25 יפה לבנדר שיער צבע רעיונות | insightyv.com

25 יפה לבנדר שיער צבע רעיונות

שיער לבנדר הוא למעשה הרבה יותר קל ליצור מחדש ממה שאולי חשבת קודם. אם אי פעם השארת טונר כסף / אפור על השיער שלך יותר מדי זמן, אתה מבין. במקום ללכת אפור או כסף כפי שקיווית, השיער שלך נשאר עם גוון לילך / לבנדר. זה נראה נהדר, לא מקבלים אותנו לא בסדר, אבל אם לא היית מצפה לזה, זה יהיה סיוט.

להפוך את הסיוט שלך סביב סלע זה עם אחד הרעיונות האלה צבע שיער לבנדר. יש הרבה לבחירה, כל כך הרבה סגנונות וגוונים כדי לשחק עם. אנחנו מוסיפים עיצוב שיער זה לרשימת הדברים שלנו כדי לנסות. האם אתה?

1. לבנדר ואפור אפור

ישנן דרכים רבות להשיג את הרעיונות האלה צבע שיער לבנדר. גיר שיער הם נהדר אם אתה רוצה רומן לילה עם הרומן שלך, ואתה יכול לבחור צבעים קבועים למחצה עבור משהו קצת יותר מתמשך. אם אתה רוצה שיער לבנדר קבוע, תצטרך לבחור עבור קבוע למחצה להתחייב מחדש צביעה זה כל עוד אתה רוצה שזה יישאר בהיר עבור.

אֲזוֹבִיוֹן and Grey Long Bob Hairstyle

2. ארוך, לבנדר פיקסי גזור

דרך מצוינת להבטיח את השיער לילך לבנדר שלך נמשך המרחק הוא לערבב ולהתאים שמפו שלך / מרכך / לצבוע יחד. כאשר אתה שוטף את השיער שלך, להוסיף קצת צבע שלך כדי שמפו שלך. זה יוסיף עוד שכבה של צבע ואם אתה עושה את אותו הדבר עם מרכך שלך, תקבל כפול את האפקט. זוהי דרך מצוינת לשמור על קשר קופצים למינימום, וגם נותן לך את ההזדמנות כדי לטפל המראה שלך בבית מבלי להזדקק לרוץ כדי hairstylist כאשר הוא מתחיל לדעוך.

אֲזוֹבִיוֹן Long Pixie Cut

3. מעושן לבנדר

אם כבר מדברים על דוהה, אלה צבעי שיער לבנדר הרעיונות ידועים דוהה מהר כל כך אם אתה רוצה להיראות בהיר ומודגש כמו זה, תצטרך להיות מוכן לשמור על קשר עם תחזוקה של כל זה. הפופ הבהיר של הסגול יתפוגג לטון הרבה יותר קל בכמה שטיפות, ולמרות שגוני הפסטל נמצאים, אם זה לא סוג של מראה שאתה רוצה, אתה עלול להיות מאוכזב. לפחות הזהרנו אותך – המבטים האלה הם תחזוקה גבוהה.

סָגוֹל and Smoked Lavender Hair

4. לבנדר אומבר שיער

אם אתה לא די אמיץ מספיק כדי לצבוע את כל הראש פופ בהיר של סגול, צבעי שיער לבנדר רעיונות כמו זה אחד רעיון נהדר – לבנדר מדהים לאמברה עם כמות בדיוק של צבע על הקצוות. זוהי דרך עדינה למזג קצת צבע עם צבע וסגנון הטבעי שלך. אם אתה רוצה דרך ללבוש צבע אבל בלי frazzling השיער שלך לגמרי בקיץ, זו דרך מצוינת לעשות את זה.

אֲזוֹבִיוֹן Ombre Hair Color Idea

5. לבנדר אפדו

אחת הדרכים הטובות ביותר להראות את גוונים שונים של לבנדר יפה יש לך בשיער שלך, או קלוע updo קלוע הוא בהחלט הדרך קדימה. צמות חוזרות פנימה, למקרה שלא ראיתם את הקרדשיאן מנענע אותן, וכאשר יש לכם ריבוי גוונים, זה נותן לכם את ההזדמנות להראות את כולם. זהו רעיון נפלא לשיער בן יומיים. כאשר יש לך שיער צבעוני, אתה לא יכול לשטוף את השיער שלך כמו בקביעות כפי שהיה פעם כי זה יהיה לשטוף את הצבע החוצה מהר יותר. תלתלים יכול לעזור לשמור את המראה הולך במשך כמה ימים מדי, רק מדבר מתוך קצת שיער לבנדר ניסיון.

קָלוּעַ Lavender Updo

6. תוססת לבנדר

לקבלת מבט מבריק כמו תוססת כמו זה, תצטרך שיער במצב טוב מלכתחילה. אחרת זה יהיה פשוט נראה כמו קש ומטוגן כפי שהוא עשה לפני שהתחלת לשחק מסביב. הבעיה עם צבעים בהירים וקלים כמו אלה צבעי שיער לבנדר הרעיונות הוא שאתה צריך הרבה הלבנה או טיפולים בהירים מראש אלה ידועים לייבוש השיער שלך עוד יותר, ולגרום נזק נוסף. עשה לעצמך טובה ולקבל יתרון על טיפולי מיזוג. בריא השיער שלך לפני שתתחיל, בריא זה ייראה כאשר סיים.

תוססת Lavender Hair Color Idea

7. לבנדר קרח

למה לא למזג שני גוונים יחד עבור מבט כי הוא ייחודי ומודגש? אנחנו אוהבים את האופן שבו גוון לבנדר יפה התמזג בצורה חכמה בגוונים של ורוד ורוד כהה כלפי הקצוות, מבט שתקבל רק מציור יד. הרעיון של מראה כמו זה ואת אופי צבוע ביד מאחורי זה, היא כדי לקבל את זה נראה טבעי ככל האפשר. זה בדיוק כמו שאתה מצייר בלונדינית balayage (חום / בלונדינית), רק עם גוונים בהירים יותר צבעוני.

קרח Lavender Hair Color Idea

8. בלונד לבנדר אומבר

בלונדיניות וסגולים נראים נהדר מאוד ביחד, וזה הולך על גוונים נועזים יותר כמו גם גוונים פסטל יותר מושתק. אם אתה רוצה לקבל גוון פסטל יפה כמו זה, לדלל צבעים סגולים בהיר שלך עם מרכך – ככל שתוסיף, יותר פסטל זה יסתדר.

בְּלוֹנדִינִית Lavender Ombre Hair

9. לובן לבנדר אבק

טריק דילול מרכך בהחלט יכול לעבוד עם לוב זה לבנדר מאובק. הלוב, או ארוך בוב, הוא מאוד על המגמה כרגע, והוא דרך מצוינת להיפטר הקצות המתים של השיער שלך, נותן לו חכירה חדשה של החיים עבור הקיץ. אם אתה הולך על קוצצים, אתה יכול גם להחיות את הדברים על ידי בחירה בצל בהיר ומבריק מדי. זה בהיר ומודגש אבל עדיין מתוחכם, רק אחת הסיבות מדוע אנחנו אוהבים את זה כל כך הרבה.

מְאוּבָּק Lavender Long Bob

10. לבנדר בוהמי

אם יש לך שיער כהה, אל תפחד לתת שורשים כהים הטבע שלך לזרוח דרך. המראה balayage / Ombre עם הקצוות בהיר השורשים כהה הוא מאוד בסגנון – כל הסלבס עושים את זה. שורשים הם רק אחד הדברים שאתה צריך לאמץ כאשר אתה בוחר צבעי לבנדר רעיונות צבע כאלה. אתה יכול גם ללמוד איך רוק אותם מנקודה מוקדמת.

בּוֹהֶמִי Lavender Hair Color Idea

No Replies to "25 יפה לבנדר שיער צבע רעיונות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    8 + 1 =