23 אלגנטי ויפה bridesmaid רעיונות שיער | insightyv.com

23 אלגנטי ויפה bridesmaid רעיונות שיער

כאשר אתה מארגן חתונה זה לא רק על בחירת כלות השיער והלבוש. אתה צריך גם לשקול את bridesmaids לחפש את היום הגדול. כולנו שמענו סיפורים של סיוט שושבינה שמלות ותסרוקות, לא נותנים לזה לקרות השושבינות שלך! כדי לתת לך כמה רעיונות מצאנו 23 רעיונות מדהימים שושבינת הכלה. יש תסרוקת לכל נושא החתונה.

1. מעופפים מהודר אפולו

ראשית, יש לנו את זה updo מעוקל מדהים. תסרוקת זו היא משוחררת אשר נותן לו מראה אלגנטי ורומנטי. משהו כזה יהיה מושלם לכלה או לשושבינה. אתה יכול להשאיר אותו כפי שהוא או ג ‘אז זה עם אביזר כמו פרח.

מְסוּלסָל Updo for Bridesmaid Hair Ideas

2. סגנון קלוע פרחוני

הסגנון הבא שלנו הוא מדהים! הוא כולל קוקו קלוע עם פרחים יפים, ורודים כל הדרך למטה הצמה. תסרוקת כזאת תלבש כל שושבינה. לקבלת רעיונות אחרים bridesmaid שיער אתה יכול לבחור את הפרחים האהובים עליך, פרחים האהובים עליהם או פרחים התואמים את הזר ואת השמלות. אפשרויות הסטיילינג הן אינסופיות.

פִּרחִי Braid for Bridesmaid Hair Ideas

3. קלוע קלוע

לחמניה היא בסגנון מסורתי. זה אלגנטי ופשוט מה שהופך אותו מושלם לחתונה. תן את לחמנייה קלאסי טוויסט ולהפוך אותו לחמניה קלוע. אתה יכול להשיג מראה מדהים כמו זה. זה יתאים כל השושבינה ואפילו את הכלה.

קָלוּעַ Bun for Bridesmaid Hair Ideas

4. תסרוקת חצי גלית

אם updo הוא לא מה שאתה מחפש אז זה חצי waveo גלי הוא בשבילך. אתה מקבל את הטוב משני העולמות עם תסרוקת זו כי השיער הוא איכזב אבל יש להרים עם הצדדים משוך לאחור. סגנון כזה יהיה מדהים, אתה יכול ליצור מחדש את הגלים, ללכת על תלתלים מלאים או ללכת על מראה חלק ומבריק.

גַלִי Half Up Hairstyle for Bridesmaid Hair Ideas

5. עטופים לחמנייה נמוכה

לחמניות נמוכות הן בחירה מצוינת עבור כלות bridesmaids. זהו סגנון שיער זה נראה זוהר, יש דרכים רבות כדי סגנון זה נראה אבל אתה יכול לקבל את השיער עטוף כמו זה. איפה הלחמנייה פוגשת את הראש, יש משהו wips של השיער רק גלישת לחמניה. לקבלת חוף או חתונה בקיץ אתה יכול להוסיף פרח טרופי.

עָטוּף Low Bun for Bridesmaid Hair Ideas

6. Boho שושבינת הכלה

תכנון חתונה נושא בוהו? אז זה תסרוקת יכול להיות בשבילך. הוא כולל סגנון גל רגוע הוא סיים את עם ראש נוצץ. את headband jazzes את השיער מזדמנים אז זה מושלם עבור bridesmaid. אתה יכול לשים סרט כזה על שיער ישר או מתולתל.

בוהו Bridesmaid Headband for Bridesmaid Hair Idea

7. צפרדע קלועה

זנב סוס לא יכול להיות הסגנון הראשון שעולה על הדעת כאשר חושבים על רעיונות שיער שושבינה. עם זאת, קוקו יכול להיות בחירה יפה עבור bridesmaid. זה קוקו תכונות צמיד בצד מסוגנן כי glams את השיער לעשות. סגנון זה ייראה יפה עם כמה פרחים הוסיף או אבני חן.

קָלוּעַ Ponytail for Bridesmaid Hair Ideas

8. פרחים שיער אביזר

זה תסרוקת הבא מראה כיצד יפה accessorize השיער לחתונה. הלחמנייה המתולתלת היתה נראית יפה ככל שהיתה, אבל הפרחים שנוספו מוסיפים מגע של אלגנטיות המושלמת לחתונה. אתה יכול להוסיף פרחים כמו זה updos אחרים.

פִּרחִי Hair Accessory for Bridesmaid Hair Ideas

9. מוהוק קלוע

רוצה סגנון edgier עבור bridesmaids שלך? לאחר מכן לשקול Mohawk קלוע. זה סגנון מדהים משתמש צמות ליצור Mohawk מזויפים. זה יתאים כל bridesmaid וכל נושא החתונה. סגנון כזה הוא מושלם עבור bridesmaids אופנתי כי עדיין רוצה להיראות אלגנטי.

קָלוּעַ Mohawk for Bridesmaid Hair Ideas

10. לחמניה גבוהה רופפת

לחמניות גבוהות נהדרות עבור מקבל מראה זוהר. ליצור סגנון זה משוחרר ויש לך תסרוקת רומנטית מושלמת לחתונה. משהו כזה יתאים לכלה או לשושבינות. אתה יכול להוסיף כמה אביזרי שיער כגון אבני חן או פרחים.

מְשׁוּחרָר High Bun for Bridesmaid Hair Ideas

No Replies to "23 אלגנטי ויפה bridesmaid רעיונות שיער"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    93 − 92 =