27 בלונדינית מדהימה הבהרה עבור שיער כהה

21. בלונדיניות רכות

אם אתה תמיד רוצה ללכת על גוון נחושת יותר שלך לעשות, לשכוח את כל הכללים כמו קייט Bosworth עשה (ועושה באופן קבוע). תעשה מה שאתה אוהב. אתה יכול בקלות לכלול גוונים אדומים לתערובת balayage ככה. זה נותן לך הזדמנות לסלע את הצל מבלי להיות יותר מדי.

רַך Blonde Lowlights on Dark Hair

22. שוקולד כהה לדבש בלונדינית

קים Kardashian הוא מעריץ גדול באמת של נדנדה שוקולד כהה מראה דבש בלונדינית. ראינו אותה משלבת את הגוונים בסגנונות בלייאג ', לוב, טון רב-צלילים, ועוד הרבה יותר. זה סגנון גדול כל כך עכשיו, ואפילו טוב יותר מזה זה אחד הסגנונות הכי קל ללבוש. בחר עבור גוונים שוקולד כדי למזג גוונים כהים וקלים שלך, ואתה תמצא את כל זה מגיע די יפה.

אפל Chocolate Hair with Blonde Highlights

23. מראה טבעי מדגיש

זה כל כך טבעי, זה באמת נראה כמו כמה טבעי טבעי מולבן מדגיש מבוגר החוצה, במציאות זה כמעט יכול להיות. זה כל העניין של אלה מדגיש מדהים בלונדינית עבור שיער כהה. הם אמורים להיראות טבעיים. הם מצוירים ביד וממזגים בחוכמה מסיבה.

רַך Blonde and Caramel Highlights

24. ניגודיות גבוהה

כמובן, יש קצות שונים לספקטרום. אתה יכול ללכת על משהו מתוחכם טבעי נראה, או שאתה יכול ללכת קצת מחוץ לקופסה לבחור משהו נועז ובהיר. ניגודיות גבוהה זו היא דוגמה קלאסית לכך. כאשר אתה מערבב יחד שני קצוות שונים מאוד - אור כהה - עם גוונים הנכון באמצע, יש לך דרך מצוינת רוק את הצבעים ואת הגוונים שאתה באמת רוצה.

גָבוֹהַ Contrast Blonde Ombre on Dark Hair

25. צבוע ביד ממיסים

שכבות שונות של מדגיש היא הדרך הקלה ביותר סלע נראית ככה. למרות זמן רב, ייתן לך נושאים טבעיים של גימורים. זה אם אתה רוצה דברים כאלה, כמובן. Ciara הוא מעריץ גדול של היד היפה הזאת צבוע להמיס את המראה, ואנחנו יותר מדי עכשיו כי ראינו את זה.

יד Painted Honey Blonde Melt

26. הבלונדינית קרח מדגיש

אם אתה רוצה גוון בהיר, בהיר יותר של בלונדינית ב החדש שלך לעשות, לבחור לקבל את זה לקראת הקצוות, עובד אותו לתוך הגוון כהה באופן טבעי. שיפוע הוא רך מאוד, למרות גוונים שונים מאוד מנוגדים בשימוש בשני קצותיו. תלתלים אלה רק לעזור להוסיף הגדרה מדי. זה הכול על האומפ.

קרח Blonde Highlights on Dark Brown Hair

27. כהה לבלונדינית

יש הרבה דרכים רוק מדהים מדהימה בלונדינית עבור שיער כהה. הוספת "ברונד" לערבב לתוך המנעולים שלך הוא מקום טוב להתחיל בו. ידוע גם בשם "braund", זה שילוב של חום ובלונדיני יחד שיוצר צליל יפה, עשיר. הוספת גוונים קרמל עם צבע השיער כהה יותר טבעי שלך היא איך להשיג את זה. תסרוקת השיער שלך תוכל לעזור לך למצוא את הצלילים המתאימים לך.

אפל to Blonde Ombre Lob

אנו מקווים כי יש לך lusted לאחר 27 נקודות מדהימות בלונדינית עבור שיער כהה נראה כמו שעשינו. היינו גם אוהבים לדעת אילו מהם בהחלט לקח את דמיון. אם אתה מרגיש את הגוונים בין בין, או שאתה מחפש לגדל מצית לתוך מבט כהה, אלה הם דרך מצוינת ללכת על זה.

No Replies to "27 בלונדינית מדהימה הבהרה עבור שיער כהה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    7 + 1 =