25 אדגי שחור נייל עיצובים | insightyv.com

25 אדגי שחור נייל עיצובים

ציפורניים שחורות מאט עם פופ של צבע

צבעי קיץ נראים בהירים ומהנים על בסיס שחור מט. הצבעים התוססים מיד להתבלט וליצור כיף, עיצוב תוסס אשר כולם יאהבו וקנאה.

שָׁחוֹר Matte Nails with a Pop of Color

12. שחור צרפתי עצה + ריינסטון הדגשה נייל

אבני חן יוסיף את הניצוץ שאתה צריך. ציפורניים שחורות יכול להיות קצת קשה וכהה עבור אנשים רבים, אבל יש לנו לבוא עם פתרון. הוסף אבני חן לציפורן אחת. בדרך זו עדיין יהיה לך את הצד האפל של מסמרים שחורים, אבל אתה תהיה ניצוץ. הקפד להוסיף טיפים מבריק שחור על מסמרים שחורים מט עבור מגע נוסף.

שָׁחוֹר French Tip Nails and Rhinestone Accent Nail

13. אבא של לבן

אם אתה לא מרגיש מסמרים שחורים, אולי אתה יכול להוסיף קצת מגע של לבן? זה מושלם אם אתה לובש תלבושת לבנה. אתה יכול לצבוע את צבע התלבושת שלך עם הציפורניים שלך.

שָׁחוֹר Nails with a Pop of White

14. מאט שחור מסמרים עם פרטים מבריק

וואו … זה כל מה שאנחנו יכולים לומר על הציפורניים האלה. ציפורניים אלה נראים מפורט כל כך מסובך. לא יאומן, אלה מסמרים לא קשה להשיג. אם אתה מסתכל קרוב יותר, אתה יכול לראות את הציפורניים האלה מבוססים על בסיס שחור מט עם תוספות נוספות. ניצבים הם אבני חן מסמר, מבריק שחור לק ציפורניים עיצובים וזהו! זה פשוט לעשות זאת כל כך יעיל!

דָהוּי Black Nails with Glossy Details

15. זברה מבטא נייל

הדפסים בעלי חיים הם עיצובים נהדר עבור הציפורניים. זברה ציפורניים להוסיף משהו מיוחד הציפורניים שלך אבל בצורה מתוחכמת.

שָׁחוֹר Nails with Zebra Accent Nail

16. שחור מאט מסמרים + תחרה מבטא ניקל

האם ברצונך ליצור עיצוב שחור רך מט? אם ענית כן, זה העיצוב בשבילך. צייר את הציפורניים מט שחור אבל לשמור על המבטא מסמר. ציפורן המבטא יצטרכו להיות צבועים בצבע ניגוד בהיר יותר, למשל לבן או שנהב. צבעים אלה לעבוד טוב יותר עם עיצוב תחרה שחור. אם אתה לא בטוח על כישורים freehand תחרה שלך, אתה תמיד יכול לקנות סטנסיל תחרה אשר תהיה תוצאה זהה. רק תזכור לחכות עד המעיל הבסיס שלך יבש לגמרי לפני שתתחיל על התחרה. כדי לסיים את המראה, להוסיף כמה diamantes עיצוב תחרה שלך.

שָׁחוֹר Matte Lace Nail Design

17. שחור מאט צרפתי עצה

ציפורניים עירום שחור נראה אלוהי. ציפורניים בסיס עירום יציג בצד אלגנטי ועדין שלך, בעוד עצות שחור מט יצרו את הצד אינטנסיבי. המבטא הוא אופציונלי אבל אנחנו חושבים שזה נראה נהדר.

שָׁחוֹר Matte French Tip Nails

18. שחור צרפתי ניל סטילטו מסמרים

אם אתה נוטה להיות מסמרים stiletto, אולי אתה יכול לנסות את זה. זה יהיה להשוויץ הציפורניים שלך, כמו גם את העיצוב. על ידי לא ציור כל הציפורניים שלך בצבע שחור מבריק, אתה למשוך תשומת לב מסמרים stiletto.

שָׁחוֹר and Negative Space Stiletto Nails

19. עיצוב חצי ירח

זה עובד על ציפורניים קצרות וארוכות. ערבוב שחור מאט מבריק יהיה להשוויץ הדמות שלך ואת הסגנון. הוספת חצי ירח עיצובים שלך cuticles להגביר את הציפורניים ולגרום להם להתבלט.

דָהוּי Black Half Moon Nail Art Design

20. מסמרים שחור + לבן השיש נייל מבטא

ציפורניים הדגשה יציג את העיצוב שלך אפילו יותר. לאחר נימה מבטא ניגוד נראה fab! מאט שחור stailtto מסמרים עם מבטא שיש לבן מבטא נראה עז. זה צועק אופנה וסגנון.

שָׁחוֹר Stiletto Nails with White Marble Accent Nail

No Replies to "25 אדגי שחור נייל עיצובים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 76 = 86