25 שחור הטוב ביותר קלוע תסרוקות כדי להעתיק בשנת 2018 | insightyv.com

25 שחור הטוב ביותר קלוע תסרוקות כדי להעתיק בשנת 2018

בחירת תסרוקת קלוע שחור חדש לא קל! יש כל כך הרבה צבעים, אורך הצמה וסגנונות זמין. אנחנו כאן כדי לעזור לך עם הדילמה השיער שלך מצאו 25 של תסרוקות קלוע שחור הטוב ביותר להעתיק בשנת 2018. כל אחד מהרעיונות שלנו ייתן את המראה שלך עדכון מסוגנן. מאת צמות, נועזים צבעוניים עיצובים קלועים מסוגנן, יש לנו רעיונות שיער לכולם!

1. Ombre כחול Box Braids

ראשית יש לנו את התסרוקת תיבת צמה. צמות תיבת הם בחירה מצוינת כפי שהם יותר קל לשמור מאשר סגנונות אחרים והם נראים מדהים. אלה צמות ארוכות להתחיל שחור ולאחר מכן לכחול. כחול מודגש נראה מדהים והוא מושלם עבור כל מי אוהב לעשות משפט עם השיער שלהם.

נוֹעָז Ombre Blue Black Braided Hairstyle

2. להאכיל ב Braids Bun

רעיון השיער הבא שלנו הוא להאכיל יפה בצמות לחמניה. לחמניות קלועות נראה מדהים כמו שאתה יכול לראות על התמונה בהשתתפות והם מושלמים עבור האביב והקיץ. אתה יכול גם accessorize לחמניה שלך עם האזיקים הצמה עבור מראה מסוגנן סופר.

הזנה in Braids Bun

3. בינוני Box Braids

לאחר מכן, יש לנו בוב קלוע יפה להראות לך. בוב יש צמות עבות למדי ואזיקים הצמה. תסרוקת כזאת תיראה מדהימה על אף אחד. אתה יכול לקבל בוב שלך מחדש עם עובי צמה שונים ואתה יכול אפילו להוסיף כמה חרוזים. כפי שאתה יכול לראות, שחור קלוע תסרוקות קל מאוד נוח דרך קלה לעדכן את המראה שלך בלי לשבור את הבנק.

בינוני Box Braids Look

4. ארוך לימונדה צמות

לימונדה ארוכה צמות להיראות זוהר כל כך! זה רעיון הבא שיער מראה איך אתה יכול ללבוש צמות ארוכות בצד עם עיצוב funky. אתה יכול ליצור מחדש תסרוקת דומה עם עיצוב קלוע שונה ואולי אפילו להוסיף כמה צבעים שונים או האזיקים הצמה. אנחנו אוהבים את התסרוקת בהשראת ביונסה.

ארוך Lemonade Braids

5. כפול קורנרוס

רעיון השיער הבא שלנו הוא יצירתי סופר אופנתי. במקום שתי הצמות הקלאסיות יש לתספורת הזאת ארבעה. האופן שבו שתי הצמות מנוסח יחד נראה נהדר. אתה יכול לנסות את הרעיון הזה עם צמות קצר מדי. אם אתה רוצה תסרוקת קלוע אופנתי עבור הקיץ, שקול את זה.

לְהַכפִּיל Cornrows Black Braided Hairstyle

6. Ombre Box Braids

מוקדם יותר את ההודעה אנו מובלט שחור קלוע תסרוקת שבו הצמות לשנות צבע. לאחר מכן, יש לנו רעיון דומה אבל במקום כחול אלה צמות הם אפור כקרח. זה נשמע מגניב מושלם עבור האביב והקיץ. אתה יכול לקבל את זה צבע לשים על סגנונות קלוע גם.

אומבר Box Braids

7. להאכיל בצמות עם תלתלי פוניל

בחירת תסרוקת לא קל. אולי אתה קרוע בין צמות ושיער רופף. ובכן עם הרעיון הבא שלנו שיער אתה מקבל את הטוב משני העולמות. כאן יש לנו שני cornrows כי בסופו של דבר על הצוואר, ואז השיער הוא משוחרר ומתולתל. זוהי תסרוקת יפה שתתאים לכולם. בדוק את ערכת הלימוד עבור מבט זה כאן על ידי Amor Antasia ב- YouTube.

הזנה In Braids with Ponytail Curls

8. צמות פולאניות עם חרוזים

אנחנו אוהבים תסרוקות קלוע עם חרוזים! כאשר אתה מוסיף חרוזים לשיער שלך אתה יכול לעשות את התספורת ייחודי. אתה יכול לבחור חרוזים בכל מיני צורות, גדלים וצבעים. זוהי דרך יפה להפגין את הסגנון האישי שלך. הצמות של פולאני יהיו נהדרות עבור הקיץ.

פולאני Braids with Beads

9. Big Box צמות

אם אתה רוצה תסרוקת פשוטה אבל סופר אופנתי, אז זה הרעיון הבא הוא בשבילך. הצמות ארוכות, מלוטשות ועבות. השילוב הזה יפה ויפה לכולם. אתה יכול גם יש צמות דומה נוצר אבל באורך קצר יותר. בוב קלוע עם סוג זה של צמה יהיה נחמד.

גָדוֹל Box Braids with Color

10. אלגנטי, טוויסט אפדו

מחפש תסרוקת הצהרה כי יהיה וואו? אז זה הרעיון הבא בשבילך. כאן יש לנו updo מדהים. Updo מורכב צמות בצד קטן פיתולים, פיתולים כבר weaved לתוך לחמניה בסגנון. זה updo יהיה מושלם לאירוע מיוחד.

אֵלֶגַנטִי Twist Updo for Black Women

No Replies to "25 שחור הטוב ביותר קלוע תסרוקות כדי להעתיק בשנת 2018"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    40 + = 42