25 ציפורן הבוהן עיצובים לצרוח קיץ

11. אצבעות אבטיח

אם אתה לא טוב עם אמנות הציפורן, אולי מדבקות מסמר יעבוד בשבילך. ציפורניים הדפסים מדבקות זמינים באופן נרחב בחנויות רבות. אתה לא צריך לפספס את הציפורניים trending אם אתה קונה מגוון רחב של מדבקות. תראו כמה טוב זה מסמרים אבטיח נראה. ציפורן גדולה יש את הנושא אבטיח ציפורניים אחרות צבועים בצבע בהיר אבל שמירה על הנושא. הירוקים ורוד נראים כל כך טוב ביחד.

חָמוּד Watermelon Toe Nail Design for Summer

12. אצבעות בהונות ירוקות עם אבני חן

אם אתה רוצה משהו אחר, Ombre הוא תמיד רעיון טוב. אנשים רבים אפילו לא ראיתי מסמרים אומבר אז אם אתה מתחיל את המגמה שבה אתה נמצא, אני בטוח הרבה יעברו. מערבבים את המסמרים הירוקים שלך עם rhinestones להוסיף את האפקט.

אומבר Green Bling Toe Nail Design

13. פסטל הבוהן נייל עיצוב

צבעי פסטל תמיד trending בקיץ. הם אור, כיף ותמיד נראה נשי. הם הולכים עם כל התלבושת ודפוסי אלה שמוצג בתמונה, נראה מדהים.

פַּסטֵל Toe Nail Design for Summer

14. הצרפתי עצה אצבע הציפורניים עיצוב

אולי רק לצבוע את הציפורניים עצות? כדי להפוך את הבהונות להתבלט, אולי אתה יכול לחשוב על סגנון זה. צביעה רק את קצות הציפורניים שלך, מיד למשוך תשומת לב, במיוחד אם אתה מצייר אותם ורוד בהיר כמו התמונה לעיל.

וָרוֹד and Nude French Tip Toe Nail Design for Summer

15. פסים + אננס

פסים ואננס נראים טוב. פסים משלימים את העיצוב אננס ולעשות את המסמר מוקד. אם אתה מנסה את העיצוב הזה, הקפד לבחור צבעים מוצקים עבור מסמרים אחרים. כל תשומת הלב חייבת להיות על בהונות גדולות.

פסים Pineapple Toe Nail Design for Summer

16. בהונות בהירות עם פופ של זהב

זהב הוא צבע מועדף להוסיף בקיץ. כאשר השמש זורחת על בהונותיך, הזהב יזרח. צוות זהב עם צבעים בהירים הוא כיף ותוסס.

בָּהִיר and Colorful Toe Nail Design for Summer

17. כחול גליטר ביץ עיצוב

אתה תהיה לדבר על החוף עם הציפורניים האלה! כאשר אתה חושב על הקיץ, אתה בטח חושב על החוף. השראה יכולה לבוא מכל מקום ובכל מקום. נושאים בהשראת החוף הם די פופולרי והם נראים יפה. כמובן, להתחיל עם בסיס כחול על הציפורניים שלך, להוסיף נצנצים ו rhinestones החוף.

כָּחוֹל Glitter Beach Toe Nail Design

18. פדיקור ורוד קל עם אבני חן

אבני חן יכול לעשות להוסיף את הסגנון שלך ואת אופי הציפורניים שלך. אלה ורוד צבוע בהונות נראה מדהים עם rhinestones ואנחנו מרגישים את girly ו vibe חמוד.

קַל Pink Pedicure with Rhinestones

19. כחול & זהב פרח עיצוב

החלטה שאתה רוצה עיצוב צבוע על הציפורניים שלך הוא רעיון נהדר. אם אתה רוצה עיצוב פרחים כמו התמונה לעיל, עשוי לקחת כמה מנסה להשיג את זה נכון. זכור כי בפועל עושה מושלם אז לא מוותרים כאשר אתה לא יכול לעשות את זה. זה עלול לקחת קצת זמן כדי לשלוט אבל כאשר אתה עושה, זה יהיה שווה את זה כי התוצאה הסופית נראה fab! כאשר אתה מתאמן, אתה לא צריך להתאמן על כל הציפורניים, לשמור אותו מסמר אחד כדי לעשות את זה פשוט בשבילך. לאחר מכן תוכל לצייר את בהונות אחרות בצבע מוצק שונה.

כָּחוֹל and Gold Toe Nail Design

20. צבעוני ברדלס בהונות הדפסה

הדפסים ברדלס הם כה צבעוניים ובהירים. הם היו בסביבה כבר עכשיו והם תמיד נראים נהדר. כל צבע שתבחר יש, לערבב את זה קצת על ידי הוספת צבעים מוצקים מדי. בעל רב צבעוני בהונות הדפסה צ 'יטה, יגרום לך להיראות מדהים ו עז.

בַּרדְלָס Print Toe Nail Design for Summer

21. עיצוב צבעוני עם פרטים זהב

זה כולל את כל הצבעים של הקשת. הצג את הציפורניים שלך בגאווה עם העיצוב הזה. זהו עיצוב fab עבור ציפורניים שלך. זה כיף, תוססת בהחלט צועק הקיץ. זה כמעט כמו ממתק בר וכאשר מסתכלים על הציפורניים האלה, אתה מיד מרגיש את האווירה בקיץ. סגנון זה מושלם עבור מזג האוויר שטוף השמש.

בָּהִיר Striped Toe Nail Design for Summer

22. עיצוב פרחים ורוד ולבן

עיצובים פרחוניים הם תמיד רעיון נהדר עבור הקיץ. הקיץ הוא על פרחים, צבעים וליהנות. עם הציפורניים האלה, אתה תהיה מתקתק את כל תיבות אלה! שוב, עיצוב זה עשוי להזדקק קצת בפועל אבל להיות סבלני ואתה תהפוך מקצוען! כל החברים שלך יהיה בתור בתור מחכה לך לצייר את הציפורניים שלהם ככה! זה חמוד מדי לא לאהוב.

וָרוֹד and White Flower Toe Nail Design

23. עיצוב ניאון ורוד וכחול

אתה צריך לאהוב את צבעי ניאון בקיץ. הקיץ תמיד צריך צבעי ניאון בהירים, ואלה נראים מדהימים. אתה יכול לראות את הניאון ורוד ניאון כחול עבודה כל כך טוב ביחד. הצבעים משולבים על המבטא המבטא גם לשמור עם הנושא.

בָּהִיר Neon Toe Nail Design for Summer

24. עיצוב מים לציפורניים

יצירת עיצוב זה מדהים מים שיש על הציפורניים שלך. הוא חוצה בין עיצוב שיש לעין הקסם. זוהי הדפסה אז אתה לא צריך לצייר על הציפורניים שלך. כל מה שאתה צריך לעשות זה לזרוק כמה טיפות של לק ציפורן שבחרת לתוך קערה של מים, לשחק עם העיצוב וכאשר אתה מאושר, תן לזה להתייבש. אתה יכול להוסיף יותר צבע אחד לקערה של מים. בעוד לק ציפורן (י) הם ייבוש, להחיל בסיס או מעיל העליון הציפורניים שלך ולאחר מכן לקחת את העיצוב בצבעי מים מתוך המים, לחתוך את הצורה שאתה צריך כדי להתאים את הציפורן שלך מקל על זה. החל מעיל העליון על הציפורן שלך שוב ואתה עשית!

בָּהִיר Water Marble Toe Nail Design

25. עיצוב כחול וצהוב

אלה שני צבעים שאתה לא רואה יחד לעתים קרובות. אנחנו לא בטוחים מדוע הם נראים מדהים. כחול וצהוב ליצור את האווירה הקיץ המושלם. הוספת כמה אבני חן מסמר כגון פירות ים נושאים נושאים ייתן סגנון ייחודי.

כָּחוֹל and Yellow Toe Nail Design for Summer

No Replies to "25 ציפורן הבוהן עיצובים לצרוח קיץ"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 2 = 8