23 מיטב רעיונות ליל כל הקדושים איפור – insightyv.com

23 מיטב רעיונות ליל כל הקדושים איפור

11. איפור השראה פרנקנשטיין

עיצוב האיפור הבא שלנו כבר בהשראת פרנקנשטיין. היא השתמשה תפרים ירוקים ושחורים קלאסי אבל נתן לו טוויסט עם איפור יפה. אנחנו אוהבים את הרעיון הזה כמו שזה חדש לקחת על אופי ליל כל הקדושים פופולרי. משהו כזה יהיה די פשוט כדי ליצור מחדש.

פרנקנשטיין Inspired Makeup for Best Halloween Makeup Ideas

12. יצירתי איפור קנדי

מחפש רעיונות איפור ליל כל הקדושים, כי הם יותר של לטפל מאשר טריק? אז זה רעיון האיפור הבא יכול להיות בשבילך. האמן יצר מראה ממתקים מהנה ומיוחדת. יש לה איפור גלאם בצד אחד, ממתקים מהנה מצד שני. אתה יכול ליצור מחדש את זה באמצעות כל ממתק האהוב עליך.

יְצִירָתִי Candy Makeup for Best Halloween Makeup Ideas

13. מכשפה ליל כל הקדושים איפור

תפרים הם טכניקת איפור גדולה ללמוד. אתה יכול להשתמש תפרים עבור מגוון רחב של נראה כולל Frankenstein, רוחות רפאים, זומבים ועוד. זה איפור האמן בשימוש תפרים כדי ליצור ליל כל הקדושים נראה מכשפה. זהו עוד רעיון איפור שבו אתה יכול להסתכל glam ו מפחיד.

מְכַשֵׁפָה Halloween Makeup for Best Halloween Makeup Ideas

14. איפור צבי

צבי איפור רעיונות ליל כל הקדושים הם בדרך כלל חמוד אבל זה לבחור הבא מראה כי איפור צבי יכול להיראות מפחיד. היא השתמשה בצבעים בהירים מאוד על עיניה ועל שפתיה והוסיפה כמה אבני חן נוצצות. המראה כבר סיים עם קשרים עין כהה קרניים. אתה יכול לקבל קשרים המכסים את העין כולה כפי שאתה יכול לראות אלה ליצור איפור מושלם עבור ליל כל הקדושים.

צְבִי Makeup for Best Halloween Makeup Ideas

15. ליל כל הקדושים ליצן

לאחר מכן, יש לנו איפור הליצן כי הוא גם מפחיד וחמוד. ליצן יש שלד להסתכל אליו ומשתמש איפור כהה. השפתיים והאף יש נצנוץ אדום אשר עושה את המראה יפה. יש הרבה מדריכים מקוונים כדי לעזור לך ליצור את הליצן השלד.

ליל כל הקדושים Clown for Best Halloween Makeup Ideas

16. די פרל איפור

רוצה רעיונות ליל כל הקדושים איפור כי הם די יצירתי? אז זה לבחור הבא בשבילך. אמן זה יצר איפור גלאם וסיים את זה עם פנינים. היא השתמשה הרבה פנינים אשר יוצרת מראה תלבושת ייחודית. אתה יכול ליצור את זה מחדש עם פנינים או פנינים. אם אתה רוצה לחפש כהה עבור ליל כל הקדושים ואז להשתמש כהה יותר.

יפה Pearl Makeup for Best Halloween Makeup Ideas

17. איפור כרטיס מאיים

הבחירה הבאה שלנו יוצרת איפור איום עם כרטיס משחק. איפור כמו זה הוא מאוד פופולרי עבור ליל כל הקדושים כך יהיה בחירה מצוינת למסיבה. יש הרבה מדריכים מקוונים כדי לעזור לך מקל את הכרטיס ויש הרבה נראה שאתה יכול ליצור.

מַבעִית Card Makeup for Best Halloween Makeup Ideas

18. מפחיד IT ליצן

פניוויס חוזר. הליצן המפחיד של הספר IT כבר מחדש לתוך סרט חדש. זה לבחור הבא מראה איך אתה יכול לסגנון שלו מראה מפחיד זה ליל כל הקדושים. איפור כמו זה ייקח קצת מאמץ אבל זה יהיה להיט בכל מסיבה כך יהיה שווה את זה! המגעים הם בטח עבור התלבושת.

מַפְחִיד IT Clown for Best Halloween Makeup Ideas

19. סוכר איפור גולגולת

גולגולת הסוכר הם איפור פופולרי מאוד נראה. אתה יכול להיראות מפחיד עבור ליל כל הקדושים אבל יפה. הבחירה הבאה שלנו היא דוגמה יפה איך ליצור איפור הגולגולת סוכר. יש הרבה מדריכים כדי לעזור לך עם דפוסים מורכבים. אתה יכול להשתמש בכל לוח צבעים אבל הקפד לסיים את המראה עם ראש פרחוני.

סוכר Skull Makeup for Best Halloween Makeup Ideas

20. איפור וונדר אישה

כמו גיבורים? אז זה לבחור הבא בשבילך. אמן זה יצר ספר קומיקס Wonder Woman נראה. כל מה שאתה צריך הוא צבע הפנים או איפור של צבעים בהשתתפות להעתיק את העיצוב. זה נראה פשוט אבל זה ייראה מדהים במסיבת ליל כל הקדושים.

פֶּלֶא Woman Makeup for Best Halloween Makeup Ideas

21. איפור בובה מצמרר

בובות הן מצמרר כל כך איפור בובה מושלם עבור ליל כל הקדושים. זה לבחור הבא מראה איך אתה יכול ליצור פשוט אבל נראה מפחיד בובה. המפתח משתמש באיפור כהה יותר כדי ליצור תכונות כמו בובה. השתמש בתמונה זו כהשראה, תוכל ליצור מחדש את המראה באמצעות כל צבעי האיפור שרצית.

מְצַמרֵר Doll Makeup for Best Halloween Makeup Ideas

22. קריסטל גולגולת

אהב את השלד איפור הליצן מ קודם לכן את ההודעה? אז אתה אוהב את הרעיון הבא. הוא כולל ליצן כהה ואיפור שלד. האמן השתמש בגבישים כדי ליצור שיני שלד. רעיון ייחודי זה יוצר מראה גלאמי, מפחיד ויצירתי. אנחנו אוהבים את הרעיון הזה, זה יהיה בחירה מצוינת עבור הצדדים.

גָבִישׁ Skull Clown for Best Halloween Makeup Ideas

23. אריה פראי

אחרון ברשימה שלנו הוא זה אריה פראי. איפור כזה הוא נהדר עבור כל מי שרוצה להצטרף ולהתלבש אבל לא רוצה להיראות מפחיד מדי. כדי ליצור את המראה הזה אתה צריך צבעי איפור ארצי עם שחור ולבן עבור התכונות. זה פשוט אבל נראה חמוד שכולם יאהבו.

פְּרָאִי Lion Makeup for Best Halloween Makeup Ideas

אנו מקווים כי אתה כבר בהשראת רעיונות האיפור שלנו ליל כל הקדושים!

No Replies to "23 מיטב רעיונות ליל כל הקדושים איפור"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.