23 דרכים לשלוף את אלת פו Locs

מחפש תסרוקת חדשה? אז שקול אלות faux locs. המיקומים הם סופר מסוגנן יתאים לכולם. אנחנו אוהבים אלים פו locs וחושבים גם אתה, אז מצאנו 23 של הדרכים הטובות ביותר כדי למשוך את הסגנון. יש רעיון שיער לכולם, מתסרוקות טבעיות תסרוקות תוססת עם צבעים נועזים. לא משנה מה הסגנונות שאתה אוהב, יש לנו רעיון בשבילך. תסתכל, אתה תהיה בקרוב ההזמנה הבאה שלך פגישה שיער!

1. אלילה פו לוקס בוב

רעיון השיער הראשון שלנו תכונות זה bob ברונד יפה. ברונד היא טכניקה צביעה המערבת מיזוג חום ובלונדיני יחד וכתוצאה מכך שיער חום בהיר עם מבט sunkissed. צבע זה ייראה מדהים עבור הקיץ, במיוחד בוב. אם בוב הוא לא בשבילך, ברונד פוקס locs ייראה יפה יותר מדי.

אֵלָה Faux Locs Bob

2. פו Locs עם מתולתל מסתיים

הבא, אנחנו רוצים להראות לך את אלה locs בוהמי מדהים! Boho locs הם כמו mermaid locs אבל הם קצת יותר רגוע כפי שאין להם את הגל. כפי שאתם יכולים לראות, אלה נראים מדהים כאשר שחוקים ארוכים וכאשר accessorized עם האזיקים. שיער כזה יתאים לכולם.

אֵלָה Faux Locs with Curly Ends

3. פוקס לוקס קוקו

מחפש updo מסוגנן? אז זה הרעיון הבא בשבילך. כאן יש לנו פוקס locs כי כבר מנוסח לקוקו. אנחנו אוהבים את הרעיון הזה שיער כי ההצהרה שלה עושה. אתה יכול ליצור מחדש את המראה דומה או אולי לנסות יותר locs. תסרוקת כזאת היא מושלמת עבור הקיץ.

אֵלָה Faux Locs Ponytail

4. אלוה ארוכה פו לוקס

הרעיון הבא שלנו כולל סופר ארוך פוקס locs עם אביזרים. אנחנו אוהבים את התספורת הזאת בגלל הקליפות ואורך השיער. פגזים נראים כל כך יפה כאשר שחוקים בשיער. תסרוקת כזאת תהיה אידיאלית לקיץ או לחופשות. אתה יכול ליצור מחדש את המראה הזה glam או לבחור קצר locs.

ארוך Goddess Faux Locs with Shells

5. אדום כהה פו Locs

אם אתם מחפשים תסרוקת חדשה, ואז לשקול צבע שיער חדש מדי. כאן יש לנו מקומות כהים אדומים כהים. גוונים אדומים כהים כמו זה בהשתתפות אחד הם יפים. אתה יכול ליצור מחדש את המראה דומה או אם אתה רוצה מבט נועז ואז לבחור אדום בוהק. מקומות ארוכים וקצרים ייראו נהדר באדום.

אפל Red Goddess Faux Locs

6. אלת קצר פו לוקס

מוקדם יותר את ההודעה אנו בהשתתפות מסוגנן בוב מקום בוב. כאן יש לנו רעיון נוסף בוב אבל זה אחד הוא בצבע שונה ויש לו אביזרים. אלה עבה locs ללא גל נראה מדהים עם האזיקים הצמה ואת מיתרי. הדבר הגדול על accessorizing היא שאתה יכול להשתמש בכל כבל צבע בכל עובי. שיער כזה יתאים לכולם, אתה יכול להשאיר את האביזרים החוצה מדי.

קצר Goddess Faux Locs

7. בלו פו לוקס

להבהיר את המראה שלך עם אלה האלה האלה הזהב כמו אלה! פוקס locs הם במגוון גוונים שונים, כולל בלונדינית בהירה, בלונד זהוב חום כהה. רעיון זה שיער מושלם עבור הנשים מחפש הצהרה עושה תסרוקת. מיקום מעצב שיער: ברמפטון, אונטריו.

בְּלוֹנדִינִית Goddess Faux Locs for Summer

8. אלת פו Locs Half Updo

לאחר מכן, יש לנו רעיון סטיילינג עבור faux שלך locs. Goddes פוקס locs יכול להיות מעוות, הצמיד, קשור, אתה שם את זה, לתוך סגנונות כל כך יפה! זוהי דרך מצוינת לקבל את השיער מתוך הפנים שלך, והוא רעיון נהדר עבור כל מי שרוצה תסרוקת קלה, אלגנטית. ניתן ליצור מחדש מראה דומה או לנסות את אותו סגנון עם מיקומים קצרים יותר. מותג השיער הוא יופי אלופי נובי.

אֵלָה Faux Locs Half Updo

9. אלילה שחורה פו לוקס

מחפש תסרוקת זוהרת? אז זה לבחור הבא יכול להיות בדיוק מה צריך! כאן יש לנו locs ארוך כי כבר נפרדו בצד כבר accessorized עם השרוול. זהו סגנון מדהים שיתאים לכל אחד. דינמיט אוסף שיער אלת locs שימשו כדי ליצור את המראה הזה.

מאוד יפה Goddess Faux Locs with Cuffs

10. גבוה קוקו לוקס

הרעיון הבא שלנו הוא אופנתי ועצבני. אלה faux locs כבר מנוסח לתוך קוקו גבוה. יש גם אביזרים מדי. תסרוקת זו תיראה מדהים במהלך הקיץ. יש כמה דרכים אתה יכול ליצור מחדש את המראה הזה. אולי לנסות קצר locs, locs בצבע שונה או עם אביזרים שונים.

גָבוֹהַ, Goddess Faux Locs Ponytail

No Replies to "23 דרכים לשלוף את אלת פו Locs"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    4 + 5 =