25 יפה לבנדר שיער צבע רעיונות | insightyv.com

25 יפה לבנדר שיער צבע רעיונות

11. שיער לבנדר בתולת ים

אם יש לך אורך בצד שלך, להשתמש בו לטובתך. מראה זה יש גוונים שונים של אור כהה של לילך לבנדר מעורבבים יחד כדי לתת מראה רב מימדי – טיפ נהדר אם יש לך שיער דק או דק. כאשר אתה מוסיף את הגלים ואת שכבות עדין גוונים שונים של גוונים של צבע, אתה יכול לעשות את השיער שלך נראה עבה ובריא יותר. מי אמר ששיער צבעוני צריך להיראות רע בכל מקרה?

ארוך Lavender Hair Color Idea

12. לבנדר שיער עם Peekaboo סגול הבהרה

זה מראה כזה מדהים, שיער לבנדר יפה עם אלה סגול peekaboo מדגיש. יש כל כך הרבה גוונים של ‘סגול’ אתה יכול להשתמש כדי ליצור מראה כזה. אנחנו אומרים לחבק אותם ולהשתמש בהם! שיער אחד בטון הוא לעתים קרובות חסר שיער שיער, ולכן באמצעות גוונים שונים מיזוג אותם יחד, אתה יכול ליצור מראה זה בהחלט לא כי.

תוססת and Shiny Lavender Hair

13. לבנדר בוב

אנשים לעתים קרובות חושבים שיער קצר יותר קשה לעבוד לתוך סגנונות צבעוניים אבל זה לבוב לבוב מראה לך איך לעשות את זה בדרך הנכונה. עדיין יש לך את הצבע האומבר, עדיין יש לך את הסיום החכם של צבע, אבל זה נעשה על המראה קצר בהרבה מכפי שציפית. אנחנו מאוהבים במראה הזה הרבה. זה גורם לנו לרצות ללכת על קוצצים את עצמנו!

אֲזוֹבִיוֹן Bob Hairstyle

14. לבנדר שורשים

כשאתם מגדלים את צבעי הלילך והלבנדר שלכם, אל תהיו כה מהר למהר להיפטר ממנו, להלבין אותו או להשתמש בטיפולי הסרת צבע. תן את השיער לצמוח בהדרגה ופשוט לעשות משפט עם השורשים שלך במקום. המראה הזה יכול היה להיות מכוון, אבל זה גם יכול להיות “תאונה”. לפעמים את השיער הטוב ביותר נראה לקרות במקרה!

כסף Lavender Roots Hair Color Idea

15. פסל לבנדר פיקסי

אם אתה רוצה יותר של גוון ורוד אל הלבנדר שלך צבע שיער רעיונות, למה לא לבחור את זה לבנדר פסל לבנדר נראה? ביונסה, פמלה אנדרסון וג’ניפר לורנס נעלמו כל כך לחתוך ככה, אבל הפעם אנחנו מעיזים לעשות את זה עם איזה צבע. חתכים פיקסי מתאימים יותר לפנים בצורת לב, אבל עם קצת “tweaking”, אתה יכול לשכפל את זה כדי למיין פחות או יותר כל צורה פנים.

פַּסטֵל Lavender Hair Color Idea

16. גלי, לבנדר לוב

שיער קצר תלתלים נמנעים לעתים קרובות אבל זה נראה שוב מראה לך למה זה כל כך לא בסדר. זה בוב גלים לבנדר הוא לא רק סופר חמוד סופר הנערה, אבל ייקח רק כמה דקות לסגנון הראשון דבר בבוקר מדי. אם אתה רוצה להסתכל כי הוא מתנדנד סופר קל באותו זמן, זה בהחלט אחד ללכת.

גַלִי Lavender Long Bob Hairstyle

17. עדין, כסף לבנדר שיער

זה נראה מדהים – כסף עדין תערובת אזוביון באמצעות השורשים הטבעיים כדי Ombre לגוונים שונים של כסף אפור, לילך, לבנדר, וגם ורוד ורוד כהה. אם חשבת שאתה לא יכול לשחק עם אלה צבעי שיער לבנדר רעיונות רק בגלל שיש לך שיער כהה, ברור שאתה טועה.

כסף Lavender Hair Color Idea

18. שיער לבנדר + שורשים כהים

זה השורשים האפלים האלה שוב אבל אנחנו לא יכולים להגיד לך מספיק – הגיע הזמן לאמץ את השורשים שלך! למרות השורשים כהה היו פעם חשבתי על דבר רע, הם עכשיו להיות עובד לתוך סגנונות כלומר יש לך עוד בין פגישות סלון. אם זה זמן שמירת (וגם לחסוך כסף) אתה רוצה, זה נראה נהדר לבחור.

אֲזוֹבִיוֹן Hair with Dark Roots

19. סגול כהה + לבנדר שיער

עוד Ombre, הפעם עובד כהה סגולים על גוונים העליון בהיר, לבנדר כלפי מטה. שוב שורשים כהים. מה סיפרנו לך? הגיע הזמן להתחיל להקשיב לנו – שורשים כהים נמצאים!

אפל Purple and Lavender Hair

20. שחרחורת לבנדר שיער אמבר

שמן ארגן הוכיח להיות להיט גדול מאוד בעולם השיער אמנות לאחרונה ויש סיבה טובה לכך – זה סופר מזין את השיער שלך, לחות אותו לחות אותו באותו זמן. אם אתה רוצה לשחק עם טיפולים הברקה לפני לבנדר- ing ‘שלך לעשות, ודא שאתה במצב זה טוב. שמן ארגן הוא מקום מצוין להתחיל בו.

שְׁחַרחוֹרֶת to Lavender Ombre Hair

No Replies to "25 יפה לבנדר שיער צבע רעיונות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    5 + 4 =