27 בוב היירסטילס ותספורות ל 2017

אם לאחרונה החליטו ללכת על קוצצים והם עכשיו על ציד עבור התסרוקות בוב אופנתיים ותספורות עבור 2017, הגעת למקום הנכון. מצאנו 27 סגנונות מדהימים שאנחנו חושבים יכול לדגדג את הדמיון שלך, ואנחנו כבר מלווה את כל זה עם כמה עצות התספורת בוב גדול מדי. אנחנו לא נחמדים?

אבל לתפוס את עצמך cuppa, גבירותיי. אנחנו הולכים לדבר על כל הדברים שיער קצר. טוב, קצר.

1. שכבות + בלונדינית הבהרה

כמה סלבריטאים הלכו על קוצצים לאחרונה, וזה היה מבט זה נכנס פנימה והחוצה של אופנה במשך שנים רבות. למעשה, יש הטוענים כי המבט מעולם לא יצא מהאופנה. בוב עצמו חוזר שנים רבות, אם כי זה היה הראשון אופנתי סביב 1920 של. דברים עברו כברת דרך מאז אותם ימים, ואנחנו אסירי תודה על כך. אנחנו אסירי תודה במיוחד עבור התסרוקות בוב האופנה ואת התספורות לשנת 2017 כמו שכבות אלה מדגיש הבלונדינית נראה.

מְרוּבָּד Bob Haircut with Blonde Highlights

2. זווית בוב + קרמל הבהרה

כי כאשר אתה רוצה לשמור על אורך, לשמור את זה בחזית עם בוב כי הוא בזווית חכמה לתת לך את הטוב משני העולמות. זה בוב זווית מעורבב עם קרמל מדגיש, אבל עבד מלמטה למעלה. זה עוזר לשמור על שורשים טבעיים, ולתת את השיער שלך קצת הפסקה.

זווית Brunette Bob Haircut with Caramel Highlights

3. שוקולד בוב + Balayage הבהרה

האביב הוא הזמן המושלם ללכת על קוצצים אם אי פעם נחשב שיש קצר שיער. שיער ארוך יכול להיות קשה להיפרד, אבל סגנונות כמו זה bob שוקולד עם מדגיש balayage עוזר להפוך את המעבר קל יותר. זה בוב קצת יותר ארוך בסגנון חופשי, החזית שמאלה מעט יותר מאשר את השיער מאחור, ואת הבהירים הבהיר נשמרו עד מאוד את הקצוות של השיער, ואת אלה פנים מסגור שכבות מדי. מי אמר שאתה לא יכול להתנסות עם צבעים וגוונים כאשר יש לך שיער קצר? זה נראה בהחלט מוכיח אחרת.

גַלִי Brunette Bob Haircut with Balayage Highlights

4. קינמון זהב Balayage

רוז זהב כבר מאוד פופולרי לאחרונה, אבל הגיע הזמן זהב עלה לזוז הצידה. קינמון זהב מגיע לעיר, ואת המראה הזה balayage מראה לך בדיוק למה זה כזה פופולרי. ניתן לשלב גוונים בהירים וכהים יותר יחד לערבב אקזוטי, וזו דרך מצוינת לעבור מאור לחושך, או להיפך.

קינמון Gold Bob Haircut

5. בוב בלונדינית מרקם

מרקם bobs ללכת יחד כמו ... טוב, bobs מרקם! הם נועדו זה לזה, הגלים החכמים מוסיפים ממד למראה שעלול להיות צולע וחסר חיים. אם אתה מגלה שהשיער שלך צולע וצלול בימים אלה, קח דברים ביד. הולך על קוצצים בחירה של שיער קצר יותר יאפשר לצמיחה מחודשת שיער חדש, וזה יהיה בריא וחזק יותר צמיחת שיער.

מרקם Blonde Bob Haircut

6. מרקם ברונט בוב + הזהב Balayage הדגש

בעוד אנחנו על הנושא של הוספת חיים משעמם שיער, מדגיש הם בהחלט דרך מצוינת לשחק עם אור. השילוב של גוונים בהירים כהים יעזור להפוך את השיער שלך נראה הרבה יותר עבה, וזה בהחלט המקרה כאשר אתה מוסיף גלים פרועים. שורשים כהים יותר יאפשרו תקופות ארוכות יותר בין פגישות סלון, וזה יביא לא רק את יתרת הבנק, אלא גם את המנעולים.

חום Textured Bob with Gold Balayage Highlights

7. ישר, מוערמים בוב

שיער קצר נחשב לעתים קרובות להיות שיער קל יותר לשמור, אבל זה לא אומר שאתה צריך לדלג על השיער TLC. אתה עדיין צריך לוודא שאתה מיזוג השיער שלך, ולתת לו הרבה חומרים מזינים עם שמפו מזין הגון. זה יבטיח כאשר השיער שלך גדל בחזרה שוב, הוא עושה זאת עם כל הכוח שהוא צריך להיות חזק ובריא.

יָשָׁר Stacked Bob Haircut for Brunettes

8. ברונד בוב עם בנגס

אתה עדיין יכול סלע פוני עם שיער קצר, ובעיקר, שיער bobbed. אתה רק צריך לדעת איך רוק את זה בדרך הנכונה. זוהי דרך מצוינת - ערבוב ארוך יותר בחזית עם פוני ארוכה. זה גוון ברונדי עוזר לשמור על הדברים מגניב ומודרני גם - זה אחד גוונים החמים ביותר עבור 2017. כל הסלבס הם מתנדנד זה, ג 'ניפר לופז וחצי של Kardashian- Jenners כלל.

ברונד Bob Haircut with Bangs

9. בלונדינית בלונדיניות

מעז ללכת בלונדינית פלטינה? בזמן שאתה הולך על קוצצים, למה לא לבחור גוון חדש אמיץ אמיץ בו זמנית? זה מראה בלונדינית הקרח הוא בהחלט stunner, אבל אתה צריך להיות מודעים מראש טרום טיפולים השיער שלך צריך לעבור על מנת לקבל מבט זה אור. אנחנו לא יכולים לדפוק מספיק על כמה חשוב טיפולי התניה הם לשיער שלך, וזה בהחלט המקרה כאשר אתה מסתכל הולך אקונומיקה מצית.

בוב Haircut with Icy Blonde Highlights

10. מרושם, חום בהיר בוב

זה בובי, חום בהיר, הוא חמוד באמת עבור בין השלבים של החיים שלך. הצל הוא אחד נחמד כדי לעזור עם אלה גוונים נחושת אתה תמצא לעתים קרובות מציץ דרך כאשר אתה הולך משערות שיער בהיר יותר. אורך וסגנון הוא גם אחד גדול כאשר אתה עושה את המעבר משיער קצר בהרבה. אם אתה צומח בוב קצר יותר, למשל, אחד זה הוא נהדר הבא להפסיק לגדול להסתכל.

קָטוּעַ Light Brown Bob Haircut

No Replies to "27 בוב היירסטילס ותספורות ל 2017"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    47 + = 50