23 רעיונות גליצקי NYE – insightyv.com

23 רעיונות גליצקי NYE

11. עין סמוקי נוצצת

אהב את איפור העין נראה עם מטאטא של נצנוץ באמצע המכסה? אז זה הרעיון הבא יכול להיות בשבילך. במקום משולבת שחור וזהב זה האמן השתמש שחור וכסף. מחמאות שחורות וכסף זה את זה יפה. זה מראה צד אחד שיק. כל המוצרים המשמשים ליצירת מראה זה נמצאים בדף האמנים.

נוצץ Black Smokey Eye

12. גלאם גרין איפור עיניים

השנה החדשה היא חלק חג חגיגי אז למה לא ללבוש ירוק נוצץ כמו האופנה הזאת. האמן יצר מראה עין עשן עם מטאטא של נצנוץ ירוק מעל הדף. שמור על צבע השפתיים שלך טבעי, מנסה להימנע שפתיים אדומות כפי שהוא יגרום לך להיראות Christmassy לא NYE מוכן.

זוהר Green Glitter Eye Makeup

13. איפור עיניים כהה כהה

במקום להיות מבריק ומבריק אתה יכול ליצור מראה נצנוץ כהה. זה איפור עיניים יפה משתמש בצללים כהים עם קפיצה שחור שחור אניה. המראה הסתיים בניצוץ חום. אנחנו אוהבים את זה משולבת כהה זה יוצר מראה צד אופנתי ומתוחכם.

נוצץ Dark Glitter Eye Makeup

14. איפור עין ורוד

אם נראה איפור בהיר יותר את הדבר שלך אז אתה תאהב את הרעיון הבא שלנו. אמן זה יצר מראה יפה ורוד מראה המפלגה. איפור העין נוצר עם Huda ביץ במדבר דמדומים צבעים, עירוני דעיכה מתכות כבדות גליטר ליינר ו Eyeko Black Magic Eyeliner.

גליצי Pink Eye Makeup

15. עדין גליטר

לאחר מכן, יש לנו מראה נצנצים מאוד מתוחכם. העיניים משתמשות בגוונים חומים ונייטרליים חמים עם פיזור נצנוץ קטן על המכסה העליון והתחתון. זה מושלם עבור נשים שרוצות להצטרף במבט חגיגי נוצץ אבל בלי ללכת מדי על הדף. אנחנו אוהבים את הרעיון הזה!

עָדִין Glitter Eye Makeup Idea

16. איפור עיניים מודגש

אתה יכול להוסיף את העונות Trendiest צבעים האיפור שלך. איפור עיניים היא דרך קלה לשלב את חייבת להיות גוונים למראה המפלגה שלך. עיניים אלה להשתמש בצללים סגולים ורודים צלילים עם קפיצי אייליינר קלאסי. אתה יכול לנסות את זה עם צבעים מסוגננים אחרים כמו בורגונדי ועוד.

נוֹעָז Burgundy Eye Makeup

17. הניצוצות NYE

NYE צריך להיראות כי יהיה וואו. העיניים האלה יעשו בדיוק את זה. האמן יצרה עין העין נראה עשן עם אניה שחור קלאסי עם הרבה ניצוץ מעל הדף! אתה יכול להשתמש בסיס המראה ולהשתמש בכל צבע נצנצים. כמו הבסיס הוא שחור וחום רוב הצבעים האחרים יעבדו.

NYE Gold Glitter Eye Makeup

18. גליץ וגלמור איפור עיניים

האיפור הבא שלנו הוא המראה המנצנץ המושלם למסיבה. צל העין משמש בפינות החיצוניות כי בהדרגה מתערבב נצנצים כסף. זהו מראה רך ואלגנטי שיתאים לכולם. ריסים מודגש יהיה glam את המראה ואת מסקרה יהפוך את המראה מתוחכם.

כסף Glitter Smokey Eye Idea

19. זהב NYE

הבא, יש לנו רעיון איפור NYE כי הוא זהב, זוהר ומוכן למסיבה. העיניים יש צללית זהב מדהימה עם אניה קלאסית ריסים מודגש. המראה נוצר עם Morphe Brushes ג ‘קלין היל Palette, High Class פיגמנט ו Huda יופי Farah Lashes.

NYE Gold and Brown Smokey Eye Look

20. Glitter ו אייליינר

הרעיון הבא שלנו חייב להיות בעל איפור עיניים וצבע שפתיים. העיניים יש glamles glam glam בעוד השפתיים הן די נחמד. השילוב הזה נראה מדהים שיתאים לכולם. אתה יכול גם ללבוש צבע השפתיים ככה עם איפור עיניים אחרות.

זהב Glitter Eyes and Bold Lips

21. עיניים נוצצות מסוגננות

הנה עוד רעיון funky איפור עיניים נוצץ. נצנצים בשימוש זה הוא נועז מאוד יתפוס את העין של כולם. אתה יכול להשתמש בנצנוץ כזה כמו סוג של פס לטאטא אותו לאורך המכסה כולו. כך או כך נצנצים הוא חייב להיות. אנחנו אוהבים את האיפור בהשתתפות וזה יתאים לכולם.

מסוגנן Sparkly Eyes

22. איפור כסף גלייטר

אם אתם מחפשים עיניים מפלגת מדהים, אז זה רעיון האיפור הוא בשבילך. איפור זה נוצר עם הרבה מוצרים חובה, אשר ניתן למצוא בדף האמנים. איפור כמו זה יתאים לכל האירועים NYE ילך עם כל התלבושת.

 Silver Glitter Eye Makeup

23. Gold Glitter Eye Liner

לאחרונה על רשימת האיפור שלנו NYE זה נראה glam זוהר אייליינר. אם אתה אוהב את אייליינר קפיצי קלאסי, אז זה רעיון בשבילך. אתה עדיין מקבל את המראה אניה אבל יש לו ערב ראש השנה טוויסט. אתה יכול ליצור איפור כזה עם כל צבע נצנוץ.

זהב Glitter Eye Liner

אנו מקווים שמצאת את האיפור המושלם של NYE!

No Replies to "23 רעיונות גליצקי NYE"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.