23 אופנתי דרכים רוק אפריקאיות | insightyv.com

23 אופנתי דרכים רוק אפריקאיות

11. Fulani צמות עם צבע

לאחר מכן, יש לנו רעיון שיער מדהים עם צמות Fulani. הצמות האלה מאוד אופנתיות ומותנות לכולם. הצמות יש אדום לרוץ דרך אותם ויש להם גם חרוזים. אתה יכול ליצור מחדש את התספורת הזאת או שאתה יכול להשתמש בצבע שונה עבור השיער שלך. אם אתה משתמש בצבע, לנסות לבחור חרוזים כי מחמאה את הצל בשימוש.

פולאני Braids with Color for Summer

12. דקיקות אפריקאיות דקיקות

אם אתה רוצה מראה דקורטיבי עדין, אז זה רעיון השיער הבא בשבילך. הצמות האלה דקות וארוכות, אבל יש שתי צמות חוצות. יש גם שינוי צבע קל. שיער כזה יתאים לכולם וזה מושלם עבור מי שרוצה מראה ייחודי בלי להיות מעל.

דַק African Braids

13. צמות ושיער מתולתל

הרעיון הבא שלנו הוא עוד סגנון עם צמות ושיער רופף, מתולתל. יש כל כך הרבה תכונות שונות למראה זה. יש לך צמות בדוגמת על החלק העליון של הראש כי בסופו של דבר עם חרוזים יפה בעוד שאר השיער הוא תלתלים מדהים. אנחנו אוהבים את הרעיון הזה שיער!

אַפְרִיקַנִי Braids with Loose Curly Hair

14. צמות אפריקאיות מרובדות

הבא, יש לנו שכבות אפריקאיות צבועות כי כבר מנוסח לתוך סגנון חצי למעלה. זהו רעיון מאוד אלגנטי ויפה שיער. שיער כזה יהיה מושלם לאירוע מיוחד או אם אתה צריך להיראות חכם ומקצועי. אתה יכול להיות צמות כאלה בכל צבע.

מסוגנן Layered African Braids

15. הפוך צמות Ombre

Ombre כבר מגמה שיער מסיבי. תסרוקת זו יש להגביר את המשחק ותכונות הפוך ombre. אז, במקום את השיער בעל צבע בהיר על הקצוות, הוא בחלק העליון. הפוך Ombre ייראה סופר מסוגנן על כל סגנון הצמה.

לַהֲפוֹך Ombre African Braids

16. חמוד התאמת צמות

רעיון השיער הבא שלנו הוא כל כך חמוד! לשני אלה היו תסרוקות תואמות. אתה יכול להתאים סגנונות קלועה עם בן משפחה או חבר. או אם אתה פשוט אוהב את הסגנון אתה יכול ללבוש את זה בעצמך! כך או כך יהיה לך מראה אופנתי אחד.

חָמוּד Matching African Braids

17. ריבוי צמות אפריקה

אתה יכול לקבל את הפשוטה של ​​קלוע סגנונות אבל ג ‘אז אותם על ידי הוספת צבעים שונים. כאן יש לנו סגנון קלוע עם צמות ארוכות. גוונים שונים נוספו ויש בלונדינית חמה. בלונדינית כמו זה נותן את השיער שלך נראה sunkissed וזה ייראה מדהים עבור הקיץ.

ארוך, Caramel Box Braids

18. צמות ארוכות

אחר כך יש לנו רעיון אחר. אלה צמות ארוכות יש דפוס עדין אך מסוגנן על החלק העליון של הראש ואת התספורת גם תכונות חרוזים. שיער כזה יתאים למישהו שמחפש דרך אופנתית לעדכן את המראה שלו. אתה יכול לקבל עיצוב דומה עם צמות קצר מדי.

דַק and Long Fulani Braids

19. אדום מודגש לצמות בלונדיניות

אדום ובלונדיני מחמאה כל יפה כמו צבעי השיער. לא רק לקחת את המילה שלנו על זה, לבדוק את התספורת הזאת מדהים. הצבעים בתספורת הזאת נראים תוססת, מהנה ומודגשת. זה מושלם עבור מישהו שרוצה להצהיר.

נוֹעָז Red to Blonde African Braids

20. צמות אפריקה עם דפוס אופנתי

אתה יכול להיות יצירתי כל כך עם הצמות וליצור כל דפוס שאתה אוהב. זה אחד יש סגנון מורכב זג זג סגנון. תסרוקת כמו זה יהיה וואו כל מי שרואה את זה. זה ייראה מדהים עם צבע תוסס כמו אדום הוסיף גם את זה. אתה יכול גם יש צמות גדולות יותר עם דפוס כזה.

אַפְרִיקַנִי Braids with Stylish Pattern

21. חצי- up, חצי למטה צמות עם חרוזים

הבא, יש לנו חצי קוקו הרעיון. אנחנו אוהבים את הרעיון הזה שיער כי יש לו פסטיבל, vibe boho. זה ייראה מדהים עבור חופשות מדי. אתה יכול ליצור מחדש את הצמות או לבחור עובי צמה שונים ואורכים. נסו לשמור את החרוזים ואת האזיקים הצמה.

חצי- Half-Down Braids with Beads

22. צמות שבטי

הבחירה הבאה שלנו כוללת צמות עם צמה מרכזית מאובזרת. טבעות השיער מופיעות גם על הצמות. אתה יכול לקבל כל כך הרבה טבעות שיער שונים עם קמעות על ובצבעים שונים. אז, הניסוי עם צמות ואביזרים שונים כדי ליצור מראה ייחודי.

יפה Tribal Braids

23. צד סחף צמות דקות

אחרון ברשימה שלנו הם אלה צדדים צנומים בצד דק, הידוע גם בשם צמות לימונדה. דפוס זה נראה מסודר מאוד ומורכב. השיער גם בלונדינית רץ דרכו גם. אתה יכול ליצור מחדש תסרוקת דומה או לבחור צמות עבות או קצר יותר. אולי לנסות צבע שונה גם.

בְּלוֹנדִינִית Ombre, Thin Lemonade Braids

אנו מקווים שמצאת את התספורת הקלועה הבאה שלך!

No Replies to "23 אופנתי דרכים רוק אפריקאיות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    58 − = 54