25 יצירתיים ליל כל הקדושים מסמר רעיונות אמנות | insightyv.com

25 יצירתיים ליל כל הקדושים מסמר רעיונות אמנות

11. ציפורניים מפלצת

את הגירסה המודרנית של טריק או לטפל כפי שאנו מכירים אותו עכשיו הובא למעשה לאמריקה מאירלנד בחלק המוקדם של 1900. זה לא היה עד 1050 זה הפך להיות כמו “דבר” גדול כפי שאנו מכירים ואוהבים אותו כמו היום.

חָמוּד Monster Nails for Halloween

בתקופת השפל הגדול של שנות העשרים, הפך ליל כל הקדושים מעידן של התעללות כללית והתלבשות, לאחת מהוונדליזם והבריונות. במהלך תקופה מוקדמת זו, הממתק נמסרה במטרה “לשחד” את המבוגרים מתנהגים בעצמם … די הרבה מה שכולנו עושים לילדים שלנו היום? המפלצות הקטנות! (לראות מה עשינו שם?)

12. דם + טופר

המונח ‘מדורה’ הוא למעשה דבר ליל כל הקדושים מתחילתו ועד סופו. דרואידים קדומים זרקו את עצמותיהם של בקר ופרות על האש במהלך חגיגות סמחיים, וכך נולד המונח למעשה – שריפת עצמות הפכה למדורה. חכם, נכון? אהבנו את זה כיף ליל כל הקדושים עובדה!

מַפְחִיד Claw Halloween Nail Art Design

אם כבר מדברים על העצם, מה אתה חושב על אלה דם טופר עיצובים מסמר ליל כל הקדושים? אנחנו אוהבים את הציפורן-ציפורן, ואנחנו כרגע צדים את האינטרנט עבור קישוטים מסמר בדיוק כמו זה! כתוצאה מכך, סביר להניח שיש כמה ניסיונות מפוקפקים בזה.

13. מפחיד עיצוב שחור

ליל כל הקדושים יכול למעשה להיות מתוארך עד לראש כמו הרומאים העתיקים, ולאחר מכן זה היה ידוע בתור פסטיבל שנקרא פונומה. היתה אלת פונומו, והיא היתה אלת הקציר, ורבים מהמשחקים שאנו מנגנים היום בלילה הידוע לשמצה מקורם למעשה סביב הזמן הזה, או כך מומחים מובילים להאמין.

מַפְחִיד Black Halloween Nail Design

מקפץ תפוחים, למשל, נאמר כי מקורו מאותו זמן.

14. ציפורניים ליל כל הקדושים חמוד

כאילו ליל כל הקדושים לא היה מפחיד מספיק, יש דבר כזה כמו פוביה של החגיגה. זו מילה ארוכה מאוד שאנחנו לא יכולים לבטא – Samhainophobia.

חָמוּד Halloween Nail Art Design for Short Nails

אבל אין שום דבר מפחיד לגבי הציפורניים האלה. הם קל מספיק כדי ליצור מחדש בבית עם רק כמה דקות כדי לחסוך. לסיכום … אנחנו אוהבים אותם!

15. ציפורניים הזהב ציפורניים עבור סתיו / ליל כל הקדושים

אחד הדברים freakiest אי פעם לקרות על ליל כל הקדושים היה כנראה מותו של הקוסם האגדי, הארי הודיני. במקום למות מ איזה מעז השטן מעז עם זאת, הוא מת כתוצאה של שלוש אגרופים הבטן שלו. זה הביא על דלקת התוספתן, שהיא כנראה הדרך הכי פחות קסום למות. כמו תמיד.

דלעת Nails for Fall and Halloween

אין שום דבר כמו המוות על אלה קסומים ליל כל הקדושים עיצובים אף – עוד אחד יש לנו בהחלט להוסיף לרשימת התאווה. תעלול או ממתק? אנחנו חושבים על טריט!

16. מסמרים המכשפה

המילה ‘מכשפה’ נובעת למעשה ממילה אנגלית ישנה, ​​’wicce’. זה לא אומר מכשפה בכלל, עם זאת. ההפך הוא הנכון – זה אומר ‘אשה חכמה’. לאחר מכן, לאחר מכן פיתחנו את “המכשפות” האלה, ואת התרגול של כל הדברים המכשפים, המכשפות האלה היו מכובדות היטב בחלקים שונים של ההיסטוריה.

יְצִירָתִי Witch Halloween Nails

חתולים לא תמיד רדפו כפי שאנו מכירים אותם כיום. ההפך הוא הנכון – שום צריבה על ההימור או כל דבר דרמטי. שום דבר לא דרמטי כמו אלה מקסים ליל כל הקדושים רעיונות אמנות הציפורן, זה בטוח.

17. עיצוב ייחודי חתול שחור

במהלך סמיחיים, המסורת הקלטית לחגוג את סוף השנה, והיום / לילה הם מעניקים מתנות למתים תמורת קיום שליו בין המתים לחיים, הושלכו חתולים שחורים על שריפות, והתחילו את הקשר המכשף ואת האג”ח ליל כל הקדושים.

שָׁחוֹר Cat Accent Nail for Halloween

בימים אלה נראה כאילו כל ערב של ליל כל הקדושים פשוט לא יהיה כל ערב ליל כל הקדושים ללא חתול שחור או שניים. ובגלל זה אנחנו אוהבים את הרעיונות האלה מסמר ליל כל הקדושים.

18. חמוד בת ציפורניים עיצוב

היו כמה מיתוסים מוזרים ואגדות בעקבות הלילה המפחיד הזה של השנה, ואחד הדברים המוזרים ביותר ששמענו היה מן הימים ההם בסקוטלנד. על פי האגדות, אם נערה סקוטיית צעירה תלתה סדין רטוב או לח לפני המדורה בליל כל הקדושים, הם יראו את פניו של הבעל שהם ימשיכו להתחתן איתו. מי עומד לנסות את זה השנה?

חָמוּד Pastel Bat Nail Art Design for Halloween

לאלו מכם אשר מחפשים משהו קצת יותר על פני האדמה פחות דמוי בעל דמוי, מה לגבי גוונים אלה פסטל של חמוד, עם צלליות שחורות נוספות למדד נוסף? אנחנו אולי פשוט אוהבים את אלה יותר מכל.

19. קל עכביש מבטא נייל

עכבישים מקבלים כזה ראפ רע כי, כאשר אתה חושב על זה, הם למעשה ממש טוב עבור המערכת האקולוגית. קודם כל, הם אוכלים את כל החרקים הקטנים שמזינים אותך עוד יותר – עכבישים קטנים יותר, זבובים וזחלים מפחידים אחרים. ללא עכבישים, החרקים הקטנים האלה היו מוצפים את העולם. אנחנו נהיה עולם שכולו באגים. שנית, מה הם באמת עשו לך בכל מקרה?

קַל Spider Web Accent Nail

זה כנראה לא משנה את דעתך על יצורים שמונה רגליים כי הרבה, אבל לפחות זה ייתן לך עובדה כיף ללכת יד ביד עם הציפורניים שלך חדש ליל כל הקדושים!

20. פרנקנשטיין מסמרים ציפורניים

הם ציפורניים של פרנקנשטיין, אבל בעדינות רבה כל כך, אפילו תצטרכי ללבוש את הציפורניים האלה בזמנים אחרים מאשר רק ליל כל הקדושים. תערובת החאקי הירוקה של טלאים עובדת ממש טוב, בדיוק להיפך למה שחשבנו לראשונה. זה בהחלט אחד שהתאהבנו בו.

פרנקנשטיין Acrylic Nail Design for Halloween

הרעיון הוא די פשוט באמת – השתמש מסמר לקטע של חתיכות הציפורן שלך, לפני הציור אותם עם גוונים שונים של הצבא / חאקי ירוק. כאשר כל זה יבש, להשתמש בעט מסמר שחור, או פולנית שחורה עם מברשת דקה יד יציבה, וליצור אותם שורות שחורות מנופחת זה עושה את זה נראה כמו הציפורניים היו תפורים יחד. ובכן, כמעט תפור יחד.

No Replies to "25 יצירתיים ליל כל הקדושים מסמר רעיונות אמנות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 51 = 61