23 חמוד בינוני Box Braids אתה צריך לנסות – insightyv.com

23 חמוד בינוני Box Braids אתה צריך לנסות

11. אורך בינוני צמות דקות

לאחר מכן, יש לנו צמות תיבת חמוד ומסוגננת להראות לך. השיער הוא אורך בינוני וכולל צמות מלוטש עם השרוול צמה. שיער כזה יתאים לכל אחד, בכל הגילאים. אתה יכול ליצור מחדש את המראה הזה או להוסיף אביזרים נוספים או אפילו לנסות צבע מודגש.

בינוני Length Thin Box Braids

12. שכבות בינוניות

גדול, צמות chunky נראה מדהים. לא רק לקחת את המילה שלנו על זה, לבדוק את הבחירה הבאה. השיער כבר קלוע לתוך הכלה צמות והוא גמור עם האזיקים מסוגנן. אנחנו אוהבים את הרעיון הזה שיער, אתה יכול ליצור מחדש את המראה או לנסות ללא חפתים האזיקים כפי שהוא ייראה יפה כמו שזה.

מְרוּבָּד Medium Box Braids 

13. שיק בוק ברייד בוב

אם אתה רוצה glam את המראה שלך וללכת על סגנון מתוחכם יותר, אז זה bob קלוע יכול להיות הדרך לעשות את זה. הצמות תיבת די עבה באורך בינוני והמראה הוא פשוט ככה. זה לא צריך שום דבר אחר, זה נראה אלגנטי ללא מאמץ ומסוגננת.

מְסוּגנָן Box Braid Bob

14. מדהימה

אנחנו אוהבים כל תסרוקת מובלט על רשימות הבחירה שלנו, אבל זה אחד האהוב. רעיון זה מראה איך אתה יכול accessorize הצמות שלך להסתכל משפט עושה מדהים. הצמות באורך בינוני אורך כבר accessorized עם חפתים זהב צעיף ו headscarf יפה. עם headscarves אתה יכול לערבב את המראה שלך כל יום.

מאובזר Medium Box Braids

15. פשוט ומסוגנן בוב קלוע

האם תסרוקות נועזות לא בשבילך? אז זה הרעיון הבא יכול להיות מה שאתה מחפש. את הקופסאות תיבת היו מנוסח לתוך בוב אלגנטי עם צד בצד. זוהי תסרוקת פשוטה אך מסוגננת כי ייראה יפה על כולם. בוב כזה ייראה נהדר גם לגזור לתוך חצי חצי למעלה, למטה גם בסגנון.

פָּשׁוּט and Stylish Braided Bob

16. צמות תיבות בינוניות עם צבע

לאחר מכן, יש לנו רעיון צבע מודגש. צמות הקופסא נמצאות בטון אדום חם עם אזיקי צמה זהב. צבע זה יתאים בכל עונה במיוחד בקיץ ובסתיו. זה גם צבע מסוגנן כי זה יתאים לכל אחד. ניתן ליצור מחדש את המראה הזה או לבחור צבע נועז יותר.

בינוני Box Braids with Color

17. גלאם בינוניות Box Braids

גלאם את המראה שלך עם צמות יפה כמו אלה. הצמות בינוני הם אלגנטי ומסוגנן עם עיצוב חצי יפה. צמות אלה נפרדו בצד אבל זה סגנון ייראה נהדר עם חלק מרכז מדי. צמות כאלה ייראו גם מדהימות בצבע אחר. אנו ממליצים בורגונדי, קרמל או בלונדינית.

בינוני Box Braids Styled into a Bob

18. צמות תיבת עם חרוזים Chunky

אנחנו אוהבים צמות עם חרוזים. אתה יכול לקבל סגנון קלוע פשוט אבל לעשות את זה ייחודי לך באמצעות חרוזים. זה התספורת הבאה משתמש חרוזים chunky. אתה יכול ליצור מחדש את המראה הזה עם כל חרוזים על פי בחירתך. בחר בהיר למראה תוסס, או מתכתי למראה אופנתי.

מְרוּבָּד Box Braids with Chunky Beads

19. צמות בינוניות גדולות

צמות תיבת גדול נראה אופנתי. יהיו לך פחות צמות אבל זה יוצר מראה סיים מסוגנן. זה הרעיון הבא מראה דרך יפה ללבוש פשוט, צמות תיבת chunky ואביזרים נראה מדהים מדי. Recreate זה תסרוקת או לנסות את הצמות בלי אביזרים.

גָדוֹל Medium Box Braids for Summer

20. צמות דקות בוב

הרעיון הבא שלנו כולל בוב מסוגנן עם צמות דקות. כפי שאתה יכול לראות, אתה יכול לקבל הרבה יותר צמות בדרך זו לעומת הצמות בהשתתפות לעיל. אנחנו אוהבים איך השיער על הצד מדי. תסרוקת כזאת היא מושלמת עבור נשים שרוצות מראה חדש שיק.

דַק, Medium Box Braids Bob

21. בוב קלוע

אנחנו חושבים שהצמות עם פרידה צדדית כל כך מסוגננות. הנה דוגמה איך ללבוש את המראה. הצמות על הצד הקצר יותר, אבל אתה יכול לקבל את הצמות יותר אם אתה רוצה. שיער כזה יתאים לכל אדם לכל אירוע – מעבודה עד לילה outs.

קָלוּעַ Inverted Bob

22. בורגונדי בינוני Box Braids

לאחר מכן, יש לנו רעיון צבע אחר. אלה צמות תיבת הם צליל בורדו יפה. צבע כזה ייראה מדהים כל השנה, במיוחד בסתיו. אתה יכול ליצור מחדש את החלק הזה נראה בצד או יש צמות באורך בינוני בסגנון שלך.

בורגונדי Medium Box Braids

23. אופנתי בינוני בוב

אחרון ברשימה שלנו זה אופנתי בינוני באורך בינוני. הצמות עקומות מעט סביב הפנים אשר נותן לו מראה יפה. תסרוקת כמו זה יתאים לכולם ואתה יכול accessorize ולהוסיף צבע מדי. אנחנו אוהבים את המראה הזה. אתה יכול גם לנסות את הסגנון הזה עם צמות עבות מדי.

טרנדי Medium Braided Bob

אנו מקווים שמצאתם את הצמות האהובות עליכם!

No Replies to "23 חמוד בינוני Box Braids אתה צריך לנסות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.