23 יצירתיים DIY Halloween רעיונות איפור | insightyv.com

23 יצירתיים DIY Halloween רעיונות איפור

רוצה איפור ליל כל הקדושים, כי אתה יכול ליצור את עצמך בבית? אז אתה צריך לבדוק שלנו 23 יצירתי DIY Halloween רעיונות איפור. ישנם עיצובים עבור כל רמה אם החדש שלך עם איפור או מקצוען. יש לנו רעיונות עבור תחפושות מפחיד, תלבושות חמוד ועוד. תסתכל על למצוא את המועדפים שלך.

1. עיניים חסרות איפור

האיפור הראשון שלנו יוצר את האשליה כי גלגלי שלה חסרים. זוהי טכניקה מאוד מפחיד זה ייראה מדהים עבור כל צד. אתה יכול להוסיף את הרעיונות שלך כמו דם מזויף. העיניים החסרות נוצרו עם BH קוסמטיקה קח אותי לצלחת ברזיל, מלוטש איפור הפחתת הצבעים ואת אנסטסיה בוורלי הילס אבקת קונטור.

חָסֵר Eyes Makeup for Creative DIY Halloween Makeup Ideas

2. קריסטל עיצוב גולגולת

אם אתם מחפשים משהו יצירתי מודגש, ואז הבחירה הבאה שלנו היא בשבילך. הרעיון הבא הוא עיצוב שלד קריסטל איפור. איפור כמו זה ייקח הרבה מאמץ וזמן אבל זה יהיה שווה את זה. אתה יכול ליצור מחדש את זה עם אבני חן בכל צבע. איפור שלד כזה יהיה להיט בכל מפלגה.

גָבִישׁ Skull Design for Creative DIY Halloween Makeup Ideas

3. Ventriloquist דמה איפור

Ventriloquist dummies הם מאוד מצמרר, מה שהופך אותו בחירה תלבושת נהדר עבור ליל כל הקדושים. הבחירה הבאה שלנו מראה איך איפור דמה אירי יכול להיראות. היא יצרה פה צוחק על סנטרה אשר נותן את האשליה כי הפה שלה הוא בעצם פה דמה. אתה יכול למצוא הרבה מדריכים מקוונים עבור איפור כזה.

פִּיתוֹם Dummy Makeup for Creative DIY Halloween Makeup Ideas

4. עיפרון דרך האף

מחפש רעיונות איפור כי הם דוחים ומבעיתים? אז זה בשבילך. זה רעיון האיפור מראה עיפרון עובר כאן האף. איפור כמו זה ידרוש בפועל אבל זה משהו שאתה יכול ליצור מחדש בבית. יש הרבה מדריכים כדי להראות לך איך להשיג מראה מציאותי. דם מזויף הוא חובה!

עִפָּרוֹן Through the Nose for Creative DIY Halloween Makeup Ideas

5. איפור קרם יצירתי

Unicorns הם בחירה פופולרית פופולרי עבור ליל כל הקדושים השנה. יש הרבה עיצובים חדקרן שם בחוץ, זה אחד יצירתי וייחודי. אנחנו אוהבים את הצבעים המשמשים וחושבים שהקרן נראית מיסטית. אתה יכול ליצור משהו כזה או שאתה יכול לקנות סרט קרן חדקרן. רק לוודא שאתה הולך על כל האיפור.

יְצִירָתִי Unicorn Makeup for Creative DIY Halloween Makeup Ideas

6. איפור כהה כהה

תלבושות המכשפות משוחק על ידי שנה לאחר שנה. אז, למה לא ליצור איפור מכשפה נראה כי הוא יצירתי וייחודי. תפר את האיפור הירוק ואת האף הארוך ותחליף אותו באיפור כהה. המראה האיפור הוא glam ומפחיד. הקווים הוורידים השחורים נראים מפחידים. אנחנו אוהבים את הרעיון הזה איפור ליל כל הקדושים שונים.

אפל Witch Makeup for Creative DIY Halloween Makeup Ideas

7. מיסטי בתולת ים איפור

רעיון איפור מיסטי וקסום נוסף הוא בת הים. Mermaids הם בחירה מצוינת עבור ליל כל הקדושים. אתה יכול ליצור מחדש את איפור בתולת הים שלך בכל צבע. כדי ליצור בקלות את קנה המידה נראה בבית אתה יכול לקנות סטנסיל. זה ייתן לך קשקשים מציאותיים בתולת ים.

מיסטי Mermaid Makeup for Creative DIY Halloween Makeup Ideas

8. איפור בובה מצמרר

בובות הם מאוד מצמרר, מה שהופך את רעיון האיפור הבא שלנו מושלם עבור ליל כל הקדושים. זה איפור בובה עושה את העיניים נראה גדול השפתיים בובה להיראות מפחיד. אנחנו אוהבים את מתווה הלב. העור בתוך הקו הוא בהיר יותר מאשר העור הטבעי שלה, אשר נותן לה מראה חיוור. כאשר השיער שלה הוא למטה ואת התאורה כהה זה ייראה כמו צורת פניה בפועל.

מְצַמרֵר Doll Makeup for Creative DIY Halloween Makeup Ideas

9. שלד נוצץ

אם אתה רוצה איפור ליל כל הקדושים כי יהיה וואו, אז לבחור הבא הוא בשבילך. יש לה איפור שלד קלאסי כהה עם אבני חן נוספות נוצצות. איפור כזה ייקח זמן ומאמץ אבל התוצאה הסופית יהיה שווה את זה. יש הרבה מדריכים מקוונים כדי לעזור עם הטכניקה שלד.

נוֹצֵץ Skeleton for Creative DIY Halloween Makeup Ideas

10. מצבת פסל איפור

הבחירה הבאה שלנו מאוד יצירתית וייחודית. איפור זה נועד להפוך את הלובש נראה כמו פסל המצבה. בתי הקברות מפחידים ואת הפסלים הם כל כך איפור כמו זה יהיה להיט בכל מסיבת ליל כל הקדושים. יש הדרכות באינטרנט כדי לעזור לך להשיג את המראה פסל. עם הזמן בפועל יהיה לך תלבושת DIY מדהים.

מַצֵבָה Statue Makeup for Creative DIY Halloween Makeup Ideas

No Replies to "23 יצירתיים DIY Halloween רעיונות איפור"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    66 + = 73