23 חמוד בינוני Box Braids אתה צריך לנסות | insightyv.com

23 חמוד בינוני Box Braids אתה צריך לנסות

רוצה לשנות את השיער שלך אבל לא יודע איזה סגנון לבחור? אם כן, אתה במקום הנכון. מצאנו 23 קופסאות קופסה בינוניות בינוניות. יש לנו משהו עבור כולם, כולל רעיונות צבעוניים, צ ‘יקים בינוני צ’ יק ורעיונות על איך לסדר אותם. תסתכל, אתה תהיה מפונק עבור הבחירה!

1. חמוד בינוני Box braids

הרעיון הראשון בינוני צמה תיבת אנחנו רוצים לחלוק איתכם הוא זה בוב קלוע חמוד. זה יפה וקל ללבוש תסרוקת שיתאים לכל אדם בכל הגילאים. יצירת תסרוקת כמו בהשתתפות כדי לשמור על מראה פשוט ומסוגנן או אם אתה רוצה שיער נועז, להוסיף כמה צבעים או אביזרים.

חָמוּד Medium Box Braids

2. בינוני Box Braids עם זהב האזיקים

לאחר מכן, יש לנו צמות תיבת בינוני שנראה מתאים למלכה. הצמות היו מנוסח לתוך בוב בינוני עם חלק באמצע ו סיימו את עם אביזרים זהב. זוהי תסרוקת מדהימה שייראה מדהים אם אתה רוצה להיראות כמו אלת glamess.

בינוני Box Braids with Gold Cuffs

3. accessorized, Chunky בינוני צמות

בעת בחירת אביזרים אתה לא צריך להיצמד לסגנון אחד, אתה יכול לשלב אותם יחד כמו התספורת הבאה שלנו. השיער היה קלוע לתוך צמות חסון עם חבלים ואזיקים הצמה. אנחנו אוהבים את החבלים ואת האזיקים יחד כי הם נראים טרנדי וייחודי. אתה יכול לבחור זהב כמו בהשתתפות או לנסות צבעי כבל שונים.

מאובזר, Chunky Medium Box Braids

4. בלונדינית בינונית Box Braids

אם אתה רוצה תסרוקת חדשה שנותנת את המראה שלך להרים ואז צמות בלונדינית יכולה להיות הדרך לעשות את זה. בלונדינית ייתן לך מראה אופנתי, sunkissed ובהיר, לא משנה העונה. דרך אופנתית ללבוש בלונדינית היא כמו התמונה בהשתתפות. אתה יכול לראות כמה יפה הבלונדית נראה כאשר קלועה עם צבעים אחרים. בחר גוונים רב עבור סגנון מבט טבעי או צליל בלונדינית אחת עבור תסרוקת הצהרה.

בְּלוֹנדִינִית Medium Box Braids

5. צמות תיבת בוב

הרעיון הבא שלנו מציג בגודל בינוני צמות תיבת כי כבר מנוסח לתוך בוב שיק. בוב הוא מלוטש ומסוגנן בשל הצמות מאוד מסודר למדי. המראה הכללי הוא יפה וקל ללבוש. אתה יכול ללבוש תסרוקת כזאת בכל מקום ואתה תיראה מדהים.

לְהַחלִיק and Stylish Box Braids Bob

6. אופנתי בינוני אורך אורך Braids

מחפש חדש אופנתי “לעשות? אז זה תסרוקת בשבילך. כאן יש לנו chunky בינוני אורך צמות תיבת כי כבר מנוסח לתוך הצד בצד. הצמות יש גם accessorized עם מיתרי מסוגנן. זהו מראה מדהים שיתאים לכל אחד ואתה יכול ליצור מראה ייחודי על ידי הוספת כבלי צבע שונים.

טרנדי Medium Length Box Braids

7. הצהרת צמות בינוניות עם חרוזים

לאחר מכן, יש לנו שיק ו הצהרה עושה רעיון. אלה באמצע הצמות תיבת אורך כבר מעוצב בצורה חלקה ויש לי חרוזים יפה בתחתית. זוהי דוגמה מדהימה של איך אתה יכול להתאים את אביזרי השיער שלך איפור התלבושת שלך כדי ליצור מראה אופנתי, מתואמת. אנחנו אוהבים את זה!

הַצהָרָה Medium Box Braids with Beads

8. בינוניות ג’מבו Box Box

מעדיף צמות chunkier? אז זה נראה הבא בשבילך. כאן יש לנו צמות תיבת ג’מבו כי כבר מנוסח לתוך bob יפה. אתה יכול ליצור מחדש את המראה הזה או לבחור צמות ארוכות יותר כדי להתאים את הטעם שלך. סגנון עם או בלי אביזרי שיער כי כך או כך, יהיה לך תסרוקת מדהימה.

בינוני Jumbo Box Braids

9. קטנים צמות Box בינוני

רוצה להיראות אלגנטי ואלגנטי? אז זה רעיון השיער בשבילך. כאן יש לנו צמה תיבת בוב כי תכונות צמות דקים וקטנים יותר ויש לו חלק במרכז. כל האלמנטים האלה ליצור תסרוקת יפה שייראה מדהים על כל אחד. אתה לא צריך להוסיף כל צבע או אביזרים כי שיער כזה נראה מדהים כפי שהוא.

קָטָן Medium Box Braids

10. חצי, חצי למטה סגנון

הרעיון הבא שלנו הוא חצי אופנתי קוקו למעלה. אנחנו אוהבים ponytails קלועה כי הם נראים כל כך עצבני ומסוגנן. זה כולל צמות תיבת chunky בזנב סוס בינוני. השיער יש גם accessorized עם חבלים ואזיקים. קוקו כזה יהיה מדהים עבור קיץ וחופשות.

חֲצִי Up, Half Down Box Braids Ponytail

No Replies to "23 חמוד בינוני Box Braids אתה צריך לנסות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    5 + 5 =