25 רעיונות איפור קל עבור הצדדים בקיץ | insightyv.com

25 רעיונות איפור קל עבור הצדדים בקיץ

הקיץ הוא על כל מהנה הולך המון מסיבות. אף אחד לא רוצה להיראות אותו דבר עבור כל צד שהם להשתתף; לכן, אתה רוצה לנסות את המראה האיפור שונה. הקיץ הוא על ניסוי עם האיפור שלך מרגיש נהדר בשמש. כולם יודעים שאם האיפור שלנו נראה נהדר, אנחנו מרגישים נהדר מדי. לבישת איפור יכול לעתים קרובות לשפר את הביטחון שלנו ומכניס אותנו במצב רוח טוב. כשאנחנו יודעים שאנחנו נראים טוב, אנחנו עומדים גבוה וגאה.

כאשר מחליטים מה האיפור ללבוש למסיבה, אנו נוטים לחפש השראה על מדיה חברתית כדי לראות מה מגמה כרגע. לא כל אחד יכול להרשות לעצמו איפור, אז למה לא ללמד את עצמך איך להחיל את האיפור מקצועי הדרך. זה יחסוך לך כסף וזמן.

יש לנו לבוא עם 25 רעיונות איפור קל למסיבות הקיץ שאתה יכול לעשות בבית. תעשה חיים!

1. עיניים כהות זהב + שפתיים כתום בהיר

יש עיניים כהות כהות ושפתון צבעוני בהיר. אם תבחר לבחור צבע כהה כהה, למשל, זהב כהה ואז צוות עם שפתון כתום בהיר. כתום הוא צבע חם ויהיה מיד להפוך את העור שלך יש זוהר הקיץ לפני שאתה צעד רגל מחוץ לדלת!

בָּהִיר Orange Lips Makeup Look for Summer

2. עיניים סגולות וכתומות

לכו על אפקט וואו. אם אתה רוצה לעשות משפט ולהבלט, סגול כתום בשילוב הם הפתרון המושלם. הגוונים הסגולים מוסיפים צבע והכתום ישלים את גוון העור. זה עובד עבור כל צבע העור ואת העין.

סָגוֹל and Orange Eye Makeup Look for Summer

3. זהב איפור גליה

כל מה שנוצץ, בהחלט זורחת. החל קו דק של זהב נצנצים בדיוק מעל אייליינר שלך כדי להראות ניצוץ קטן. זה ייתן ברק מבריק יהיה להחמיא האיפור שלך.

זהב Glitter Eyeliner Makeup Look

4. חום וירוק סמוקי עיניים

האם אתה מרגיש את הצלילים הארציים? חום וירוק eyeshadows, נראה נהדר עם כל צבע העיניים אבל ישפר את העיניים הירוק. שני צבעים אלה הם גוונים אדמתיים יגרום לך להתבלט מן הקהל. אתה תמיד יכול לחלופין את שני צבעים עבור צד אחר, כך צללית ירוקה על העפעפיים החום מתחת לקו המים. לא משנה מה תחליט, זה ייראה נהדר!

סמוקי Green Lower Lash Line Makeup Look

5. עיניים ברונזי נחושת

ברונזה ונחושת דומים למדי בצבע כך לעבוד טוב ביחד. גוון הנחושת יבהיר את גוון הברונזה הכהה שיוצר ברק טבעי.

ברונזי Smokey Eye Look for Summer

6. קיץ מושלם נראה

האם אתה מחפש את המראה הקיץ המושלם? לא עוד, מצאת את זה. זהו פשוט עירום, ורוד הטון שיגדיר את הקיץ vibe.

בָּהִיר Summer Eye Makeup Look

7. גולד Glitter עיניים + מט אורנג ‘שפתיים

שמור את נצנוץ לעיניים. תן לעיניים שלך לעשות את כל הדיבור על ידי החלת נצנצים זהב על העפעפיים שלך. הברק והזוהר יבואו מעינייך. שמור על השפתיים שלך נראה סקסי עם שפתון כתום בגוון מט.

זהב Glitter Summer Makeup Look

8. אייליינר כחול

כחול אייליינר כחול יוצר את סגנון הקיץ. זה כמעט יש מבט רטרו על זה. אם אתה מרגיש פאנקי וסקסי, נסה את זה. זה ייראה מרהיב יביא לך תשומת לב כל היום והלילה.

כָּחוֹל Eyeliner Summer Makeup Look

9. עין סמוקי סגולה

כיף, מבריק וסקסי. סגול הוא צבע מהנה וכאשר מיושם על העפעפיים ואת קו הריסים התחתון, זה נראה נהדר. סגול בהיר, כמו התמונה לעיל הוא צבע עבור הקיץ. סגול בהיר נוטה להיות trending בקיץ בעת מגמות סגול כהה עבור עונות הצטננות.

סָגוֹל Smokey Eye Look for Summer

10. פשוט וקל

זהו מבט פשוט וקל. צלליות בהירות הם חייבים להיות בקיץ הזה. הם פותחים את עיניך ונראים מהנים וקיצוניים. החל גוון זהוב על העפעפיים שלך ואת קו הריסים התחתון. לאחר מכן תוכל להוסיף מגע של גוון זהוב בהיר או לבן לפינת העין. אם אתה רגיל שיש צבעים כהים, נסה את זה.

פָּשׁוּט Makeup Look for Summer

No Replies to "25 רעיונות איפור קל עבור הצדדים בקיץ"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    29 − 25 =