25 מגניב מאט נייל עיצובים להעתיק בשנת 2017

זה מגיע באותה תקופה של השנה שוב, ואת הנפילה ואת המגמות החורף ציפורניים השנה ואת אלה יפהפיות יפה דהוי. רק למקרה שחיפשת משהו מיוחד במיוחד, מצאנו כמה רעיונות השראה המכסים כל זווית. אלה הם 25 מגניב דהוי עיצובים מסמר עבור 2017!

1. מאט בורגונדי קעקועים מסמרים

אם אתה רוצה מאני מאט זה יהיה האחרון ההבדל, אתה צריך לשים את העבודה פנימה לקים מאט ידועים לא מחזיק מעמד כל עוד הדודנים מבריק שלהם, אבל להיות 'מגמה', ועם המגמות משתנה כל הזמן, זה בהחלט אחד אתה צריך לבדוק.

דָהוּי Burgundy Coffin Nail Design for Fall

זה אפילו יותר כך במקרה אם יש לך אירוע הקרובה. אם שום דבר אחר, אלה עיצובים מסמר מט עבור נפילה וחורף הם בהחלט מדהימים, נהדר לכל אירוע.

2. ניטרלי, Glitter ו בורגונדי מסמרים

האם אתה רוצה לדעת מה עובד ממש טוב עם מסמרים דהוי? ציפורניים Glitter, זה מה, במיוחד כאשר אתה עירום צוות גוונים בורדו עם זהב שימר יפה, בדיוק כמו שאתה יכול לראות כאן.

דָהוּי Neutral and Glitter Nail Design for Coffin Nails

יש סיבה טובה באמת למה אתה צריך להסתכל מאני מתאימים בדיוק כמו אלה. אם אתה שבב או לשבור מסמר, זה לא משנה אם יש לך את אותו צל בבית, כי אתה יכול פשוט לתקן את זה עם צל אחר. אם אתה שבב מסמר בורגונדי, למשל, ואין לך צל מסוים בבית, לקחת את הצבע ואת פשוט להחליף עם עירום או נצנצים במקום אחד. כי הם לא מתאימים, אף אחד לא היה יודע את ההבדל. זכות חכמה?

3. גריי סגול עם פופ של כסף

אם אין לך פולנית מט, אבל אתה באמת לא יכול לשאת כל צבע אחר מזה שיש לך בראש שלך, אתה יכול מיד להפוך כל פולנית יש לך בבית לתוך גימור מאט.

דָהוּי Gray Coffin Nail Art Design

כל מה שאתה צריך לעשות זה פולנית מאט רגיל. זה כמו מעיל ברור, אבל במקום להשאיר את הציפורניים שלך נחמד מבריק ומבריק, הם יעשו אותם מט במקום ... בדיוק כפי שהשם מרמז באמת!

4. מאט שחור מסמרים עבור 2017

הם פשוטים, אלגנטיים וקלאסיים. אתה לא יכול להשתבש לא פחות עם מסמרים שחורים מט, וכאשר אתה זורק את זה נצנוץ נצנוץ אחד עבור מידה טובה, יש לך את העיצובים המושלמים מאט מסמר בסתיו ובחורף. אנחנו בהחלט מוסיפים אותם לרשימת המשאלות שלנו לעונה זו!

עַצבָּנִי Matte Black Nail Design for Short Nails

שחור וכסף שימר ללכת ממש טוב ביחד, במיוחד עבור אירועים גדולים כגון ערב ראש השנה וחג המולד. בזמנים, זה נורמה ללבוש נצנצים, אז אל תפחדו ללכת קצת החוצה. הציפורניים שלך יש מקום אחד זה בסדר גמור ללכת glastic-tastic!

5. עיצוב עירום כהה עבור מסמרים ארוכים

גוונים מט בדרך כלל יבש מהר יותר מאשר אלה מבריק, עבה יותר, כך שיהיה לך הרבה יותר טוב אם אתה משתמש במעילים דקים, ולהחיל אחד או שניים.

אפל Nude Matte Nail Design for Long Nails

אם אתה מנסה ללכת על מעיל אחד עבה, אתה עשוי לגלות כי דהוי לא יבש כמו אפילו בכל מה שאתה רוצה.

6. מאט שיש ציפורניים

מה דעתך על שילוב של שני המגמות החמות ביותר של העונה - מסמרים משיש מסמרים מט. זה מראה כי הוא ייחודי ויפה, וכולם ישאלו איפה אתה צריך לעשות את זה!

דָהוּי Marble Nail Art Design for Long Nails

אנחנו אוהבים את האופן שבו גוונים לילך כבר בשימוש בתוך השיש הלבן והשחור כאן, דרך מצוינת להביא את הכל ביחד. תארו לעצמכם את האפשרויות צבע - אתה יכול ללכת עם כל גוון אהבת. בנוסף, אלה עיצובי השיש הם לא כל כך קשה להשיג כפי שהיית הראשון חשבתי! פשוט לבדוק את Youtube הדרכות. שם למדנו איך לעשות את שלנו!

7. מאט שחור, בורגונדי & זהב מסמרים

בגלל לקים מט צ 'יפס מהר יותר מאשר אלה מבריק לעשות, זה יכול להיות רעיון חכם לשמור על הציפורניים דהוי קצר יותר מאשר יותר.

שָׁחוֹר Burgundy and Gold Matte Nail Design

הם יהיו עמיד יותר, ואת mani תימשך עוד. בנוסף, מסמרים קצרים יותר לניהול ... ופחות סביר לשבור.

8. מאט שחור עיצוב קצר מסמרים

קיילי וקנדל ג'נר הם מעריצים גדולים של המראה המט, והם נראו עם שורה שלמה של גוונים על הטלאים הארוכים שלהם.

דָהוּי Black Nail Design for Short Nails

לסיום ארוך יותר ממה שאתה רגיל עם אלה עיצובים מסמר מאט בסתיו ובחורף, להשתמש גם פולנית מט בכל צבע שאתה אוהב, בתוספת מעיל ברור מאט גם. אתה תקבל שתי שכבות של הגנה, ואת mani שלך יחזיק מעמד.

9. Glitter צרפתי עצה

זה רעיון כל כך פשוט, אנחנו בעצם בועטים בעצמנו לא לחשוב על זה מוקדם יותר. זה פשוט מאט מטור, אבל יש הרבה קישוטים, את הקצוות של הציפורן היו מרופדים עם פופ של נצנצים זהב.

נִצנוּץ French Tip Nail Art Design for Stiletto Nails

אם יש לך mani שלך במשך כמה ימים וזה התחיל שבב סביב הקצוות, אתה יכול להשתמש טריק זה נצנצים כדי לכסות את כל boos בוז. זה עד שאתה יכול להגיע לסלון ולקבל לתקן אותם, כמובן!

10. מאט אדום

כדי לוודא שאתה לא שבב את הקצוות של אלה מסמרים מדהימים, להשתמש במברשת שלך כדי להוסיף קפיצי מהירה של פולנית הזכות לאורך הקצה של הציפורן.

פָּשׁוּט Matte Red Nail Design for Almond Nails

זה המקום שבו סתתים נוטים להתחיל, אז אם אתה נותן את הקצה שכבה נוספת של הגנה, הפולנית תימשך עוד.

No Replies to "25 מגניב מאט נייל עיצובים להעתיק בשנת 2017"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 8 = 1