25 מגניב דרכים רוק רוק מסמרים – insightyv.com

25 מגניב דרכים רוק רוק מסמרים

אהבה שיש מסמרים מסוגנן אבל צריך כמה רעיונות חדשים? אז אנחנו כאן כדי לעזור! מצאנו 25 של הדרכים הכי מגניב רוק chrome מסמרים. Chrome היא מגמה מדהימה של ציפורניים והמראה כבר באור הזרקורים בסגנון לזמן מה בגלל סלבריטאים כמו ריהאנה וקיילי ג’נר. כרום מסמרים לא הולכים לשום מקום בכל עת בקרוב אז למה לא לתת את המגמה לנסות. יש לנו הרבה רעיונות שונים ויש עיצוב שיתאים לכל סגנון – מכסף כרום לכרום עם אבני חן נוצצות, ועוד.

1. כסף כרום מסמרים

הרעיון הראשון ברצוננו לחלוק איתכם הם אלה מסמרים כרום כסף. כסף כרום הוא קלאסי ונראה מסוגנן על כולם. הציפורניים בהשתתפות הם ארוכים, אבל כסף ייראה נהדר על מסמרים קצרים גם. אתה יכול לקבל כסף כרום על זה לבד או להוסיף כמה אבני חן כדי glam את מניקור.

פִּגיוֹן Silver Chrome Nails

2. כחול וכסף כרום נייל עיצוב

לאחר מכן, יש לנו רעיון יפה כחול וכרום מסמר. הציפורניים צוירו עם לק ציפורן אסיי בצל אודון מכיר אותי עם חותמת כרום על הדף. אנחנו אוהבים את העיצוב הזה כפי שהוא משתמש כרום כתכונה. אתה יכול לקחת השראה זו וליצור מחדש את המראה או להשתמש בצבעים שונים של ציפורניים וחותמות.

כָּחוֹל and Silver Chrome Nail Design

3. נוצץ Chrome מסמרים

הרעיון הבא שלנו כרום תכונות כמה ניצוץ! רוב הציפורניים הם כרום כסף ושני מסמרים המבטא יש זהב נצנצים. זוהי דרך אלגנטית ללבוש כרום וזה יכול להיות משוחק לאירועים מיוחדים כמו מסיבות. שקול להשתמש זהב או עלה זהב כרום למראה glam מדי.

נוצץ Chrome Nails

4. זהב כרום מסמרים Ombre

אתה יכול להשתמש כרום כדי ליצור כמה נראה מדהים Ombre. ציפורניים אלה תכונה כרום זהב על צמרות כי תערובת לתוך צליל בז ‘. זה שילוב צבע יפה אבל אתה יכול להשתמש בצבעים כרום אחרים גוונים לצחצוח מדי. עיצוב מסמר כזה מתאים יותר לציפורניים ארוכות יותר מכל צורה.

זהב and Nude Chrome Ombre Nails

5. לבן ו כרום כוהן נייל עיצוב

זה לא רק ציפורניים זה נראה מסוגנן עם כרום אבל גם ציפורניים. כאן יש לנו ציפורניים לבנות עם עיצוב כרום אופנתי על הדף. מסמרים כמו אלה יתאים לכולם ייראה מדהים עבור הקיץ וחופשות. אתה יכול להשתמש בטכניקה זו עם צבעים כרום אחרים מדי.

לבן and Chrome Toe Nail Design for Summer

6. Glitter ו- Chrome מסמרים

לאחר מכן, יש לנו כרום מדהימה רעיון נצנצים. כרום המשמש כאן יש ריבוי גוונים כי זה משנה צבע תלוי באיזו זווית אתה מסתכל על זה. זה ייראה נהדר כפי שהוא, אבל יש גם נצנצים סביב לציפורן מדי. עיצוב כזה הוא מושלם עבור כל מי שרוצה ציפורניים ייחודיות ההצהרה.

נִצנוּץ and Chrome Nails

7. כרום ציפורניים מסמרים

דרך קלה glam את הציפורניים שלך עם אבני חן. כאן יש לנו רעיון מסמר יפה המשתמש גבישים וכרום. רוב הציפורניים הם ורוד בהיר ויש מסמר מבטא עם כרום זהב ורדים. יש גם הרבה אבני חן מדי. אתה יכול לקחת השראה מזה וליצור מראה נוצץ שונים.

Chrome Coffin Nails with Rhinestones

8. טרנדי פלטינום כרום מסמרים

מחפש ציפורניים שיהפכו הצהרה מסוגנן? אז זה הרעיון הבא בשבילך. כאן יש לנו ארוך מסמרים בצורת ציפורניים עם כרום פלטינה על הדף. ציפורניים כאלה הן אופנתיות, מדהימה שיתאים לכולם. לקבלת מבט נועז, השתמש כרום פלטינה על מסמרים ארוכים של כל צורה, עבור מבט עדין להשתמש על מסמרים קצרים.

טרנדי Platinum Chrome Nails

9. כרום Stailtto מסמרים

הבחירה הבאה שלנו היא רעיון מגניב כחול כרום. רוב הציפורניים ברורות עם טיפים נצנצים כחולים ושני מסמרים על כל היד הם כרום כחול. אנחנו אוהבים את הרעיון הזה כי הוא תוסס ו שיק. כחול כרום כמו זה יהיה מדהים ליצירת ציפורניים בת הים מדי. אתה יכול גם להשתמש רק כרום אם נצנצים היא לא הדבר שלך.

נוצץ Chrome Stiletto Nails

10. מלוטש פלדה כרום מסמרים

לאחר מכן, יש לנו רעיון מניקור מלוטש שיק. אלה מסמרים בצורת מרובע נמצאים כרום אפור פלדה. אנחנו אוהבים את הרעיון הזה כי זה פשוט אבל כל כך מסוגנן. מסמרים כמו זה יתאים לכל אחד, עם כל אורך הציפורן ואת הצורה. צבע כרום כזה יתאים לכל אירוע או אירוע מתוך לילה החוצה לעבודה.

לְהַחלִיק Steel Chrome Nails

No Replies to "25 מגניב דרכים רוק רוק מסמרים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.