23 עיצובים אלגנטי נייל עבור Prom 2023 – insightyv.com

23 עיצובים אלגנטי נייל עבור Prom 2023

בואו נהיה כנים לגבי זה, כשזה מגיע לנשף הלילה, כל פרט קטן חשוב. איך את הזכות עיצובים מסמר אלגנטי לנשף 2023 היא לא רק מקרה של התאמת צבע השמלה שלך, יש כל כך הרבה יותר שמגיע לשחק בימים אלה. עם ציפורניים ארוכות, ציפורניים קצרות, מסמרים stiletto, מסמרים מיובש, ציפורניים חלל שלילי, מסמרים תחרה, וכל עיצוב מסמר אחר אתה יכול לחשוב על בין לבין, מעולם לא היו יותר אפשרויות פתוחות בפניך. אנחנו חושבים שזה הזמן שיש לך קצת יצירתי.

1. פסטל כחול לבן עיצוב

אם אין לך זמן ללכת אל הסלון, או התקציב שלך לא ימתח די רחוק, כדי לאפשר מניקור יפה, אל ייאוש. יש הרבה דרכים אתה יכול מהפך הטפרים שלך בבית, זול יותר, מהר יותר, ואת הסגנון המדויק אתה wan. מסמרים תחרה, למשל, הם בקלות מחדש עם חלקי תחרה בפועל, או שאתה יכול להשתמש תחרה כמו סטנסיל לצייר מעל, או שאתה יכול אפילו ליצור מחדש את המראה בתנוחות ממוקמות בחוכמה של פולנית לבנה. אתה יכול אפילו להסתכל על מקבל מסמר לעטוף אם ציור עיצוב תחרה הוא קצת יותר מדי בשבילך.

פַּסטֵל Blue and White Prom Nails

2. פשוט שברון נייל עיצוב

עיצוב שברון הוא אחד הפשוטה ביותר שאתה יכול לנסות בבית, ויש לנו להשיג את זה גם freehand, ועם עזרה של סרט מסמר בצורת מדי. אם יש לך מספריים זיג זג, אתה יכול אפילו לחתוך סרט בבית. מניחים את הקלטת על הציפורניים שלך, ואז להחיל את הצבע שלך, ופעם פולנית יש יבשים ואתה לקלף את הקלטת משם, אתה צריך להישאר עם משהו שנראה קצת כמו זה. אנחנו אוהבים את האופן שבו נצנצים כבר בשימוש על גבי גוון נייטרלי עירום נייטרלי, ואתה תמצא ניגודים כאלה, אפילו אלה מתוחכם, יכול לעשות השפעה מסיבית.

פָּשׁוּט Gold and Neutral Chevron Prom Nails

3. אור ורוד קבורה מסמרים עם אבני חן

כי כאשר אתה רוצה ללכת עם כל החוצה עם glitz ואת נצנוץ, איך אתה מרגיש לגבי תוספת של rhinestones על הטפסים שלך? במיקום אסטרטגי, אתה יכול להם להיראות כמו כל עיצוב שאתה אוהב – משהו אקזוטי, אולי? או אולי רק פנינה אחת על כל מסמר? זה תלוי בך כמה מסובך ואיך יצירתי אתה הולך עם אבני חן, אבל אתה חייב להודות שהם מוסיפים סוג מסוים של ניצוץ לאירוע.

אוֹר Pink Coffin Nails with Rhinestones for Prom

4. נוצץ מבטא ציפורניים

אם אין לך הרבה זמן לעשות שוב את הציפורניים בזמן לנשף, או פשוט צריך יד עם משהו פשוט, עד לנקודה, ואלגנטי, איך אתה מרגיש לגבי עיצובים אלה מדהים? הם עירומים ופשוטים, אבל מסמר אחד נקרא להיות “הציפור המוצעת”. אתה יכול לשנות את המראה כולו של מניקור שלך רק על ידי הוספת אחד מסמר נצנצים, וזה בהחלט אחד הקלה של החבורה.

פָּשׁוּט Neutral and Glitter Prom Nail Design for Short Nails

5. ורוד וכסף ציפורניים מתכתי

איך אתה מרגיש לגבי פרחים? אם אתה נתקל שמלת ורוד או אפרסק יפה, תצטרך אפרסק יפה או מסמרים ורודים, בדיוק כמו אלה עיצובים מסמר אלגנטי לנשף 2023. למען הרשומה, אם אתה נתקל אלה מסמרים לעשות כמה ימים לפני אירוע הנשף בפועל, הקפד לטפל הציפורניים של כמה ימים בין פגישה לאירוע. הדבר האחרון שאתה רוצה הוא מסמר פרוע ברגע האחרון. השתמש כפפות גומי בעת ביצוע מנות ושתייה הידיים במים, ולוודא שיש לך מעיל העליון טוב על מנת לשמור על דברים יפים ומאובטחים.

וָרוֹד and Silver Metallic Nail Art Design for Prom

6. ניטרלי & זהב נצנצים מסמרים

קישוט cuticles הוא באמת עניין גדול עכשיו, ואם אתה מסתכל באמצעות rhinestones, נצנצים, או אפילו חוט מסמר אמנות, זה חייב להיות נראה אם ​​אתה רוצה להיות אופנתי ואלגנטי ב הנשף השנה. זה פשוט מאוד במקרה של הוספת קלטת הציפורן על עיקר עיקר הציפורן, פשוט משאיר את זה חצי ירח cuticle סעיף חינם, ולאחר מכן ציור עם האהוב שלך נצנצים בצל. מכסים את המעיל העליון ואתה טוב ללכת. האם החיים יכולים להיות פשוטים יותר?

ניטראלי and Gold Glitter Almond Nails for Prom

7. טרנדי אומבר ציפורניים מסמרים

אם אתה רוצה מסמרים נוצצים אומבר אופנתי כמו אלה עיצובים מסמר נהדר ואלגנטי לנשף 2023, תצטרך כמה דברים ביד. אתה רוצה את צבע בסיס אפרסקי, עירום בסיס, מעיל העליון, ולאחר מכן שני גוונים של נצנצים. במקרה זה, פנינה מכסף וזהב כחלחל. מניחים את נצנוץ בשני פסים על ספוג איפור, ולאחר מכן מניחים את הספוג על הציפורן. לאחר העיתונות, אתה צריך להישאר עם משהו שנראה קצת כמו זה, וכל מה שנותר לעשות הוא להחיל את המעיל העליון.

וָרוֹד and Sugar Glitter Ombre Nails for Prom

8. ורוד השיש מסמרים

ציפורני השיש הוורודים האלה מדהימים, לא? אם אתה על ציד עבור עיצובים מסמר אלגנטי לנשף 2023, אתה לא יכול ללכת רחוק מאוד עם ציפורניים השיש. הם תמצית האלגנטיות והמעמד. הם לא קשה מדי לעשות בבית, רק אם אין לך זמן להגיע אל סלון הציפורניים. ראינו שפע של הדרכות ב- YouTube, ויש לנו אפילו הצלחה גדולה מנסה לשחזר כמה נראה בבית מדי!

וָרוֹד Marble Nail Art Design for Prom

9. פסטל כחול & Rhinestones

ציפורניים אלה יש אווירה של סינדרלה עליהם, ואנחנו חושבים שזו הסיבה שאהבנו אותם כל כך הרבה. כדי לקבל מסמרים טוב כמו נסיכות פיות, תצטרך לוודא שיש לך בסיס טוב להתחיל לעבוד. לפני הציפורניים שלך אתה צריך לוודא שיש לך gotten להיפטר מכל שאר פולנית שאריות מן מניקור האחרון שלך. קובץ הציפורניים שלך למטה, ודא שנתת להם מעיל טוב של מעיל בסיס מיזוג, ואז הגיע הזמן להיות יצירתיים. אבל אתה צריך לדעת כי הציפורניים שלך ייראה טוב יותר אם אתה מטפל בהם קודם.

פַּסטֵל Blue Nail Art Design with Rhinestones

10. ניטרלי, מסמרים סוכר גליטר

ציפורניים מרקם הם באמת להיט גדול עכשיו, אלה מסמרים כמעט מתקתק הם דוגמה מושלמת של עיצובים מסמר אלגנטי לנשף 2023. יש להם רק את הסכום הנכון של משהו עליהם לעשות אותם באמת להתבלט מן הקהל, אבל בלי יותר מדי שזה לוקח את כל המראה שלך. אתה לא רוצה שזה יהיה על כל המראה שלך? ללא שם: ביליתי מספיק זמן להחליט על שמלה, איפור ושיער, אחרי הכל.

ניטראלי Sugar Glitter Almond Nails for Prom

No Replies to "23 עיצובים אלגנטי נייל עבור Prom 2023"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.