27 תסרוקות הנשף מדהים עבור שיער ארוך | insightyv.com

27 תסרוקות הנשף מדהים עבור שיער ארוך

האם ידעת כי הנשף באמת מייצג “ריקוד הטיילת”? לא, גם אנחנו לא ידענו את זה, אבל אתה לא שמח שיש לך את קטע המידע הזה עכשיו? אל תדאג, אנחנו יודעים שאתה לא ממש כאן בשביל העובדות הכיף. אתה רוצה לראות את 27 תסרוקות הנשף מדהים עבור שיער ארוך אנחנו עומדים להציג לך.

קבל את עצמך נשים נוחות. אנחנו עומדים לדבר על שיער הנשף …

1. רומנטי קלוע Updo

כאשר אתה כותרת תאריך עם הנשף שלך, אתה רוצה שיער רומנטי. למעשה, אתה רוצה שכל הערב יהיה רומנטי כמו גיהנום, נכון? זה מראה קלוע הוא דוגמה מושלמת של בחורה רומנטית. צמות ידועות היטב עבור הרומנטיקה- tie, כמו גם אלה מתולתל קנוקנות שמאל למסגרת את הפנים. לא משנה מה תסרוקת אתה מחליט רוק אבל, זוכר לעשות את זה בביטחון. זה המפתח לכל דבר בימים אלה, ואם אין לך דליים של זה, מזויפים!

קָלוּעַ Prom Updo for Long Hair

2. אלגנטי, נמוך קוקו

אם אתה באמת לא יכול להיות מוטרד עם כל מהומה עם צמה, אתה תמיד יכול לשמור על דברים יפים ופשוטים עם זה קוקו אלגנטי נמוך. אותם קנוקנות מסגרות פנים עדיין נותרו רופפות, ואת hairband היה מוסתר מהעין באמצעות קווצת שיער עטופה סביב בסיס הקוקו. שמור את הדברים יפה ושמר – יחד עם אחיזה או שתיים, להוסיף spritz של hairspray, ואתה די הרבה טוב ללכת.

אֵלֶגַנטִי Ponytail Hairstyle for Prom

3. מסובך Twists

מה אם אתה רוצה סגנון מבולגן? ובכן, אנחנו חושבים זה נראה מבולגן ומעוות הוא פשוט מושלם. זה שילוב נהדר של רומנטיקה ו boho שיק, ואת באמת מראה את כמה מימדים צבע יפה האחרונה שלך לצבוע- do לעשות. אתה יכול אפילו לשקול הוספת כמה אביזרי שיער, כגון נזר או פרחוני headpiece, כדי באמת girlie דברים. האפשרויות אינסופיות. מה היית עושה?

מְפוּתָל Messy Prom Hairstyle for Long Hair

4. תלתלים + צדדי צמה

הצמה של הדגים היא חדשה על צמות רגילות, והיא משתמשת ארבע קווצות שיער, במקום שלוש אתה מוצא בצמה צרפתית קבועה. חלק מהחברים שלנו באמת מוצאים את זה קל יותר לעשות צמות דגילה מאשר הם מוצאים את הצרפתים, ונשמח לדעת אם זה גם המקרה בשבילך.

מְתוּלתָל All Down Hair with a Fishtail Braid

5. מבולגנת Fishtail לתוך לחמניה נמוכה

כאשר יש לך גב יפה אל השמלה שלך, או שאתה רוצה להראות את הגב שלך, אתה צריך קלאסו ואלגנטי אלגנטי. מה דעתך על תסרוקות הנשף הנפלאות לשיער ארוך כזה? צמיד דייגטילית נוספה על מנת לתבל את הדברים, וזה באמת מאפשר לך להשוויץ אלה עגילים יפה שקנית במיוחד לאירוע. זה מראה יפה, אתה לא חושב?

מבולגן Fishtail Braid Low Ban Prom Hair

6. וינטג Vibes

אם אתה מתנדנד שמלה וינטג ‘, תצטרך שיער וינטאג’, ואנחנו חושבים זה יפה נראה קלאסי אדום הוא פשוט מושלם. לאחר שיער ארוך הוא נהדר, אבל אתה יכול שיער קצר מזויף עם פיתול חכם טכניקות הצמדה. שוב, מראה זה נותן לך את ההזדמנות כדי להראות בצד השמלה שלך כי רוב האנשים האחרים לא. נשים נוטות ללכת על יפה למטה של ​​לעשות כאשר יש להם שיער ארוך.

מְתוּלתָל Vintage Updo Idea for Prom

7. Boho קלוע Updo

אם אתם מחפשים משהו בוהמי יותר מאשר וינטג ‘, מה עם אלה woses מסובך ו קלוע? זה קלוע עם צמות מרובים, וזה באמת מראה את מספר צבעים יפים בשיער כי אתה לא יכול לראות אם היית משוחק השיער שלך ארוך רופף. זה התירוץ המושלם להשוויץ כי קעקוע בחזרה יפה מדי. רק אם יש לך שם אחד מוסתר שם למטה.

מבולגן French Braided Boho Updo for Prom

8. די נמוך לחמניה סגנון

זה די נמוך לחמניה בסגנון רק מתחנן עבור הכתר להיות ממוקם על גבי זה, ואם אתה פועל עבור המלכה הנשף, תצטרך לדעת כי השיער שלך יכול לקחת את הקצב. אנחנו לא יכולים שלא לחשוב שזה יהיה פשע אם תסרוקת זה טוב לא מקבל ללבוש כתר.

צָרְפָתִית Braid into a Messy Low Bun Prom Hair

9. תלתלים וצמות

שום דבר לא עובד טוב יותר מאשר שילוב קלאסי של תלתלים וצמות, כפי שמוצג על ידי זה יפה מראה אלגנטי לנשף. סלסל הראשון הצמה מאוחר יותר אם אתה רוצה את המראה הטבעי יותר, ואל תשכחו לפרק את זה צמה fishtail (או צמה צרפתית אם אתה מעדיף) עבור רוגע רגוע יותר.

מְתוּלתָל and Braided Updo for Prom

10. הפוך את צלחת Fishtail כדי לחמניה

אם אתה רוצה דרך ללבוש לחמניה זה בהחלט היה יוצא דופן, אבל לא קשה מדי כדי להיות מסוגל לעשות את הנוחות של הבית שלך, מה דעתך על זה הפוך צמה fishtail לחבוט נראה. זה פשוט מקרה של fishtail קלוע השיער שלך הפוך (ולא לאורך החלק העליון של הראש), נותן לך טוויסט חדש על תסרוקת יומיומית למדי. אתה לא אוהב סתם רואמפ.

הפוך Down Fishtail Braid to Bun

No Replies to "27 תסרוקות הנשף מדהים עבור שיער ארוך"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 3 = 1