23 פשוט עם עיניים ללכוד ציפורניים עיצובים | insightyv.com

23 פשוט עם עיניים ללכוד ציפורניים עיצובים

ציפורניים צהובות

יצירת עיצובים מסמר funky לא קשה כמו שאתה עשוי לחשוב. הבחירה הבאה שלנו תכונות עיצוב צבע וחצי. מחצית הציפורן צהובה וחצי היא צבע הציפורן הטבעי. אתה פשוט צריך לשים קלטת על החלק שאתה לא רוצה לצייר ולאחר מכן לצייר את העיצוב חצי שלך. נסה את צהוב או צבע שונה עבור מראה ייחודי.

פאנקי Yellow Nails for Simple Yet Eye-Catching Nail Designs

12. עדין כסף מניקור Glitter

לאחר מכן, יש לנו רעיון אלגנטי לבן וכסף נוצץ עיצוב מסמר. הלבן והכסף מחמיאים זה לזה בצורה מושלמת. מסמרים כמו אלה יהיה נהדר עבור חתונה או אירוע מיוחד. אתה יכול לנסות זהב נצנצים עם עיצוב זה.

עָדִין Silver Glitter Manicure for Simple Yet Eye-Catching Nail Designs

13. ציפורניים סגולות חמודות

סגול בהיר הוא בחירה יפה לק. זה עובד טוב מאוד עם צבעים אחרים. על זה מניקור, סגול כבר משוחק עם גבישים לבנים וקטנים. השילוב הוא חמוד מאוד. אתה יכול ליצור מחדש את המראה סגול עם רק פולנית לבן או רק את אבני החן. אם יש לך זמן לנסות את שניהם!

חָמוּד Purple Nails for Simple Yet Eye-Catching Nail Designs

14. לבן לבן וזהב

אם אתה אוהב את הרעיון רצועת מתכת מ קודם לכן את ההודעה אז אולי אתה אוהב את זה. הרעיון הוא זהה עם קלטת מתכתי אבל יש שני רצועה אחת רצועה עיצובים מסמר. הצבעים המשמשים גם הם שונים כמו מניקור זה משמש לבן וזהב. לבן וזהב הוא משולב צבע אופנתי. מסמרים כמו אלה יהיה מושלם עבור לילה או אירוע מיוחד.

מְסוּגנָן White and Gold for Simple Yet Eye-Catching Nail Designs

15. ציפורניים פרל יפה

קישוטים הם דרך מצוינת לג'אז את המניקור שלך. זה רעיון העיצוב הבא כולל מסמרים כחולים בהירים עם מסמר מבטא פנינה. הפנינים מוסיפות אלגנטיות מיידית למראה שלך. פנינים גם ללכת עם רוב הצבעים כך שתוכל ליצור מחדש את העיצוב הזה עם גוונים שונים פולנית.

יפה Pearl Nails for Simple Yet Eye-Catching Nail Designs

16. מניקור פינק מסוגנן

הרעיון הבא שלנו הוא פשוט אבל מסוגנן. הוא כולל גוון ניטרלי בהיר עם ורוד מסמר מבטא כרום. אתה רק צריך שני לקים כדי ליצור את המראה הזה. אז, זה קל ולא ייקח הרבה זמן להשלים. אנחנו אוהבים את העיצוב הזה וחושבים שזה ייראה מדהים בצבעים אחרים

מסוגנן Pink Manicure for Simple Yet Eye-Catching Nail Designs

17. כסף מסמרים דוט

הנה עוד קישוט פשוט. זה מניקור אופנתי יש נקודות כסף על שני מסמרים. זהו רעיון יצירתי קל לשחזר. אתה יכול לקנות כמה נקודות כסף או להשתמש קצת פולנית כסף. אם אתה לא אוהב את הכסף אתה יכול לנסות צבע אחר.

כסף Dot Nails for Simple Yet Eye-Catching Nail Designs

18. עיצוב בהיר כחול לבן

לאחר מכן, יש לנו מניקור כחול בעל רצועת לבן דקה צבוע בראש. יש מניקור צרפתי להסתכל על זה אבל כמו רצועת לבן הוא רזה זה נראה אופנתי. אתה יכול להשתמש פולנית לבנה כדי ליצור את זה אבל תצטרך יד יציבה. עם תרגול למרות שזה יהיה מדהים.

אוֹר Blue and White Design for Simple Yet Eye-Catching Nail Designs

19. צבע יצירתי ציפורניים מסמרים

הנה מניקור צרפתי עם טוויסט יצירתי. במקום קו לבן נקי יש עיצוב טפטוף במקום. זהו עיצוב עדין ומסוגנן עבור הציפורניים שלך. יש הרבה לצייר טפטפות סטנסילים זמין באינטרנט. אתה יכול אפילו לנסות לצייר את העיצוב בצבעים שונים.

יְצִירָתִי Paint Drip Nails for Simple Yet Eye-Catching Nail Designs

20. מסמרים צרפתיים

תן למניקור הצרפתי שלך טוויסט על ידי הוספת טיפים כחולים במקום אלה לבנים. זוהי דרך מעודנת לג'אז את המניקור הרגיל שלך. ברגע שיש לך ניסה כחול אתה יכול לנסות צבעים אחרים. אפשרויות העיצוב הן אינסופיות. ציפורניים אלה תכונה אור כחול כהה מאוד. אנחנו אוהבים את זה משולבת צבע.

כָּחוֹל French Nails for Simple Yet Eye-Catching Nail Designs

21. מסמר מבטא Spotty

עיצובים מסמר ספוט הם חמודים ו שיק. אתה יכול בקלות ליצור נקודות עם עט מסמר רזה עט. ציפורניים אלה תכונה עיצוב נקודה מסמר נצנצים. אם אתה רוצה אתה יכול לנסות גם את הנקודות ואת נצנצים או שאתה יכול פשוט לבחור נקודות. אמנות מסמר ספוטי יכול גם יש מראה וינטאג '.

לֹא יַצִיב Accent Nail for Simple Yet Eye-Catching Nail Designs

22. מניקור שחור Glitter

אתה לא צריך לבחור צבעים רכים וקלים, אתה יכול לנסות צבעים כהים. ציפורניים אלה תכונה כחול כהה ושני מסמרים נצנצים שחורים. ציפורניים כאלה הם מושלמים עבור הסתיו והחורף. שחור נצנצים גם נראה נהדר על הלילה החוצה. כל מה שאתה צריך הוא פולנית נצנוץ שחור צבע אופציונלי כהה עבור הציפורניים האחרות.

פָּשׁוּט Yet Eye-Catching Nail Designs

23. אלגנטי ורוד ציפורניים Glitter

אחרון ברשימה הוא זה ורוד עיצוב נצנצים. במקום להיות נצנצים להיות בחלק העליון של הציפורן היא לאורך התחתונה במקום. זהו עיצוב פשוט ויצירתי שיתאים לכל אורך הציפורן. אתה יכול אפילו לנסות את העיצוב הזה עם צבע אחר במקום ורוד.

אֵלֶגַנטִי Pink and Glitter Nails for Simple Yet Eye-Catching Nail Designs

אנו מקווים כי אתה כבר בהשראת אלה פשוטה ועיצובים ציפורניים המושכים את העין.

No Replies to "23 פשוט עם עיניים ללכוד ציפורניים עיצובים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 2 = 5