהים!

25. תלתלים, פרחים וסגנון בופנט

אינסטגרם / modaxhair

אינסטגרם / modaxhair

עכשיו זה תסרוקת כלולות חולמני, נכון? זה נראה בהחלט לאמץ את האלים הפנימיים שלך. אנחנו חושבים שזה חייב להוסיף את לוח Pinterest שלך.

26. רומנטי נמוך bunant bunant

אינסטגרם / Modaxhair

אינסטגרם / מודאקסיר

פרח headpiece עושה תוספת יפה כדי updo מבולגן. אביזרי שיער כלות הם לא רק תוספת המראה החתונה שלך, הם משהו יותר. לאחר החתונה, אתה תישאר עם זיכרון מוחשי של החתונה שלך, כי אתה יכול לחלוק עם הילדים שלך בעתיד או אפילו נכדים.

27. אפו נמוך

אינסטגרם / elstile

אינסטגרם / מאונך

אם אתה אוהב Updos אלגנטי עם נפח, אתה הולך אוהב את המראה הזה! הסגנון צועק “חתונה”! סיים את המראה עם זוג עגילים נוצצים או נזר.

28. חמוד קלוע Updo

אינסטגרם / hollibeauty_

Instagram / hollibeauty_

זה מדהים קלוע updo בטוח להדהים. התספורת נראית טוב מכל זווית, וזה בדיוק מה שאתה צריך בעת הליכה במעבר. המראה יכול גם לעבוד עבור השושבינה.

28 Breathtaking Wedding Hairstyles - StayGlam

No Replies to "28 תספורת חתונה אופנתית עבור כלות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.