25 הדרכים הטובות ביותר להאכיל רוק בצמות עונה זו | insightyv.com

25 הדרכים הטובות ביותר להאכיל רוק בצמות עונה זו

לחשוב על תסרוקת חדשה? אז אתה במקום הנכון. יש לנו להרכיב 25 הדרכים הטובות ביותר רוק להאכיל צמות העונה. יש לנו תסרוקת לכל אישה אם אתה רוצה סגנונות חרוזים יפה או צמות funky. בדוק את התסרוקות האלה כדי למצוא את המראה החדש שלך!

1. לחמניה קלועה יפה

קודם כל יש לנו את הלחמנייה קלועה יפה. הלחמנייה יושבת גבוה על הראש ומאובזרת. חלק מהשיער הותיר צמות אופנתיות. זהו סגנון מדהים שיתאים לכל אחד, זה ייראה נהדר בקיץ. אתה יכול גם accessorize עם חרוזים ואזיקים הצמה מדי.

יפה Braided Half Up Bun

2. להאכיל בצמות עם braff האזיקים

לאחר מכן, יש לנו להאכיל ארוך בצמות. השיער כבר קלוע לתוך דפוס פשוט אך מסוגנן יש חפתים האזיקים. אתה יכול לקבל סגנון דומה שנוצר עם צמות קצר מדי. אולי לנסות להוסיף חרוזים מדי עבור מראה יצירתי. אם אתה רוצה לשמור על המראה שלך עדין ואז לעזוב את האביזרים.

הזנה In Braids with Braid Cuffs

3. צמות ספינות טרנדי

אם אתה רוצה תסרוקת משפט אז הרעיון הזה יכול להיות בשבילך. השיער כבר קלוע לצמות גדולות ויש לו עיצוב עצם. אנחנו אוהבים את זה תסרוקת אופנתי וייחודי. זה סגנון מסובך, אבל התוצאה הסופית תהיה שווה את זה. אתה יכול להיות קצר יותר braids עבור זה תסרוקת.

טרנדי Feed In Cornrow Braids

4. Fulani קורנאו צמות

צמות Fulani הם תסרוקת חייב להיות. כאן יש לנו להאכיל cornrow פולאני צמה הרעיון. זה תסרוקת קלועה מדהימה ונראה מתאים לאלה. אתה יכול להשאיר אותו קלוע או להוסיף כמה אביזרים מסוגנן. לקבלת מבט קיצוני אתה יכול להוסיף כמה חרוזים מדי.

פולאני Cornrow Braids

5. קלוע קלוע עם צבע

קלוע ponytails נראה כל כך אופנתי. זה קוקו יש שילוב של צמות דקות ועבות והוא מאופשר עם חפתים האזיקים. אתה יכול לקבל את צבע השיער הטבעי שלך או להוסיף בטון חם תוססת כמו זה. צבע חדש הוא דרך מצוינת לעדכן את המראה שלך.

קָלוּעַ Ponytail with Color

6. צמות צדדיות יפות

צמות בצד הם מדהימים. לא רק לקחת את המילה שלנו על זה, תסתכל על תסרוקת זו. הצמות הושמו על הצד והן נמצאות בתבנית יפה. תסרוקת כמו זה ייראה נהדר על אף אחד. אתה יכול גם להוסיף קצת צבע כזה גם או לשמור את זה נראה טבעי.

יפה Side Lemonade Braids

7. ג ‘מבו להאכיל בצמות

לאחר מכן, יש לנו תסרוקת כי תכונות להאכיל ג’מבו בצמות. אנחנו אוהבים צמות ג’מבו כי הם נראים סופר מסוגנן יכול להיות מסודר במגוון דרכים. הצמות האלה פשוטים אבל יפה בעיצוב. תסרוקת כזאת תתאים לכל אחד. ניתן גם לצמות ארוכות או קצרות.

עֲנָק Feed In Braids

8. מרכז ברייד עם אביזרים

תסרוקות קלוע עם צמה במרכז הם אופנתיים מאוד. סלבריטאים כבר ללבוש אותם ואת הסגנון יתאים לכולם. אתה יכול להיות פשוט מרכז הצמה או accessorize זה כמו אופנה יש. טבעות זהב קטנות לתת את תסרוקת סיים מראה יצירתיים ומסוגננים.

מֶרְכָּז Braid with Accessories

9. טרנדי רזה פעמיים צמות

להאכיל הבא שלנו בתספורת הצמה יש שילוב של צמות עבות ודקות. אנחנו אוהבים את הצמות כפול דק כי זה עושה את תסרוקת סיים נראה אופנתי. זהו סגנון מדהים וזה יתאים לכולם. צמות כמו אלה ייתן את כל הבנות קנאה שיער.

טרנדי Thin Double Feed In Braids

10. הזנה מאכל בצמות

לאחר מכן, יש לנו סגנון הצמה fulani יפה מאופשר. הצמות היו מקושטות חרוזים ואזיקים הצמה. אתה יכול ליצור מחדש את התספורת עם כל חרוזים על פי בחירתך. אולי לנסות חרוזים תוססת או כסף וזהב עבור מראה מתכת מעורבת אופנתי.

מאובזר Feed In Braids

No Replies to "25 הדרכים הטובות ביותר להאכיל רוק בצמות עונה זו"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    2 + 6 =