25 מדהים שיער כחול סגול נראה | insightyv.com

25 מדהים שיער כחול סגול נראה

11. שיער סגול כהה עם תאורה כחולה ותחתונים

מה עובד בשבילך אולי לא עובד עבור מישהו אחר, ולהיפך. אם החברים שלך היה מזל גדול עם מותג אחד של צבע השיער אבל אתה לא נתקל ההצלחה הגדולה ביותר עם זה, לא לוותר על הבית של השגת יופי כחול סגול יפה נראה ככה. במקום להסתכל על שימוש מותג אחר. יש כל כך הרבה לבחור מהימים האלה, זה חייב להיות אחד שאתה אוהב. עם התמחויות טבעוני, חינה, ועוד, מעולם לא היה לפני כל כך הרבה ברירה כשמדובר צביעת השיער שלך.

אפל Purple Hair with Blue and Teal Lowlights

12. פסטלים

אם אתה רוצה מנעולים ארוכים עם המון צבע הושלכו אבל אתה לא בטוח שאתה רוצה לעשות כזה מחויבות רצינית, נסה במקום זאת הרחבות קליפ. אתה יכול להוסיף כמה או כמה שאתה אוהב, וזה נותן לך הזדמנות לשחק עם הצבעים שלך ואת גוונים, נותן לך דרכים חדשות לשלב בלוז וסגולים יחד.

פַּסטֵל Blue and Purple Hair for Black Women

13. נראה מסריח

כאשר יש לך את הצבע נעשה, אם אתה עושה את זה בסלון או בבית, הקפד לשמור על קשר עם תחזוקה מדי. כאשר אתה שוטף שיער כחול סגול, זה יכול להיות קשה לגעת את הצבע בלי לערבב אותם, אבל קצה אחד מצאנו שימושי במיוחד היא להשתמש בשמפו כסף / אפור. כאשר אתה רוחץ עם זה, צבע fades עם יותר של אבקת ו לסיים פסטל, מה שהופך אותו נראה כאילו זה היה האפקט הרצוי מלכתחילה. אנחנו כבר דוהה השיער שלנו עם שמפו אפור / כסף במשך זמן רב ועכשיו אנחנו נשבע על ידי זה!

מְאוּבָּק Purple and Blue Ombre Hair

14. כחול כהה סגול Ombre שיער

בזמן שאתה מתנדנד שלך בהיר וססגוני צבע כחול סגול נראה, הקפד להשאיר את השיער straighteners בצד אחד. ישנן דרכים רבות כדי ליצור מחדש תלתלים מבלי להזדקק כלים מחומם, אבל שיער ישר לא מושגת בקלות. רוק את הגלים הטבעיים שלך במשך זמן מה, השיער הצבעוני שלך יאהב אותך על זה.

אפל Blue to Purple Ombre Hair

15. שיער כחול עם סגול Peekaboo הבהרה

אם אתה רוצה ללכת על שינוי צבע גדול כמו זה, אבל אתה לא בטוח איפה להתחיל, קליפ הרחבות משוחק עם הצביעה הטבעית שלך יכול להגיד לך אם או לא את הטון ואת גוונים יתאים התספורת שלך, צורת הפנים, ואפילו גוון עור. לפעמים תצטרך לשחק קצת עם גוונים לפני שתמצא אחד כי יעבוד בצורה מושלמת עם הטון העור שלך. זה משהו שחוויה שיער תסגנית יוכל לעזור לך.

כָּחוֹל Hair with Purple Peekaboo Highlights

16. תוססת כחול וסגול שיער נראה

כשיש לך שיער ארוך, יש לך אורך לשחק עם סגנונות של מיזוג שיער, כי אתה לא תוכל לשחק עם אם היה לך שיער קצר. למה לא להתנסות בזמן שיש לך את ההזדמנות? אם אתם מתכננים לחתוך את השיער בקרוב, יש קצת צבע נזרק הראשון. אם אתה מתכוון לחתוך את המנעולים שלך בכל מקרה, מה יש לך להפסיד? יש המון יתרונות ללכת על קוצצים … לאחר שיער כחול סגול נראה כמו אלה מראש הוא פרו מובהק!

תוססת Blue and Purple Hair Color Idea

17. פיצול- Dyed שיער תראה

לא ראית? סרט המתאבדים החדש יוצא בקרוב ובתוכו, מרגוט רובי משחקת את התפקיד של הארלי קווין – הנערה בעלת השיער הוורוד וחצי הכחול. אנחנו אוהבים את הבילוי הקטן הזה – אחת הנערות כאן אפילו העבירה את המראה שלה. זה נהדר, דרך מהנה להתנסות, ואת גוונים סגול וכחול זה ברצינות מגניב מדי לבית הספר.

כָּחוֹל and Purple Split Dyed Hair

18. כחול בהיר כחול כהה קלוע שיער

אנחנו אוהבים את פסים של בלוז סגולים מעורבב לתוך אחד כאן, תערובת אקראית באמת, צבוע ביד כמובן, אבל אחד זה עובד ממש טוב. אם אתה לא רוצה להתחייב צל אחד, מתערבב כמו אלה הם מושלמים. אתה יכול לערבב את הדברים עד כמה שאתה רוצה, ואתה יכול ליצור כל מיני מדהים נראה מזה.

קָלוּעַ Blue and Purple Hair

19. שיער כחול, סגול וורוד

בעוד אנחנו על הנושא של ביצוע שלך ‘לעשות האחרון יותר, לנסות לשמור על שטיפת השיער שלך פעם או פעמיים בשבוע. אנחנו יודעים שזה נשמע רע אבל יש דרכים שאתה יכול לעשות את זה בלי להסתובב כאילו אתה פשוט זחל מתוך שמן מטוגן שמנוני עמוק. אתה יכול להשתמש כובעים על ימים רעים באמת, שיער מתולתל היא הדרך המושלמת כדי לכסות עד יומיים שורשים ישנים. שמפו יבש נותן לך קצת חיים נוספים בין שוטף, ואתה יכול אפילו להסתכל על updos שונים. זה מה שאנחנו עושים כאשר אנחנו לא יכולים להיות טרח לרחוץ את שלנו!

כָּחוֹל and Purple Short Hair

20. סגול התכה לתוך כחול Teal

אם hairstylist שלך אומר לך שהם לא יכולים לעשות את כל העבודה שאתה רוצה בפגישה אחת, הקפד להקשיב להם. כל מה שעובד על השיער שלך יפגע בו, ואם הם ינסו לעשות יותר מדי, לא תסתיים עם רעמה יפה של סגולים ובלוזיים, אבל במקום זה השיער הוא כמו קש לגעת, או אפילו יותר גרוע, שבירה נופל. לפעמים מראה כזה ייקח כמה פגישות כדי להגיע ימינה. זה בסדר שזה לא ייראה הנכון בפעם הראשונה – הצבע יהיה בדרך כלל יותר מיזוג אז זה קצת אתה יכול לעשות יותר מפעם אחת. זה מראש הלבנה כי אתה באמת באמת יש את הזריקה אחת עם.

סָגוֹל Melting into Blue Hair

No Replies to "25 מדהים שיער כחול סגול נראה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    50 + = 54